رفتن به مطلب

درخواست یه مشاوره کوچیک از اساتید

AynaZ

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت کاربرا و مدیرای عزیز 20 اسکریپت

سوالی در مورد مجله تصویری داشتم و ممنون میشم راهنمائی ام کنید

.. در طی انجام یه پروژه مجله تصویری که برگشته از تصاویر روز و سرگرمیه هستیم ولی تو دو راهی هستیم , و اون اینکه

,,,,, آیا سایت رو بر پایه ورپرس راه اندازی کنیم بهتر هست ؟

و یا

,,,,,, بر پایه اسکریپت های اشتراک گذاری که هر فردی صفحه ایی به خود داشته باش و تصاویرش رو به اشتراک بزاره

خیلی ممنون میشم راهنمائی ام بفرمائید

خیلی دوست دارم نظر استاد عزیزم

@Yazdan

رو هم بدونم ممنونم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به نظر من وردپرس بهتره... چون پوسته هایی در زمینه اشتراک گذاری با مشارکت کاربران داره و تا جایی که یادم هست این پوسته ها از قابلیت vendor هم پشتیبانی میکنن و کاربران میتونن تصاویر و فایل های ناب خودشون رو برای فروش هم بذارن و شما میتوانید از افزونه های واترمارک جهت محصولات استفاده نمایید

مدتی قصدم راه اندازی این مدل وبسایت بود لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. اما بعد از خنجری که دوستم از پشت زد و دیتابیس مجموعه وسپار رو پاک کرد، دیگه روی سایت کار نکردم و به حال خودش رهاش کردم.

البته اگر میخواهید از پوسته های عمومی استفاده کنید میتوانید از userpro برای ساخت بخش کاربری و پروفایل استفاده کنید و از افزونه gravity form برای ساخت فرم های ارسال عکس به صورت چندین مرحله ای و تحت نوع خاصی از نوشته اقدام نمایید. افزونه گرویتی فرم یه افزونه جانبی هم داره که نوشته های کاربر رو در پنلش لیست میکنه و کاربر میتونه بعدا نوشته های خودش رو ویرایش و یا حذف کنه و کلی امکانات دیگه

البته یکی از خوبی های دیگه وردپرس امکان افزودن ساختارهای متفاوت نوشته هستش مثلا بخش نوشته پیش فرض برای نوشته های مدیریت در وبلاگ باشه و یه نوع نوشته خاص برای تصاویر ایجاد کنید و یک نوع نوشته خاص برای خاطرات تصویری و این جور چیزها یا از دسته بندی نوشته ها استفاده کنید و یه وبسایت با بخش بندی های متفاوت راه اندازی کنید...

خوبی وردپرس اینکه خیلی راحت میشه براش برگه های اختصاصی ساخت و هر دسته بندی نوشته یا نوع نوشته رو در استایلی خاص خودش به کاربران نشون داد اما اکثر اسکریپت های اشتراک گذاری تصویر از فریم ورکی به اصطلاح منجمد استفاده میکنند.

البته باز باید بگم این نظر شخصی هستش

لینک به دیدگاه

به نظر من به هر کاربر پروفایل بدید به این صورت sitename.ir/Aliresalat

و هر پروفایل گزینه های مورد نظر رو داشته باشه خیلی هم آسونه

لینک به دیدگاه

وردپرس به دلیل گستردگی زیاد، حجم زیادی رو از هاستتون اشغال می کنه. چون شما هدفتون یه کار خاصه و اسکریپتش هست بهتره از اسکریپت استفاده کنید.

وردپرس برای توسعه دهنده های وبه و گاهی کدهای بدون استفاده برای کاربر می مونن که سرعت رو پایین میاره

لینک به دیدگاه

به نظر من وردپرس بهتره... چون پوسته هایی در زمینه اشتراک گذاری با مشارکت کاربران داره و تا جایی که یادم هست این پوسته ها از قابلیت vendor هم پشتیبانی میکنن و کاربران میتونن تصاویر و فایل های ناب خودشون رو برای فروش هم بذارن و شما میتوانید از افزونه های واترمارک جهت محصولات استفاده نمایید

مدتی قصدم راه اندازی این مدل وبسایت بود لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. اما بعد از خنجری که دوستم از پشت زد و دیتابیس مجموعه وسپار رو پاک کرد، دیگه روی سایت کار نکردم و به حال خودش رهاش کردم.

البته اگر میخواهید از پوسته های عمومی استفاده کنید میتوانید از userpro برای ساخت بخش کاربری و پروفایل استفاده کنید و از افزونه gravity form برای ساخت فرم های ارسال عکس به صورت چندین مرحله ای و تحت نوع خاصی از نوشته اقدام نمایید. افزونه گرویتی فرم یه افزونه جانبی هم داره که نوشته های کاربر رو در پنلش لیست میکنه و کاربر میتونه بعدا نوشته های خودش رو ویرایش و یا حذف کنه و کلی امکانات دیگه

البته یکی از خوبی های دیگه وردپرس امکان افزودن ساختارهای متفاوت نوشته هستش مثلا بخش نوشته پیش فرض برای نوشته های مدیریت در وبلاگ باشه و یه نوع نوشته خاص برای تصاویر ایجاد کنید و یک نوع نوشته خاص برای خاطرات تصویری و این جور چیزها یا از دسته بندی نوشته ها استفاده کنید و یه وبسایت با بخش بندی های متفاوت راه اندازی کنید...

خوبی وردپرس اینکه خیلی راحت میشه براش برگه های اختصاصی ساخت و هر دسته بندی نوشته یا نوع نوشته رو در استایلی خاص خودش به کاربران نشون داد اما اکثر اسکریپت های اشتراک گذاری تصویر از فریم ورکی به اصطلاح منجمد استفاده میکنند.

البته باز باید بگم این نظر شخصی هستش

• درود دوست خوبم

• ممنونم از توضیحات عزیز و زیبای شما و متشکرم از شما

• بله گفته های شمارو هم قبول دارم ولی از نظر من وردپرس کمی دیگه پیر شده تو جامعه مجازی

• بازم از دیدگاه شما ممنونم

لینک به دیدگاه

winkیزدان جان ماهم دوست داریم نظرتو بدونیم ! ...

• آقا یزدان گل و گلاب 20 اسکریپته flirt

• آقا میلاد شما نظری ندارید استاد ؟؟؟؟ moa

لینک به دیدگاه

به نظر من به هر کاربر پروفایل بدید به این صورت sitename.ir/Aliresalat

و هر پروفایل گزینه های مورد نظر رو داشته باشه خیلی هم آسونه

• تشکر علی آقا و ممنونم از شما

• اینکارو با وردپرس میگید انجام بدم یا با اسکریپت اشتراک گذاری ؟

لینک به دیدگاه

وردپرس به دلیل گستردگی زیاد، حجم زیادی رو از هاستتون اشغال می کنه. چون شما هدفتون یه کار خاصه و اسکریپتش هست بهتره از اسکریپت استفاده کنید.

وردپرس برای توسعه دهنده های وبه و گاهی کدهای بدون استفاده برای کاربر می مونن که سرعت رو پایین میاره

• آقا فرهنگ با نظر شما کاملا موافق هسم و تو فکر خودمم این مورد بوده و هس

• من منیخوام از نسخه ی انگلیسی بسیار ساده استفاده کنم برای اینکار نظرتون چیه ؟

لینک به دیدگاه

• آقا رسالت با نظر شما کاملا موافق هسم و تو فکر خودمم این مورد بوده و هس

• من منیخوام از نسخه ی انگلیسی بسیار ساده استفاده کنم برای اینکار نظرتون چیه ؟

:| الان من علی رسالتم؟! آیا این کامنت من است؟ آیا این عمل خوبیست؟!

cry

لینک به دیدگاه

:| الان من علی رسالتم؟! آیا این کامنت من است؟ آیا این عمل خوبیست؟!

cry

• وای آقا فرهنگ ببخشید معذرت

لینک به دیدگاه

• آقا یزدان گل و گلاب 20 اسکریپته flirt

• آقا میلاد شما نظری ندارید استاد ؟؟؟؟ moa

ما استاد نیستیم پیش این جمع شاگردم نیستیم .. والا اسکریپت استفاده کنید بهتره وردپرس گستردگی داره و کار شما محدود . با اسکریپت راحت رفع میشه

لینک به دیدگاه

ما استاد نیستیم پیش این جمع شاگردم نیستیم .. والا اسکریپت استفاده کنید بهتره وردپرس گستردگی داره و کار شما محدود . با اسکریپت راحت رفع میشه

• شما سروری اینطور نفرمائید

• اسکریپت انگلیسی ساده استفاده کنم به نظر شما چطوره ؟

لینک به دیدگاه

• تشکر علی آقا و ممنونم از شما

• اینکارو با وردپرس میگید انجام بدم یا با اسکریپت اشتراک گذاری ؟

با اسکریپت انجام بده

نمیدونم منظورت از اشتراک گذاری چیه ولی میشه همچین سیستمی رو نوشت ته تهش حجمش میشه 2 مگ چون زیاد کار نداره

لینک به دیدگاه

حقیقت بود ... اره اسکریپت های خوبی هم تو این زمینه هستن Gold Media و ArtVenue فکر میکنم مناسب باشن هر چند تو این زمینه اسکریپت خوب کم نداریم .

لینک به دیدگاه

حقیقت بود ... اره اسکریپت های خوبی هم تو این زمینه هستن Gold Media و ArtVenue فکر میکنم مناسب باشن هر چند تو این زمینه اسکریپت خوب کم نداریم .

• ممنونم بله فکر خودمم روی ArtVenue هست . مرسی بهم وقت کذاشتی سالار

لینک به دیدگاه

• ممنونم بله فکر خودمم روی ArtVenue هست . مرسی بهم وقت کذاشتی سالار

محبت دارید کوچیک دوستانم هستیم .

لینک به دیدگاه

با اسکریپت انجام بده

نمیدونم منظورت از اشتراک گذاری چیه ولی میشه همچین سیستمی رو نوشت ته تهش حجمش میشه 2 مگ چون زیاد کار نداره

• ممنونم عزیز

• خودم تو کار برنامه نویسی نیسم وگرنه خودم یه کاری میکردم براش و نمیخوام هم زیاد هزینه برای طراحی همچین اسکریپتی کنم

لینک به دیدگاه

درود

استاید ماشالله هستند شاگردی چون ما چرا !! مهم نیست از چه اسکریپتی استفاده میکنید ! مهم اینه که چقدر اهدافتون با اسکریپت مورد استفاده سازگار باشه و نیازهای فکری شما رو برآورده کنه! بنده از نظر قدرت توسعه سیستم وردپرس و از نظر گزینه متفرقه بسیار عالی Artvenue رو پیشنهاد میکنم که بزودی در نسخه فارسی منتشر خواهد شد. به دلیل درگیری جند روزه تکمیل پروژه Artvenue کمی طولانی تر شد!!

winkیزدان جان ماهم دوست داریم نظرتو بدونیم ! ...

یه باغ تالار عالی یکی از دوستان دارن نظر بنده اینه که عروسیتون رو اونجا برگزار کنید!

لینک به دیدگاه

درود

استاید ماشالله هستند شاگردی چون ما چرا !! مهم نیست از چه اسکریپتی استفاده میکنید ! مهم اینه که چقدر اهدافتون با اسکریپت مورد استفاده سازگار باشه و نیازهای فکری شما رو برآورده کنه! بنده از نظر قدرت توسعه سیستم وردپرس و از نظر گزینه متفرقه بسیار عالی Artvenue رو پیشنهاد میکنم که بزودی در نسخه فارسی منتشر خواهد شد. به دلیل درگیری جند روزه تکمیل پروژه Artvenue کمی طولانی تر شد!!

یه باغ تالار عالی یکی از دوستان دارن نظر بنده اینه که عروسیتون رو اونجا برگزار کنید!

• به به بسیار عالی و زیبا جناب یزدان گرامی و فهیم ,,, خیلی ممنونم ازتون و تشکر میکنم ,,, منتظر اسکریپت میمونم پس

• کاش کمی زودتر اون نسخه فارسی انتشار پیدا میکرد

تشکر از همه ی عزیزان

لینک به دیدگاه

میشه هم از وردپرس استفاده کرد و هم قابلیت اشتراک گذاری تصاویر برای کاربران داشت.و هم از سئوی بالا بهره برد

این لینک رو مشاهده بفرمایید.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

میشه هم از وردپرس استفاده کرد و هم قابلیت اشتراک گذاری تصاویر برای کاربران داشت.و هم از سئوی بالا بهره برد

این لینک رو مشاهده بفرمایید.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• بله تشکر از شما و ممنونم از وقتی که صرف کردید عزیز

• ولی این پوسته ایی که بنده دیدم بحرحال نام آشنا لنزور هس و کپی در اصل محسوب میشه

• بازم ممنونم

لینک به دیدگاه

• بله تشکر از شما و ممنونم از وقتی که صرف کردید عزیز

• ولی این پوسته ایی که بنده دیدم بحرحال نام آشنا لنزور هس و کپی در اصل محسوب میشه

• بازم ممنونم

خب شما اسمش رو عوض کنید کار سختیه؟

ضمن اینکه پوسته foot هم که فکر کنم چند وقت پیش توی بیست اسکریپت منتشر شد هم یه پوسته تفریحی قدرتمنده و هم قابلیت اشتراک گذاری مطلب توسط کاربر داره

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...