رفتن به مطلب

خرید گروهی چهارمین فروش گروهی مارکت وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام و شب بخیر . اگه سری به مارکت وردپرس زده باشید یکی دو روز پیش 4مین فروش گروهی خودشو منتشر کرد . خوب مسلما کاربران و افرادی هستن که مایل ب خرید هستن و توانایی خرید ندارن . گفتیم اگر دوست داشته باشید با جمعی از کاربران پکیج رو بگیریم . مسلما هرچه کاربران مایل بیشتر بشه هزینه تقسیم و کمتر میشه برای هر نفر . مادر خرید هم بشه اقا ممد جواد ک شبهه و حرفی نباشه .نظراتتون رو اعلام کنید .

• Like 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این همه تخفیف بر روی قالب ها و افزونه ها. تازه محتویات بسته به انتخاب کاربران انتخاب شد و محصولاتی رو که بیشترین درخواست رو داشته اند در این پک قرار داده اند.

من به عنوان مترجم یک افزونه و طراح یک افزونه فارسی دیگر به هیچ عنوان راضی نیستم این پک رو با این همه تخفیف بخرید و بعد بین خودتون به اشتراک بگذارید

به خدا قانون کپی رایت رو با همین حرکت های همیشه در صحنه زیر پا میگذاریم

وقتی قانون کپی رایت نداشته باشیم بازار محصولات آموزشی ایران پر میشه از محصولات دوبله و بی کیفیت. شاید اینجا کمی سود کنید اما ضرر اصلی در جای دیگه به دلیل عدم وجود قانون کپی رایت بهمون وارد میشه. افت کیفیت سالانه کتاب های آموزش و پرورش و عدم ورود موسسات آموزشی دانش بنیان به عرصه آموزش دقیقا همین نبود قانون کپی رایت هستش.یه مدرسه یک نسخه از محصول رو به قیمت 10 هزار تومان میخره و همون رو رایت میکنه روی سی دی و به دانش آموزان میفروشه و بخشی از سودش میره به جیب معلم پرورشی و بخشیش میشه کادوی روز معلم و شرکت های آموزشی دانش بنیان هم باید برن غاز چرونی

خواهش میکنم حالا که مارکت وردپرس داره محصولات رو با تخفیف ارائه میکنه شما هم لطف کنید و هر شخص محصول رو برای خودش خریداری کنه و از انتشار رایگان یا نیمه رایگان این محصولات جدا خودداری کنید

اگر هم احساس میکنید نسخه نال شده توسط مترجم برای ترجمه انتخاب شده و ترجمه اش کاری نداره ازتون خواهش میکنم خودتون نسخه نال شده رو ترجمه کنید و بگذارید مترجم افزونه در مارکت وردپرس با فروش صفر مواجه بشه، نه اینکه نسخه ترجمه شده رو به دلیل دلایل ذکر شده به رایگان در وبسایت ها و انجمن ها منتشر کنید

باتشکر

لینک به دیدگاه

عزیز جان من به هیچ کدوم و هیچ از محصولات این سایتها نه نیاز دارم نه میخوامش . هر کدومو بخوام خودم شخصی سازی میکنم ! . یجور میگید کپی رایت انگار حاصل چندماه کدنویسیتونه ؟ طبق کوم بند از قوانین کپی رایت یک مترجم محصول ! حق اینو داره بگه محصول من ! نباید منشر بشه ؟!! شما و امثال شما مترجمید مالکیت ندارید تو محصول . دوما این نوع محصول ها فروشنده محصول با همچین طرحی موافت کرده .و این احتما همیشه در نظر میگیرن ک همچین موردی پیش بیاد و با این نوع خرید منتشر بشه . پس نباید محصول ایرانی بینش بزارن . در ثانی من برای خودم نمیخوام هه چون نیاز ندارم بهش . من حرف اونایی رو مییزنم ک توانای خریدشو ندارن . تو که یک فروشنده و مترجمی . میشه ثابت کنی محصول هارو از تم فارست خریدی و اوریجیناله ؟! من تا وقتی باشم و فعالت کنم محصولات ( خارجی ) وردپرس رو اول سعی میکنم فارسی و دوم نشد همون انگلیسی ارائه بدم تا دست فروشنده های کلاه برداری ک با دانلود رایگان و وانتشارش همچین پول هایی رو به جیب میزنن کوتاه بشه .

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...