رفتن به مطلب

نبودن تصویر شاخص در منوی دسته ها

پست های پیشنهاد شده

با سلام .

من یک قالب آماده رو روی سایتم ریختم .وقتی توی صفحه اصلی سایت میری تصویر های شاخص نمایش داده میشود اما وقتی از منوی دسته ها یک مطلب رو انتخاب میکنیم دیگه تصویر شاخص نمایش داده نمیشه و فقط نوشته ها هستش.

اگه میتونین کمک کنین که بتونم تصویر شاخص رو توی منوی دسته ها هم بیارم(بدون تصویر شاخص مطالب جذابیت خاصی ندارن.

ی چیز دیگه:

وقتی مطلب رو انتخاب میکنم هم داخل خود نوشته تصویر شاخص نمایش داده نمیشه آیا میشه کاری کرد که نمایش داده بشه؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام . ادرس سایتتون و اسم پوسته روبگید . تنظیمات رو بررسی کردین ؟ شاید گزینه ای برای فعال یا غیر فعال کردن این مورد باشه .

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام . ادرس سایتتون و اسم پوسته روبگید . تنظیمات رو بررسی کردین ؟ شاید گزینه ای برای فعال یا غیر فعال کردن این مورد باشه .

سلام قالب myst هستش تنظیمات قالب رو هم برسی کردم.

dabiresstan.ir

لینک به دیدگاه

قالب ابزارک خاصی برای نمایش مطالب همراه با تصویر شاخص در سایدبار نداره ؟؟؟ اینو چک کردید ؟ استفاده از تصویر شاخص معمولا تو پوسته فقط برای جا هایی مثل سایدبار ( اخرین مطالب با تصویر ، مطالب محبوب و اینجور چیزاست) و وقتی نوشته رو باز میکنی تصویر شاخص طبیعتا نیست . این یک عیب یا مشکل نیست طبیعیه شما باید در متن اصلی نوشته خودتون یک تصویر بزرگ قرار بدید . این که وقتی از دسته یک مطلب رو انتخاب میکنید و بعد عکسی مشاهده نمیکنید چون قالبتون اینطور ساخته و تعبیه شده و جایی برای تصویر شاخص در کنار اسم نوشته نداره .

• Like 1
لینک به دیدگاه

قالب ابزارک خاصی برای نمایش مطالب همراه با تصویر شاخص در سایدبار نداره ؟؟؟ اینو چک کردید ؟

بنظرم باید کد اضافه کردن تصویر شاخص رو بهش اضافه کنم اما نمیدنم تو کدوم فایله php هستش

لینک به دیدگاه

منظور شما اینه ؟ : از دسته ها من اخبار رو انتخاب کردم به این ادرس لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

الان میخواید کنار اسم نوشته تصویر شاخص باشه ؟

• Like 1
لینک به دیدگاه

قالب ابزارک خاصی برای نمایش مطالب همراه با تصویر شاخص در سایدبار نداره ؟؟؟ اینو چک کردید ؟ استفاده از تصویر شاخص معمولا تو پوسته فقط برای جا هایی مثل سایدبار ( اخرین مطالب با تصویر ، مطالب محبوب و اینجور چیزاست) و وقتی نوشته رو باز میکنی تصویر شاخص طبیعتا نیست . این یک عیب یا مشکل نیست طبیعیه شما باید در متن اصلی نوشته خودتون یک تصویر بزرگ قرار بدید . این که وقتی از دسته یک مطلب رو انتخاب میکنید و بعد عکسی مشاهده نمیکنید چون قالبتون اینطور ساخته و تعبیه شده و جایی برای تصویر شاخص در کنار اسم نوشته نداره .

نمیشه تو کداش دستکاری کرد؟

لینک به دیدگاه

شدنش که میشه اما باید بسپارید به یک طراح درکل نمی ارزه . از قالب هایی که این امکانو دارن کنار اسم نوشته تصویر شاخص استفاده کنن ، استفاده کنید بنظرم بهتره کم نیستن این جور قالبا . عذر میخوام که میگم اینو سلیقه شماست ولی قالبتون اصلا مناسب موضوع سایت نیست و ضعیفه

• Like 1
لینک به دیدگاه

منظور شما اینه ؟ : از دسته ها من اخبار رو انتخاب کردم به این ادرس لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

الان میخواید کنار اسم نوشته تصویر شاخص باشه ؟

بله

لینک به دیدگاه

خوب بعید میدونم این امکان تو پوسته بطور پیش فرض باشه بایدیک طراح براتون شخصی سازی کنه

لینک به دیدگاه

خوب بعید میدونم این امکان تو پوسته بطور پیش فرض باشه بایدیک طراح براتون شخصی سازی کنه

ممنون بابت راهنماییتون.

خیلی لطف کردین :)

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم از پوسته های داخل سایت لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. دیدن کنید حتما پوسته مشابه یا مدنظرتون هست .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز یک قالب بهتون معرفی میکنم هم کاملا حرفه ای هست و هم این مشکلو نداره. سایت شخصی بندس teeth

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ببینید الان این پوسته تو حالت پیشفرض نوشته هارو اینجور ک مد نظرتونه میفرسته و تصویر شاخص هم بخوبی کنار متن نوشته هست .

• Like 1
لینک به دیدگاه

دوست عزیز یک قالب بهتون معرفی میکنم هم کاملا حرفه ای هست و هم این مشکلو نداره. سایت شخصی بندس teeth

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ببینید الان این پوسته تو حالت پیشفرض نوشته هارو اینجور ک مد نظرتونه میفرسته و تصویر شاخص هم بخوبی کنار متن نوشته هست .

واقعا دستتون درد نکنه .

زیاد دنباله قالب گشتم ولی اون چیزی که مد نظرم بود رو پیدا نکردم، نزدیک ترین چیزی که تونستم پیدا کنم همین قالب بود.

خودتون نوشتین؟

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...