رفتن به مطلب

مشکل کاهش حجم قالب وردپرسی صحیفه

labour

پست های پیشنهاد شده

سلام این وبسایته منه لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

همه میگن حجمش زیاده...خیلی کلافه شدم..چیکار کنم به نظرتون...خیلی فوریه...هاورها وردارم؟مینیفای کنم؟

فقط راهنمایی میخوام

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یکی از نکات مهم کم کردن حجم تصاویر و بهینه کردنشونه ک امتیاز سایتت تو این بابت خیلی کمه خیلی . از جی تی متریکس کمکک بگیر بار بهینه کردن عکسا

لینک به دیدگاه

صحیفه قالب بزرگ و تو در توعیه اگر css های مورد استفادش رو با سایت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. بهینه کنی خیلی کمک میکنه ب حجم قالب

لینک به دیدگاه

درود

با تشکر از استاد بزرگوار voltag

gtmetrix تا حد قابل قبولی کار minfy کردن css ها رو انجام میده . عمده مشکل افت سرعت وب سایت شما عدم کش شدن صفحات و اینکه تصاویر بزرگ و یا کوچک رو با کد تغییر سایز دادین .

در آمار gtmetrix کاملا مشخصه .

گزارش سایت شما

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

همچنین میتونید برای کارتون با gtmertix از تاپیک زیر که توسط laruz گرامی ایجاد شده استفاده کنید.

سربلند باشید.

لینک به دیدگاه

• 1 month پیش ...

برای کم کردن حجم تصاویر از سایت های زیر استفاده کنید

برای فشرده کردن کدهای سایت هم از سایت زیر

لینک به دیدگاه

و بر حسب تجربه ی شخصی

نیازی به هیچ کدوم این موارد نداریم وقتی این افزونه رو داشته باشیم

لینک به دیدگاه

این افزونه فکر نمیکنم با حجم قالب اصلا کاری داشته باشه و در مورد حجم تصاویرم که مطمئنم کم نمیکنه فقط سایتو کش میکنه

و نکته ی مهم: اگه دیگه هیچ راهی برای آدم باقی نموند از افرونه استفاده کنه بهتره!

لینک به دیدگاه

افزونه ی فوق تمامیه فایل ها و تصاویر رو کش میکنه و همچین کیفیت اونرو تا حد قابل قبولی میاره پایین ! و همچنین بقول شما کش میکنه

js

css

php

image

,............

و مهمترینش بهینه سازی خودکار در gtmetrix @

لینک به دیدگاه

درود

بحث جالبی شد !! اما دقت افزونه wp rocket به اندازه عملیات شخصی نیست و پیشنهاد میشه بجای استفاده از این افزونه بصورت شخصی بهینه سازی کنید!! فشار کمتری روی سرور خواهید داشت!! صد البته این افزونه فوق حرفه ای و کاربردی هستش !! برای دوستانی که به کار با افزونه ها عادت دارن انتخاب بسیار خوبیه!!

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

درود

بحث جالبی شد !! اما دقت افزونه wp rocket به اندازه عملیات شخصی نیست و پیشنهاد میشه بجای استفاده از این افزونه بصورت شخصی بهینه سازی کنید!! فشار کمتری روی سرور خواهید داشت!! صد البته این افزونه فوق حرفه ای و کاربردی هستش !! برای دوستانی که به کار با افزونه ها عادت دارن انتخاب بسیار خوبیه!!

موفق باشید.

بله آقا یزدان هیمنطور هست که شما فرمودید

من در جواب فشرده سازی فایل های پست بالا گفتم که با این کار تداخل های زیادی در فایل های js , css صورت میگره

ولی این افزونه حقیتا حجم بسیار کمی داشته و واقعا بصرفه هست . البته از نظر بنده وگرنه این توضیحات شما کارامد هست

++ افزونه ی فوق رو من بسیار روش تحقیق کردم در جی تی متریکس کیفیت و بهبود عملکرد رو روی نقطه ی A از هر نظری میاره

ببخشید

لینک به دیدگاه

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. نتایج سایت من در جی تی متریکس, از هیچ افزونه ای هم استفاده نمیکنم (لینک در امضا)

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...