رفتن به مطلب

ویژه اسکریپت بوم چت نسخه 7.1 - BoomChat

Yazdan

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بوم چت نام اسکریپتی تجاری می باشد که به وسیله آن قادر هستید یک چت روم ، با امکانات مختلف ایجاد کنید. این اسکریپت چت روم امکاناتی نظیر قابلیت ورود و عضویت کاربران ، قابلیت ورود به عنوان مهمان ، قابلیت ارسال پیغام به صورت شخصی ، امکان ایجاد اتاق های گفتگو ، قابلیت ارسال شکلک و تنظیم فونت ، قابلیت ایجاد محدودیت اتاق های گفتگو و همچنین نسخه موبایل و تبلت به شما ارائه می دهد. قابلیت های کلی را نام می بریم.

ec28-boomchat.jpg

• دارای زبان پارسی و پشتیبانی از RTL

• سیستم ورود و عضویت کاربران
  • قابلیت ورود به عنوان مهمان
  • قابلیت ایجاد محدودیت برای کاربر مهمان
  • قابلیت گفتگو در اتاق های عمومی
  • قابلیت گفتگو با کاربر خاص به صورت خصوصی
  • قابلیت ارسال شکلک
  • قابلیت تنظیم فونت
  • آپلود تصویر شخصی آواتار
  • قابلیت تنظیمات پیشرفته وب سایت
  • قابلیت انتخاب بیش از 5 تم مختلف برای چت روم
  • قابلیت ایجاد اتاق های گفتگوی مختلف
  • قابلیت ایجاد محدودیت اتاق ها
  • سیستم نصب کننده خودکار
  • و…

این اسکریپت توسط بیست اسکریپت مورد بررسی امنیتی قرار گرفته و دارای هیچگونه شل و backdoor و فایل مخربی نیست!

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

موفق باشید.

• Like 4
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام آیا این واقعاً نسخه 7.1 هستش؟! چون 7.1 برای فروش هستش و نال و منتشر نشده ، روی کاورش نوشته 7.1 اما نسخه 7.0 هستش فکر کنم.

لینک به دیدگاه

نسخه 7.1 هستش همچنین دارای فایل های بروزرسانی برای نسخه های 6 و 7 نیز هست.

موفق باشید.

• Like 1
لینک به دیدگاه

• 4 هفته پیش...

سلام

من این اسکریپت رو نصب کردم راحت نصب و اجرا شد

ولی بعد از 24 ساعت که وارد شدم دیدم از کار افتاده و فقط این

پیام رو چند بار نوشته که شما اسکریپت را غیرقانونی استفاده کرده اید بنابراین بلوکه شده

لطفا آن را از سرور خود حذف کنید.

لینک به دیدگاه

درود

مدیریت هاستینگتون اجازه استفاده از اسکریپت های نال شده رو بهتون نمیده !! حدالمقدور از هاستینگ دیگری استفاده بفرمائید!

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• 1 year پیش...
منم نصب کردم ولی پیام ارسال نمیشه تو عمومی نمیاد پیام مشکل چیه راهنمایی کنین

• درود

• تنظیمات اسکریپت رو به درستی انجام داده ائید /؟ آدرس محل نصب همراه با یوزرنیم و پسورد تست ارسال کنین

لینک به دیدگاه

بله درست نصب کردم تنظیمات هم مشکلی نداره کاری باهاش نکردم جز تغییر زبان.

User:arashchichak

Pass:@1395

• درود
  • تنظیمات اسکریپت رو به درستی انجام داده ائید /؟ آدرس محل نصب همراه با یوزرنیم و پسورد تست ارسال کنین

ویرایش شده توسط مهمان
لینک به دیدگاه

بله درست نصب کردم تنظیمات هم مشکلی نداره کاری باهاش نکردم جز تغییر زبان.

User:arashchichak

Pass:@1395

• بررسی گردید مشکل از اسکریپت است

لینک به دیدگاه

خب منم میدونم مشکل از اسکریپته واسه همین راهنمایی خواستم

همین اسکریپتیه که خودتون گذاشتین ۷.۱.حالا باید چکار کنم مشکل برطرف بشه؟

• بررسی گردید مشکل از اسکریپت است

لینک به دیدگاه

افزونه لوگین با فیسبوکش هم کار نمیکنه

Facebook App

Facebook Secret

به درستی ست شده روی منوی اسکریپت اما هنگام ورود با فیسبوک خطا میده !

بعد از چندروز استفاده لوگین نمیشه و میگه نام کاربری و پسورد اشتباهه !

بازیابی پسوردش که از روزه اول هم کار نمیکنه !

وخلاصه کلی مشکل دیگه !

درکل مذخرفترین اسکریپت چت رومی بود که تو عمرم دیدم........

لینک به دیدگاه

خب منم میدونم مشکل از اسکریپته واسه همین راهنمایی خواستم

همین اسکریپتیه که خودتون گذاشتین ۷.۱.حالا باید چکار کنم مشکل برطرف بشه؟

• شما باید از اسکریپت های دیگری در این زمینه استفاده کنین این اسکریپت مشکلات متعددی داره و چون رایگان هس کسی نمیاد وقت بزاره و رفع موارد کنه

لینک به دیدگاه

• شما باید از اسکریپت های دیگری در این زمینه استفاده کنین این اسکریپت مشکلات متعددی داره و چون رایگان هس کسی نمیاد وقت بزاره و رفع موارد کنه

یه همچین اسکریپتی میخوام که با موبایل سازگار باشه ریسپانسیو باشه سراغ دارین معرفی کنین

کاش قبل از ارسالش تست کنین چندین بار دانلود کردم حتی ورژن ۶ هم این مشکل و داشت کلی حجم نتمو از دست دادم بازم ممنون

لینک به دیدگاه

یه همچین اسکریپتی میخوام که با موبایل سازگار باشه ریسپانسیو باشه سراغ دارین معرفی کنین

کاش قبل از ارسالش تست کنین چندین بار دانلود کردم حتی ورژن ۶ هم این مشکل و داشت کلی حجم نتمو از دست دادم بازم ممنون

• درود و وقت بخیر

• اسکریپت ها معولا ار نظر امنیتی تست میشن و ارسال میشن در سایت نه از نظر نصب و خطایابی در نصب

• بررسی کنین

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• و این ها

لینک به دیدگاه

مرسی ولی اینا یا امکاناتشون کمه یا سازگار با موبایل نیستن.

چت خصوصیش کار میکنه پیام ارسال میشه فقط عمومی پیام ثبت نمیشه اگه دوستان کسی مشکلو میدونه راهنمایی کنه ممنون

• درود و وقت بخیر
  • اسکریپت ها معولا ار نظر امنیتی تست میشن و ارسال میشن در سایت نه از نظر نصب و خطایابی در نصب
  • بررسی کنین

• و این ها

لینک به دیدگاه

مرسی ولی اینا یا امکاناتشون کمه یا سازگار با موبایل نیستن.

چت خصوصیش کار میکنه پیام ارسال میشه فقط عمومی پیام ثبت نمیشه اگه دوستان کسی مشکلو میدونه راهنمایی کنه ممنون

• مشکل شما قابل انجام هس دوست عزیز ( چون ویرایش برا کار رایگان اس با هزینه قابل انجامه )

لینک به دیدگاه

• 4 ماه پیش ...
در 10 ساعت قبل، alisorkhposh گفته است :

سلام.دوستان من این اسکریپتو میخوام نصب کنم.بنظرتون شروع کنم؟مشکلاتش قابل رفع هست؟

نصب نکن بعد یه هفته ساپسند میشی ولی اگه با پول بخری اسکریپتو اره نصب کن

لینک به دیدگاه

باشه.میگم اسکریپت چت روم پر سرعت مثل 123 فلش چت سراغ ندارین.حرفه ای باشه.ات چت خوشم نمیاد.اسکریپت خارجی باشه

لینک به دیدگاه

• 1 year پیش...

سلام من اسکریپت رو نصب کردم نزدیک به 12 ساعتی کار میکنه بعدش کسی به اسم amirali یهو توی لیست انلاین میشه و سایت میپره بعدش ارور 500 میده که وقتی دیتابیس رو چک کردم متوجه شدم کل دیتابیس user هام صفر شده و باید باز دیتابیس رو بریزم اکثر هم زمانی اینجوری میشه 5 نفری انلاین میشن بعدش این مشکل پیش میاد کسی میدونه مشکل چیه؟ 3 بار تا حالا اینجوری شده برام

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، nicosoft گفته است :

سلام من اسکریپت رو نصب کردم نزدیک به 12 ساعتی کار میکنه بعدش کسی به اسم amirali یهو توی لیست انلاین میشه و سایت میپره بعدش ارور 500 میده که وقتی دیتابیس رو چک کردم متوجه شدم کل دیتابیس user هام صفر شده و باید باز دیتابیس رو بریزم اکثر هم زمانی اینجوری میشه 5 نفری انلاین میشن بعدش این مشکل پیش میاد کسی میدونه مشکل چیه؟ 3 بار تا حالا اینجوری شده برام

درود.

احتمالا طراح اصلی یا اونی که فارسی کرده و در حال فروش این اسکریپت هست، کدهایی قرار داده داخل اسکریپت که بتونه سایتتون رو بررسی کنه و اگه اسکریپت رو نخریده باشید، سایتتون رو از کار بندازه. چنین چیزی از نظر کدنویسی و تئوری عملی هست ولی اینکه آیا واقعا چنین کاری کرده باشند دقیق مشخص نیست. یا امکان هم داره هاستینگ شما اجازه ی استفاده از اسکریپت های نال شده رو نده که در این مورد می تونید در تیکت از خودشون بپرسید.

همچنین اسکریپت های بهتر و مدرن تری هم وجود داره در دسته بندی چت که در لینک زیر می تونید بررسی کنید:

لینک به دیدگاه

از سایت خودتون دانلود کردم نمیدونم والا ، خیلی از اون چت هارو استفاده کردم یا مشکل دارن یا کامل نیستن این یکی خیلی خوب بود و با امکانات بود مخصوصا برای موبایل هم میشد ولی چند بار اینجوری شد واقعا تو ذوقم زد تا کاربر میاریم توش یهو اینجوری میشد ، یه one chat هم هست خیلی خوبه ولی اگار ناقصه اونم شما چی پیشنهاد میدین برای موبایل هم بشه استفاده کرد؟

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، nicosoft گفته است :

از سایت خودتون دانلود کردم نمیدونم والا ، خیلی از اون چت هارو استفاده کردم یا مشکل دارن یا کامل نیستن این یکی خیلی خوب بود و با امکانات بود مخصوصا برای موبایل هم میشد ولی چند بار اینجوری شد واقعا تو ذوقم زد تا کاربر میاریم توش یهو اینجوری میشد ، یه one chat هم هست خیلی خوبه ولی اگار ناقصه اونم شما چی پیشنهاد میدین برای موبایل هم بشه استفاده کرد؟

اسکریپت های زیر رو که میگم یا قبلا خودم نصب کردم برای کاربرا یا خودشون نصب کردن و مشکلی نداشتن :

• وی چت :  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  > رسپانسیو هم هست و قابلیت استفاده در موبایل رو داره. پیشرفته هست.
  • چت اپلیکیشن :  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • چت وان :  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • کامت چت :  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • شات باکس:  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

وارد هرکدوم از این لینک ها که بشید، هم آموزش نصب دارند (اکثرا) و یک نسخه ی پیش نمایش دارند که بهتره با وی پی ان باز کنید و خودتون اسکریپت رو بررسی کنید. اگه بطور کامل نصب کنید و تمامی پیش نیازهای اسکریپت مورد نظرتون رو روی سرورتون داشته باشید، مشکلی نخواهد بود.

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...