رفتن به مطلب

ویژه (ترجمه و فارسی سازی توسط خودم ) اسکریپت سیستم مدیریت محتوا nibbleblog

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستای خوبم!

امروز داشتم فکر میکردم وردپرس خیلی داره توسط سایت های ایرانی استفاده میشه، بد نیست برای وبلاگ سایتم یک سیستم مدیریت محتوای خارجی رو با فارسی مچ کنم.

به همین دلیل پس از جستجو هایی که داشتم nibbleblog رو پیدا کردم.

این اسکریپت به هیچ وجه به درد کاربران فارسی نمیخورد، فقط یه فایل ترجمه فارسی داشت که اون هم نقص داشت تو پسوندش و اجرا نمیشد!

بنده فایل زبان رو درست کردم - تمام قالب ها و پنل مدیریت و ورود این اسکریپت رو در 8 مرجله در فایل های مختلف راست به چپ گردم و به همه صفحاتش فونت BKoodak رو افزودم.

الان هم خدمتتون آمادش کردم!

میتونید از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. دریافتش کنید! ( از سرور 20 اسکریپت )

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

تنها مشکلی که هست، فونت BKoodak با Font Awesome تداخل ایجاد کرده و Font Awesome اجرا نمیشه، خودم میدونم مسکل از یونیورسال سلکتوری هست که برای فونت بی کودک استفاده کردم، اما اگر ازش استفاده نمیکردم تمامی متون بی کودک نمیشدن...

کسی راهکاری برای این مشکل داره؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون ولی به نظرت وقتی سیستم ها مدیریت محتوای قوی تری هست اینا رو برای چی استاده کنیم ؟

• what

لینک به دیدگاه

ممنون ولی به نظرت وقتی سیستم ها مدیریت محتوای قوی تری هست اینا رو برای چی استاده کنیم ؟

• what

خیلی دلایل داره!

خب ما که مثلا از همه امکانات وردپرس استفاده نمیکنیم!

تمامی نیاز های ما رو همین برطرف میکنه، همچنین سیستم هایی مثل وردپرس بسیار سنگین هستند و حافظه زیادی را اشغال میکنند! همچنین من برای یکجورایی خاص بودن از این استفاده کردم

لینک به دیدگاه

سلام دوستای خوبم!

امروز داشتم فکر میکردم وردپرس خیلی داره توسط سایت های ایرانی استفاده میشه، بد نیست برای وبلاگ سایتم یک سیستم مدیریت محتوای خارجی رو با فارسی مچ کنم.

به همین دلیل پس از جستجو هایی که داشتم nibbleblog رو پیدا کردم.

این اسکریپت به هیچ وجه به درد کاربران فارسی نمیخورد، فقط یه فایل ترجمه فارسی داشت که اون هم نقص داشت تو پسوندش و اجرا نمیشد!

بنده فایل زبان رو درست کردم - تمام قالب ها و پنل مدیریت و ورود این اسکریپت رو در 8 مرجله در فایل های مختلف راست به چپ گردم و به همه صفحاتش فونت BKoodak رو افزودم.

الان هم خدمتتون آمادش کردم!

میتونید از لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. دریافتش کنید! ( از سرور 20 اسکریپت )

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

تنها مشکلی که هست، فونت BKoodak با Font Awesome تداخل ایجاد کرده و Font Awesome اجرا نمیشه، خودم میدونم مسکل از یونیورسال سلکتوری هست که برای فونت بی کودک استفاده کردم، اما اگر ازش استفاده نمیکردم تمامی متون بی کودک نمیشدن...

کسی راهکاری برای این مشکل داره؟

سلام د.ست عزیز.از خود دوسنتم از شما تشکر ویژه ای کنم از این که زحمت کشیدید و از طرحتون ممنون هستم.

من سعی میکنم در اولین فرصت این اسکریپتی که توسط شما فارسی سازی شده برای دوستان نصب کنم و دموش رو بزارم تا دوستان ببینند.

لینک به دیدگاه

مثل اینکه دموش رو خود دوستمون گذاشتند من فکر کردم نزاشتند.

"البته خب من یک دمو میزارم که دوستان قابلیت دسترسی به مدیریت رو هم داشته باشند و بتونند چک کنند."

لینک به دیدگاه

سلام د.ست عزیز.از خود دوسنتم از شما تشکر ویژه ای کنم از این که زحمت کشیدید و از طرحتون ممنون هستم.

من سعی میکنم در اولین فرصت این اسکریپتی که توسط شما فارسی سازی شده برای دوستان نصب کنم و دموش رو بزارم تا دوستان ببینند.

خواهش میکنم، قابلی نداشت،

از شما متشکر میشم که این کار رو کنید، چون من فعلا وقت گذاشتن دمو رو ندارم

مثل اینکه دموش رو خود دوستمون گذاشتند من فکر کردم نزاشتند.

"البته خب من یک دمو میزارم که دوستان قابلیت دسترسی به مدیریت رو هم داشته باشند و بتونند چک کنند."

بله من یه نمونه گذاشنم که البته اسمش رو دمو نمیشه گذاشت، چون در دست استفاده هست

البته اگر دسترسی مدیریت بدید، ممکنه یه ادم خرابکار پیدا شه بزنه همه چی رو داغون کنه! که برای محدود کردن دسترسی باید دانش لازمه رو داشته باشیم.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...