رفتن به مطلب

ارائه قالب و افزونه های پریمیوم وردپرس

voltag

پست های پیشنهاد شده

ببخشید سوء تفاهم نشه ولی شما اسکریپت هایی که به رایگان تو سایت هایی مثل www.nulledwordpress.org لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. منتشر می شند رو قرار می دید ! سایت های ایرانی هم هر کدوم پلاگین می فروشند یه جور کلاه برداریه از نظر من چون همون پلاگین نال شده تو سایت های خارجی رایگان در دسترسه .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 205
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

اولا تنها راه دسترسی ایرانی ها ب قالب و اسکریپت های سایت های بزرگی مثل تم فارست همینه . چون عملا راه خرید برای ما بسته هست زیادن ایرانی هایی ک هم میخوان از نسخه قانونی استفاده کنن هم اشتیاق ب خریدن نسخه اصلی دارن اما چ میشه کرد محدودیت داریم دیگه . در ثانی شما میدونید نال یعنی چی؟ نال شده هر چیزی فقط امکان دسترسی و اپلود رو قطع میکنه وگرنه همون نسخست که منتشر شده .

لینک به دیدگاه

خب من فقط میخواستم ببینم شما دارید از همون سایت ها میذارید یا کار ویژه ای می کنید ! چون عنوان تاپیک رو خوندم گفتم شاید خودتون می تونید پلاگین یا قالب ها رو نال کنید و اینجا قرار بدید .

لینک به دیدگاه

نال کردن یکم کار دشواریه هستن کسایی که انجام بدن اما در کل منابع بزرگ خارجی انجام میدن بقیه استفاده میکنن

لینک به دیدگاه

با سلام

voltag عزیز زحمت میکشن و هرآنچه که عزیزان درخواست بدن قرار میدن . حالا منبع تهیه فرق خاصی نمیکنه . همچنین ایشون از اساتید با تجربه انجمن هستن و مطمئن باشید که فایل های سالم ، بدون مشکل و عالی رو به دوستان ارائه میکنند . میتونید در خیلی از سایت ها ببینید که همین افزونه ها رو با کمی تغییر یا فارسی سازی با قیمت های بالایی به فروش میرسونن . ( حق دارند و صاحب اختیار محصولاتشون هستند)

از زحمات استاد بزرگوار voltag کمال تشکر و قدر دانی رو دارم و برای ایشون آرزوی سربلندی و سرافرازی دارم.

نکته : نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خودتون رو به استارتر تاپیک بصورت خصوصی ارسال بفرمائید و پاسختون رو دریافت بفرمائید تا تاپیک از مسیر اصلی خودش خارج نشه.

با تشکر و احترام

لینک به دیدگاه

ببخشید سوء تفاهم نشه ولی شما اسکریپت هایی که به رایگان تو سایت هایی مثل www.nulledwordpress.org لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. منتشر می شند رو قرار می دید ! سایت های ایرانی هم هر کدوم پلاگین می فروشند یه جور کلاه برداریه از نظر من چون همون پلاگین نال شده تو سایت های خارجی رایگان در دسترسه .

این نال 24 چه طوری دامنه اش .ir هست ولی سایت خارجیه ؟ چرا ؟

لینک به دیدگاه

سلام در جواب اون دوستمون بگم کی گفته قالب های ما از این سایت هستش ؟! what در جواب tiger2 عزیز هم بگم کی گفته این سایت خارجیه ؟ این سایت ایرانیه و توسط یک فرد ایرانی راه اندازی و اداره میشه . ملاحظه کنید :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

Babak Mehri از tehran

لینک به دیدگاه

سلام سوء تفاهم نشه من از مطالب شما استفاده میکنم صرفا سوالم بخاطر این بود که میخواستم ببینم شما خودتون اسکریپت ها رو نال میکنید یا نه . اما خب گفتید که کار خیلی راحتی نیست و متوجه منظورتون هم شدم ... ممنون برای تاپیک خوبتون (V)

ممنون میشم اگه چند تا اسکریپت چت باکس معرفی کنید ، منتها من میخوام برای سایتم یه قسمت چت هم درست کنم و نمی خوام اسکریپت خیلی پیچیده ای باشه . یه چت باکس فوق العاده ساده و کم حجم می خوام که کاربرهایی که ثبت نام کردند با نام کاربری خودشون به راحتی پیام بدند . محیط خصوصی هم نداشته باشه . اگه یه چیزی مثل چت باکس قالب های IPB باشه که عالیه .

flirt

لینک به دیدگاه

خوب االان ی سوال پیش میاد میخوای محیط چت روم مجزا از سایت باشه و محیطش فرق کنه یا نه همون وابسته ب سایت باشه و محیطی داخل همون قالب سایت داشته باشه ؟ اگر محیطی جدا میخوای باید اسکریپت نصب کنی اگر داخل خود سایت میخوای فکر کنم با افزونه بشه

لینک به دیدگاه

اگه اسکریپت باشه بهتره چون این افزونه ها رو اکثرا تست کردم جالب نبودند ، یه اسکریپت سبک اگه میشناسید معرفی کنید ..

لینک به دیدگاه

قالب iran-music.in

یا tehranmusic.pro

عزیز اینا فارسی هستن ما بحثمون رو قالب های انگلیسیه . اینارو یا باید ریپ کرد یا خرید هر دوش و تو مارکت ها فکر کنم بشه پیدا کرد

لینک به دیدگاه

عزیز اینا فارسی هستن ما بحثمون رو قالب های انگلیسیه . اینارو یا باید ریپ کرد یا خرید هر دوش و تو مارکت ها فکر کنم بشه پیدا کرد

باشه خوب چرا میزنی

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان چت باکس جای دیگس!!

قالب ایران موزیک رو با نام دایان راستچین منتشر کرده . اما در اصل دایان موزیک نیست.

شما میتونید با کمی ویرایش قالب موزیک سی و کمی استفاده از الگو ها و کدها به این قالب برسید . در اصل همین موزیک سی با تغییراتی تبدیل به اون قالب شده.

درمورد دومین سایت که از دایان موزیک نسخه 1 استفاده میکنه که بازم کمی تغییرات اعمال شده روش.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته پیش...

سلام . خیر اسم تاپیک مشخصه قالب های پریمیوم ( فقط قالب های انگلیسی ) به رایگان ارائه میشن نه قالب های فارسی . ندارم اصلا این قالبو و داشتتم بخاطر احترام طراح هم میشد منتشر نمیکردم .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته پیش...

سلام ببخشید من پوسته نسخه اصلی ریمیکس رو میخواستم تو مارکتا دارن میفروشن و خارجی هستش اینم لینکش :

ممنون

لینک به دیدگاه

بفرمائید.

آموزش کامل نصب و تنظیمات در پوشه documentation موجود هستش.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام

افزونه ابزارک های شگفت انگیر وردپرس یا افزونه ultimate Twteaker و افزونه محاسبه هزینه وردپرس رو دارین؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام و شب بخیر. افزونه های مورد نیازتون رو در صورت لزوم لینک از تم فارست بدید یا اسم کامل انگلیسی :

ultimate Twteaker :

اون دوتا نمیدونم چی هستن .

لینک به دیدگاه

• 1 month پیش ...

سلام

قالب makery رو میخواستم !

رایگانش توی نت بود ولی مشکل اسلایدر دارن و اسلایدرشون کار نمیده !

نسخه هاییشم که توی مارکتا گذاشتن یه مقدار گرونه برای من!

ممنون میشم اگر کسی بدون ایرادش رو داره بزاره !

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...