رفتن به مطلب

مشکل عدم نمایش تصویر شاخص!!!!

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ، سایت من الان یه چند روزی هست که به یه مشکل عجیب خورده، من وقتی میخوام برای پستم تصویر شاخص انتخاب کنم ، عکش آپلود میشه نمایش هم داده میشه ولی وقتی میخوام اونو به عنوان تصویر شاخص انتخاب کنم یه چیز خالی رو انتخاب میکنه هرچیم روی عکس کلیک میکنم انتخاب میشه ولی بازم همون خالیرو میزاره ، یعنی به عنوان تصویر شاخص هیچ عکسی انتخاب نمیشه

ممنون میشم راهنماییم کنین که این مشکل رو برطرف کنم

k4t6_photo_2015-11-12_16-26-46.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برا من یوقتایی که سرعت کم باشه و عکس هنوز لود نشده باشه سفید هست بعد چند لحظه عکس لود و ظاهر میشه . شاید کامل بارگذاری نمیشه صفحه به هر علت !

لینک به دیدگاه

نه دوست عزیز همونطور که میبینی عکس آپلود شده ، نمایش هم داده میشه ، ولی نمیشه انتخابش کرد!

برا من یوقتایی که سرعت کم باشه و عکس هنوز لود نشده باشه سفید هست بعد چند لحظه عکس لود و ظاهر میشه . شاید کامل بارگذاری نمیشه صفحه به هر علت !
لینک به دیدگاه

پیش نیومده برا بغیر این مورد مشابهی ک بدونم چی میتونه باشه شرمنده کمکی بر نمیاد از دستم

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت

سلام پیشنهاد میشه وردپرس از قسمت بروز رسانی ها مجددا راه اندازی کنید یا اگر مشکل حل نشد تمامی افزونه هارو غیر فعال کنید و بعد تست کنید و اگر چنانچه مشکل داشتید با مدیریت هاستینگ خود تماس بگیرید

• Like 1
لینک به دیدگاه

نه دوست عزیز همونطور که میبینی عکس آپلود شده ، نمایش هم داده میشه ، ولی نمیشه انتخابش کرد

سلام پیشنهاد میشه وردپرس از قسمت بروز رسانی ها مجددا راه اندازی کنید یا اگر مشکل حل نشد تمامی افزونه هارو غیر فعال کنید و بعد تست کنید و اگر چنانچه مشکل داشتید با مدیریت هاستینگ خود تماس بگیرید

مرسی واقعا ازتون ممنونم مشکلم حل شد

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...