رفتن به مطلب

قالب گودنیوز

mehdijabin

پست های پیشنهاد شده

با سلام ، من قالب گودنیوز را از 20اسکریپت دانلود کردم و الان در قسمت فونت های قالب هیچ فونت فارسی وجود نداره :( چیکار کنم ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

احتمال قوی فقط قالب هایی که تو مارکت میفروشن متجرم فونت های فارسی رو روش پیاده سازی کرده برا مطمئن شدن برو ب این ادرس تو قالب goodnews/fonts/fonts/fonts.css ببین اگر این فایل هست و دا خلش فونت های فارسی نوشته شده اند پس قالب با فونت های ایرانیه اگر نبود ذکر کن که روش اضاف کردنشو بگم

لینک به دیدگاه

احتمال قوی فقط قالب هایی که تو مارکت میفروشن متجرم فونت های فارسی رو روش پیاده سازی کرده برا مطمئن شدن برو ب این ادرس تو قالب goodnews/fonts/fonts/fonts.css ببین اگر این فایل هست و دا خلش فونت های فارسی نوشته شده اند پس قالب با فونت های ایرانیه اگر نبود ذکر کن که روش اضاف کردنشو بگم

سلام نبود . اگر لطف کنید ممنون میشم ، فقط من خیلی وارد نیستم یه روشی بگید که بتونم

لینک به دیدگاه

این فایل رو که میدم دانلود و تو اون محل قرار بدید لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. حالا باید تک تک فونت های داخل این فایل رو تو پوشه goodnews/fonts/fonts/fonts قرار بدید . فونت هاشو هم خودم میگیریم و ت یه نیم ساعت دیگه میزارم .

لینک به دیدگاه

این فایل رو که میدم دانلود و تو اون محل قرار بدید لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. حالا باید تک تک فونت های داخل این فایل رو تو پوشه goodnews/fonts/fonts/fonts قرار بدید . فونت هاشو هم خودم میگیریم و ت یه نیم ساعت دیگه میزارم .

میشه خواهش کنم یه بسته نصب آسان از قالب گود نیوز ( که فونت فارسی هم توی تنظیمات قالبش باشه ) برام لینک بزارید ؟

لینک به دیدگاه

شما میخواید قالبتون بلکل یک فونت داشته باشه ؟ یا نه قسمت های مختلف سایت فونت های مختلف ؟؟

لینک به دیدگاه

شما میخواید قالبتون بلکل یک فونت داشته باشه ؟ یا نه قسمت های مختلف سایت فونت های مختلف ؟؟

من میخوام قالب گود نیوز ، فونت منوهاش و سربرگ هاش یکان باشه و متن هاش کودک همین :) اگر بتونید اینکارو برام بکنید بخدا خیلی ممنون میشم

لینک به دیدگاه

بله شدنیه برا اینکارم نیاز نیست قالب رو دوباره بزاریم یا یک بسته نصبی یک دسترسی ب هاست بدید خصوصی فونت هارو جای مورد نظر اپلود کنم .

لینک به دیدگاه

بله شدنیه برا اینکارم نیاز نیست قالب رو دوباره بزاریم یا یک بسته نصبی یک دسترسی ب هاست بدید خصوصی فونت هارو جای مورد نظر اپلود کنم .

لطف کنید توی تلگرام به من یه پیام بدین ، من قالب رو پاک کردم مجدد نصب کنم روش

توی تلگرام براتون دسترسی را بزارم

id: @mehdijabin

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...