رفتن به مطلب

مشکل اسکریپت بوم چت هک شد! (راه بازگردانیش چیه)

mehran76gh

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت شما دوستان عزیز

من در شبکه اجتماعی خود که اسمش زرین فیس هستش یک بخش به عنوان چت روم استفاده کردم که اونم بوم چت بود اما به دلیل پسورد ساده به نظرم هک شدم و طرف مقابل

یعنی هکر شبکه را درحالت تعمیر قرار داده است که وقتی الان لاگین میکنم همچین اروری رو میده :

چند لحظه دیگر مراجعه کنید

سایت در حالت تعمیر و نگهداری می باشد لطفا چند لحظه دیگر مراجعه کنید - بزودی بر می گردیم!

حالا چه کار کنم؟

عصابم خورد شده لطفا دوستان کمک کنینdepressed

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام . مگه به کنترل پنل دسترسی نداری (Q)

برو تو کنترل پنل قسمت مدیریت php my admin دیتابیس چت رومتا انتخاب کن یوزرتا از اون جا پسورد شا عوض کن . اما چیزی هست اینه که باید ببینی پسوردت با چه متدی اینکد شده اگه md5hash هست برو تو سایت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. و پسوردتا به طور معمولی وارد کن و اندکد کن و بزار تو قسمت پسورد

لینک به دیدگاه

دوستای گلم از اینکه راهنماییم کردین سپاس گذارم

-این لینک چترومم : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

من از پی اچ پی مای ادمین هم تغییر دادم اما نتونستم لاگین کنم هی میزنه درحال تعمیر هستش

این اسکریپت تا به حال هک شده؟ آیا هک میشه؟ برام خیلی مهمه؟

بعد من وقتی از اینجا دانلود کردم 3 فایل اپدیت داشت که نمیدونم اونا به چه درد میخورن اپدیت بودن فکر کنم اما خب چه جوری باید آپدیت کنم.

بچه ها کلی سوال دارم هرکی میتونه کمکم کنه بگه فقط اول مشکلش برطرف بشه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز،

شما میتونید از قسمت PHPMyadmin در قسمت Databases در CPanel تان و با انتخاب دیتابیس مربوطه، به تمامی اطلاعات اسکریپت دسترسی داشته باشید.

اینطور که بنده یادم میاد اکثر اسکریپتا وقتی در حالت تعمیر و نگهداری قرارشون میدید، یک مقدار 1 رو بﻫ یک سطر از جدول اختصاص میدن و شما میتونید با دادن عدد 0 اسکریپتو به حالت اولیه برگردونید...

همچنین فکر کنم از طریق همین phpmyadmin و از طریق لاگ های ورود به مدیریت متوجه شید هک شدید یا نه،

برای تغییر رمز هم باید ببینید اسکریپتتون از طریق چه الگوریتمی هش میکنه، سپس یه رمز جدید رو از طریق اون الگوریتم هش کنید و جایگزین مقدار هش شده پسورد مدیریت در جدول users قرار بدید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این که درسته! احتمالا برای شما کاشی شده که هی اون صفحه رو میبینید! reload کنید درست میشه!

لینک به دیدگاه

دوستان از نظرات شما ممنونم

آقا محسن من مقدار 1 (یک ) رو 0 انجام دادم اما نشد در ضمن من خودم زیاد بلد نیستم بایکی از دوستانم انجام دادیم اما نشد

بعد من یوزر چند تا کاربر هم داشتم اما باید تغییر هش ها هم نشد!

من فکر میکنم از خود اسکریپت باشه

دوستان من اون 3 فایل رو که همراه چت روم هستش رو من اونا رو دستی بهشون نزدم اونا چه بدرد میخورن؟

بعد آقا محسن کاشی یعنی چی؟؟؟

من با چند مرورگر هم چک کردم نشد با گوشی هم نشد کش رو هم خالی کردم نشد.

الان چهکنم؟

لینک به دیدگاه

دوست خوبم،

شما کاری که کردید درست بوده،

مشکلتون هم حل شده ولی خودتون نمیدونید

در اون هنگام که مشکل داشتید شما اومدین وبسایت رو بازدید کردید و اون حالت برای شما کاشی شده رو مرورگر ( همون کش که شما میگید!)

کش مرورگرتون رو خالی کنید و بنظرم کل اطلاعات مرورگرتون رو پاک‌کنید. چون بنده بﻫ راحتی میتونم چت رومتون رو بیارم‌و حتی ثبت نام کنم.

اسم اون سه فایل رو + پسوند بزارید تا کمکتون کنیم

لینک به دیدگاه

اها ببخشید،

ثبت نام کردم اما نمیشﻫ لاگین کرد،

اگه هنوز مشکل دارید دسترسی CPanel بدید شاید، تونستم تو درست کردن دیتابیس کمکتون کنم...

لینک به دیدگاه

اینم نام پوشه ها :

1:Update for 4.0

2: Update for older version

3:htaccess & database

بازم سئوال دارم دوست عزیز کمکم میکنین؟

لینک به دیدگاه

اون ها فایل های اپدیت هستن که باید در پوشه جایگزین و اپدیت میشن اما اگر نکردین هم مشکلی نیست و اینها ربطی به مشکل شما ندارند.

بله من هستم و کمک میکنم، اگر تونستید یﻫ Export از دیتابیس بگیرید تا روش کار کنم و مشکل دیتابیس رو پیدا کنم.

اینجوری سایر دوستان هم میتونن کمک کنن.

فقط الان باید برم بخوابم...

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اسکایپ دارین؟

بیاین اسکایپ مشکلو حل کنیم من نمیتونم سیپنل رو به شما بدم چون نمیشناسمتون حق بده داداش

لینک به دیدگاه

اسکایپ ندارم.

درکتون میکنم که سی پنل نمیدید، خودم هم بودم این کار رو نمیکردم

به همین دلیل گفتم دیتابیس رو Exportکنید بزارید

ولی یه چیزی فهمیدم

۱۰۰ درصد مطمئن باشید هک نشدید، الان دلیلش رو براتون پیام خصوصی میکنم

لینک به دیدگاه

تروخدا اسکایپ نصب کنید تا تصویری مشکلمونو حل کنیم اون جوری من تو سی پنل بهتون نشونتون میدم شما هم میگین من انجام میدم اکسپورتم نمیدونم چیه

لینک به دیدگاه

تروخدا اسکایپ نصب کنید تا تصویری مشکلمونو حل کنیم اون جوری من تو سی پنل بهتون نشونتون میدم شما هم میگین من انجام میدم اکسپورتم نمیدونم چیه

اصلا توانایی استفاده از اسکایپ رو ندارم! سرعت پایین پهنای باند محدود و ...

اکسپورت یعنی خروجی

برید تو phpmyadmin بعد دیتابیس مورد نظر رو انتخاب کنید بعد هم از تبهای موجود گزینه export رو بزنید و بعدش هم ok یا go یا export هرچی هست رو بزنید...

یه فایل بهتون میده که کدهای sql داخلش نوشته شده...

اون فایل رو زیپ کنید و اپلود کنید و اینجا قرار بدید تا کمکتون کنیم

کلا ۴0 ثانیه هم نمیشه

لینک به دیدگاه

درود

از طریق phpmyadmin دیتابیس رو باز کنید و سپس وارد جدول setting بشین و مقدار maintenance رو روی یک قرار بدین . طبق تصویر زیر :

5230-boomchat.jpg

دوستان گرامی فعلا به جز استارتر گرامی لطف کنید پستی ارسال نکنید چون بیش از حد شلوغ شده تاپیک . با تشکر

لینک به دیدگاه

دوست عزیز فکر میکنم با توجه به مقادیر Boolean ایشون باید مقدار Maintence رو برابر 0, قرار بدن نه 1 !!!

لینک به دیدگاه

دوست گرامی شما تست کردین و نشد!!؟

در اینجا این سوال مطرح هست!!

حالت تعمیر غیرفعال باشد!؟

مقدار 1 = بله

مقدار 0 = خیر

لطفا از ارسال اسپم خودداری بفرمائید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

عزیزان من تصمیم گرفتم دوباره نصبش کنم حالا بگین از بیس چیکار کنم که اصولی پیش برم؟ مقدار اونی که شما میگین 1 بود صفرش کردم اما اتفاقی نیوفتاد.

حال من این اسکریپ رو با نام boomchat-persian[ لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. از اینجا دانلود کردم و ی سری هم از ی جای دیگه که فایل های اپدیتم داشت با نام های:

Update for older version

Update for 4.0

New installation

htaccess & database

درمورد این فایل ها هم توضیحاتی بدین ممنون میشم.

زود اگر باشه چه بهتر عجله دارم دوستان

ی راهم برای جلوگیری از هک بهم بگین

لینک به دیدگاه

در پاسخ به دوست عزیز Yazdan:

بلع من امتحانش نکرده بودم، ببخشید بنده با توجه به اطلاعات boolean ای که داشتم این رو گفتم و فکر میکنم نویسنده اسکریپت این مورد رو بر عکس گذاشته و از شما بخاطر اسپم متاسفم.

در پاسخ به Mehran67gh:

دوستم خوبم شما برای داشتن امنیت در همچین جاهایی،

اولا که یه رمز قوی داشته باشید، نیازی نیست خیلی سخت باشه مثلا میتونه یه جمله باشه مثل: mynameismohsenandihave16yearsold

دوما این رمز رو به هیچ کس ندید

سوما در کامپیوتر های عمومی رمزتون رو ذخیرﻫ نکنید.

در ضمن هیچوقت در فرم های نامطمئن از منبع رمزتون رو وارد نکنید

از اینجا هم میتونید امنیت رمزتون رو امتحان کنید:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...