رفتن به مطلب

ارائه قالب و افزونه های پریمیوم وردپرس

voltag

پست های پیشنهاد شده

دوستان عزیز در این تایپیک اگر کسی قالب یا افزونه پریمیومی در نظر داره ک تو مارکت های ایرانی دارن میفروشن و بحرحال توانایی خرید نداره اعلام کنه که به رایگان بزاریم .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 205
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

درود

افزونه مذکور رایگان هستش.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

یه افزونه یوزر پرو هست که تو خود همین انجمن هم داره به فروش میره . من اینو میخوام

تا شب فارسی و 5 از افزونه جانبیش هم میزارم .

لینک به دیدگاه

افزونه حرفه ای پروفایل کاربران UserPro نسخه2.54.1

qnrjzxx.png

افزونه ای قدرمتمند برای ایجاد پروفایل های کاربری حرفه ای نام این افزونه عضویت پیشرفته user pro هست که قابلیت عضویت گیری رو به صورت حرفه ای به سایت وردپرس شما اضافه می کنه , وردپرس قابلیت ثبت نام در سایت رو داره اما بسیار ساده هست و باید مرحله عضویت در بخش ورود انجام بشه که این شاید زیاد جالب نباشه. هر سایتی که بخواد قابلیت عضویت رو به سایت اضافه کنه می خواد که صفحه ای مجزا در داخل سایت داشته باشه که کاربران از اون قسمت در سایت عضو بشن و پنل مدیریت وردپرس رو مشاهده نکنن اینجاست که user pro می تونه یک انتخاب فوق العاده باشه. این افزونه عضویت وردپرس دارای امکانات بی نظیری هست که حتما شما را به خود مجذوب خواهد کرد.

user Bookmark نسخه 2

8oHAqPl.jpg

به وسیله این افزودنی ، کاربران میتوانند نوشته ها ،‌برگه ها ، پست های انجمن و … را به بوکمارک خود اضافه کنند و همین طور این بوکمارک ها را مدیریت کنند !

user Media Manager نسخه 1.8

BswSDQf.jpg

این افزونه گالریهای تصاویر و ویدئو را به پروفایل کاربران اضافه میکند . کاربران میتوانند برای خود آواتار انتخاب کنند ، آهنگ ها و رسانه های مخصوص به خود را آپلود کنند و …

user Private Messaging نسخه 3.8

Fc1XZec.png

همانطور که از نام این افزونه پیداست ، قابلیت ارسال پیام خصوصی بین کاربران را به سایت شما اضافه میکند . هشدار های ایجکس ، قابلیت به کار بردن شکلک و … نیز در این افزونه وجود دارد

user Rating نسخه 2.5

userpro-rating.png

این افزونه این امکان رو به کاربران سایت شما خواهد داد که بتونن برای دیگر کاربران امتیاز بدن و همچنین نظرشون رو راجع به اون کاربر بنویسن .

user Social Wall نسخه 2.5

5830a4a76f52c08e25cb26c5e56e0024.jpeg

افزونه دیوار اجتماعی کاربران یوزر پرو امکان دیوار نویسی رو برای کاربران شما مانند شبکه های اجتماعی فراهم می کنه. در این نسخه از افزونه دکمه های لایک مطلب هم افزوده شده.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز برای اینکه تاپیک جدا نزنم سوالم رو می پرسم اینجا بی ربط هم نیست البته

افزونه ی گالری ساز مثل گالری ورزش 3 لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. که هم ساده باشه و هم اماکن لایک داشته باشه اگه میشناسید ممنون میشم معرفی کنید

البته امکان قرار دادن عکس از لینک خارجی هم حتما داشته باشه که نیاز نباشه حتما عکس ها رو روی هاست خودم آپلود کنم

لینک به دیدگاه

عزیز والا من نمیدونم چه افزونه ای خوبه یه اسم پیدا کنی بهتر میشه . این سایت ورزش 3 فکر کنم اسکریپت باشه کد نویسی اختصاصی شده .

لینک به دیدگاه

سلام فقط افزونه و قالب خارجی رو رایگان میزارید یا اگه ایرانی باشه هم رایگان میزاریدش ؟؟

اگه ایرانیم میزارید من این پوسترو میخوام

لینک به دیدگاه

سلام فقط افزونه و قالب خارجی رو رایگان میزارید یا اگه ایرانی باشه هم رایگان میزاریدش ؟؟

اگه ایرانیم میزارید من این پوسترو میخوام

این پوسته ای که گفتین فارسی نیست اینا ترجمه و راستچینش کردن . همچین پوسته ای تو تم فارست نداریم اصلا . خیلی شبیه ب اینه :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. خودشه ؟ چون تو سایت راستچین توضیحاتش نوشته : + دارای دو نسخه صفحه اصلی سایت . حالا نسخه اصلی دمو صفحش با نسخه که ترجمه وراستچین کردن فرق میکنه فکر کنم هردو یه پوسته هستن . بحرحال اگر خودشه بگو که بزارم .

لینک به دیدگاه

شرمنده دیگه همچین قالبی با این اسم حتی تو تم فارست هم نبود اما این قالب خیلی شبیهشه و حتی فکر کنم خودش باشه دقیق نمیدونم امتحان کن نتجیشو بگو. اخرین ورژنش هست فارسی و کاملا راستچین . موفق باشی :

لینک به دیدگاه

voltag عزیز قالبی که دمو دادین souncloud همون قالب هستش که دوستمون دمو دادن فقط تغییر رنگ دادن در فارسی که اینکار از طریق پنل قابل انجام هستش .

تشکر بابت خدمات عالیتون

لینک به دیدگاه

با سلام و تشکر از پاسختون اما این پوسته که شما دمو دادین شبیه این چیزیه که من دادم نیست و فارسی شدش اینه لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

خارجی این پوسته که من دموشو بهتون دادم میشه این لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

اگه بشه همین فارسیشو گیر بیارید ممنون میشم

البته من همین فارسیو که تو راست چینه گیر اوردم رو یه سایت بود ادرسشو زدم فایل خامش رو برنداشته بودن و من دانلود کردم اما بعضی چیزاش کار نمیکنه نمیدونم چ طوریه

لینک به دیدگاه

عزیز قالبی که تو مد نظرته و لینک تم فارست رو دادی نسخهhtml قالب musik هست و زمان ارائش تو تم فارست بعد از ارائه نسخه وردپرسش بوده یعنی به نوعی قالب رو گسترش دادن اما فقط رو html حالا اینی که تو راستچین داره میفروشه اومده نسخه html رو با توجه به نسخه وردپرسش ، به ودرپرس تبدیل کرده . فارسی کردن قالب html هم باید از درون فایل هاش به صورت تک تک هر فایل رو بصورت جدا ترجمه کنی متون رو . حالا اگه میخوای به وردپرس تبدیلش کنه که البته کار سختی نیست باید به یک طراح بدی برات انجام بده . این لینک دمو نسخه لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. :html

این لینک قالبی که تو مد نظرته و برای html هم هست : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

شما از قالب سردر میارید از کد و ایناش ؟؟وردرپس

اگر منظورت نسخه وردپرسی قالب هست که به جز شخصی سازی هایی ک مد نظرت باشه که معمولا مد نظر هیچ کس نیست و نسخه استاندارد قالب استفاده میکنن ، نیازی نداری به کد هاش رجوع کنی یا تغییری بدی . ولی اگر منظورت نسخه html قالب هست اونم بله یچیزایی میفهمم . قالب های html چون پنل ندارن دیگه مدام با کد ها سر و کار داری اگر بخوای تغییری بدی . و تو نسخه html هر قالب برای هر بخش سایت یه صفحه بخصوص داره . مثلا صفحه اصلی سایت اینه index.html و دیگر قسمت ها ... html هم زبان شیرینی و البته سر راستیه . ولی در هر صورت اگر توانایی کار باهاشو نداری و دوست داری ب نسخه وردپرس تبدیلش کنی من یه سایت بهت معرفی میکنم لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. این سایت میتونه مشکلتو حل کنه هرچند همینجا هم دوستانی هستن که انجام بدن .

لینک به دیدگاه

عزیز شرمنده این قالب فارسیه و جایی گیر نمیاد جز خریدن . اگر قالب انگلیسی مد نظرته بگو بزارم .

لینک به دیدگاه

سلام .ممنون از لطفت .

این اسکریپت ها را چی داری ؟

بازدید ساز نسخه سه

پی تی سی ایران حرفه ای

و جن 4 (_پی تی سی عین تئو باکس)

ممن.ن

لینک به دیدگاه

افزونه حرفه ای پروفایل کاربران UserPro نسخه2.5.3

qnrjzxx.png

افزونه ای قدرمتمند برای ایجاد پروفایل های کاربری حرفه ای نام این افزونه عضویت پیشرفته user pro هست که قابلیت عضویت گیری رو به صورت حرفه ای به سایت وردپرس شما اضافه می کنه , وردپرس قابلیت ثبت نام در سایت رو داره اما بسیار ساده هست و باید مرحله عضویت در بخش ورود انجام بشه که این شاید زیاد جالب نباشه. هر سایتی که بخواد قابلیت عضویت رو به سایت اضافه کنه می خواد که صفحه ای مجزا در داخل سایت داشته باشه که کاربران از اون قسمت در سایت عضو بشن و پنل مدیریت وردپرس رو مشاهده نکنن اینجاست که user pro می تونه یک انتخاب فوق العاده باشه. این افزونه عضویت وردپرس دارای امکانات بی نظیری هست که حتما شما را به خود مجذوب خواهد کرد.

user Bookmark نسخه 2

8oHAqPl.jpg

به وسیله این افزودنی ، کاربران میتوانند نوشته ها ،‌برگه ها ، پست های انجمن و … را به بوکمارک خود اضافه کنند و همین طور این بوکمارک ها را مدیریت کنند !

user Media Manager نسخه 1.8

BswSDQf.jpg

این افزونه گالریهای تصاویر و ویدئو را به پروفایل کاربران اضافه میکند . کاربران میتوانند برای خود آواتار انتخاب کنند ، آهنگ ها و رسانه های مخصوص به خود را آپلود کنند و …

user Private Messaging نسخه 3.8

Fc1XZec.png

همانطور که از نام این افزونه پیداست ، قابلیت ارسال پیام خصوصی بین کاربران را به سایت شما اضافه میکند . هشدار های ایجکس ، قابلیت به کار بردن شکلک و … نیز در این افزونه وجود دارد

user Rating نسخه 2.5

userpro-rating.png

این افزونه این امکان رو به کاربران سایت شما خواهد داد که بتونن برای دیگر کاربران امتیاز بدن و همچنین نظرشون رو راجع به اون کاربر بنویسن .

user Social Wall نسخه 2.5

5830a4a76f52c08e25cb26c5e56e0024.jpeg

افزونه دیوار اجتماعی کاربران یوزر پرو امکان دیوار نویسی رو برای کاربران شما مانند شبکه های اجتماعی فراهم می کنه. در این نسخه از افزونه دکمه های لایک مطلب هم افزوده شده.

این فارسیه یا اصله ؟

لینک به دیدگاه

این فارسیه یا اصله ؟

بله عزیز فارسیه میتونی دانلود و تست کنی . اصل منظورت چیه ؟ نسخه 2.54.1 اومده که فردا قرار میدم .

لینک به دیدگاه

سلام .ممنون از لطفت .

این اسکریپت ها را چی داری ؟

بازدید ساز نسخه سه

پی تی سی ایران حرفه ای

و جن 4 (_پی تی سی عین تئو باکس)

ممن.ن

درود

کافیه جستجو کنید در گوگل

و ...

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

اسم بدید قالب تحویل بگیرید . قالب های خبری حرفه ای و معمول این روزا : صحیفه - خبر خوب - مولتی نیوز - نیوزمگ - روزنامه - الیوم - مجیک مگ - لاگر - نانو مگ - ..... این چندتا خوب معروفیت زیادی دارن . کدوم میخواید ؟ دوموهاشونو توی مارکت ها میتونین ببینین .

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...