رفتن به مطلب

پیشنهاد اسکریپت متن باز برای فارسی سازی

هومان هرمزدی

پست های پیشنهاد شده

یه سلام ویژه دارم خدمت مدیران و همراهان بیست اسکریپتی عزیز

امیدوارم همیشه وبسایتهاتون بیست باشن

دوستان عزیز من به دنبال یه اسکریپت متن باز برای ترجمه و انتشار رایگانش به عنوان مرجع هستم. یه اسکریپت کاربردی و به زبان php

البته اسکریپت برای ترجمه خیلی زیاده اما:

- با حضور ووکامرس و توماتو شاپ دیگه به نظر من ترجمه اسکریپت فروشگاهی بی معنی هستش

- و یا حضور وردپرس و جوملا دیگه عرصه رو برای معرفی یه سیستم مدیریت محتوای دیگه تنگ کرده و در این مدت شاهد کلی سیستم مدیریت محتوای ترجمه شده یا وطنی بودیم اما اکثرا به مرور محو شدند

و...

لطفا پیشنهادتون رو با لینک مرجع و دانلود در همین تاپیک اعلام کنید

باتشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیریت کل سایت

سلام

رایگان که معمولا زیاد تو زمینه اسکریپت وجود نداره ولی میتونید مثل بقیه از نسخه های نال شده استفاده کنید و از ان ها پشتیبانی کنید الان خوده انجمن ساز زنفورو هم نال می باشد ولی سایت های پشتیبانی این اسکریپت هم موجود می باشند.

لینک به دیدگاه

دوحالت وجود داره

یا اینکه اسکریپتی زیاد خوب نیست و گسترش هم پیدا نکرده و قالب و پلاگین و .... زیاد براش وجود نداره -> که در این صورت به درد ایجاد نمایندگی فارسی نمیخوره.مثل هزاران اسکریپتی که تو همین سایت وجود داره

یا اینکه اسکریپت خوبی هست و خیلی هم گسترش پیدا کرده و قدرتمند هست -> که در این صورت قبل از شما هزار نفر به فکر زدن نمایندگی فارسی براش افتادن.

ولی چند نمونه هست که هنوز بکر مونده و در عین حال که اسکریپت های فوق العاده ای هستن هنوز مرجع فارسی درست و حسابی براشون وجود نداره

نمونه ش اسکریپت شبکه اجتماعی crea8social هست که به جرآت میتونم بگم یکی از بهترین اسکریپت های شبکه اجتماعی هستش و هنوز در ایران براش نمایندگی و پشتیبانی قوی وجود نداره. درحالیکه با کمی جستجو میتونید قالب ها و پلاگین های زیادی براش پیدا کنید.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

گزینه های دیگری هم دارم که در صورت تمایل شما تو همین تاپیک معرفی میکنم

لینک به دیدگاه

گزینه های دیگری هم دارم که در صورت تمایل شما تو همین تاپیک معرفی میکنم

ممنون میشم اسکریپت های بیشتری رو معرفی بفرمایید...

لینک به دیدگاه

درود

در حال حاضر اغلب وب مسترهای گرامی نیازمند اسکریپت های پیشرفته راه اندازی سایت های مدیریت آگهی و تبلیغات هستند . در این خصوص پیشنهاد میکنم یکی از اسکریپت های آگهی رو پشتیبانی و گسترش بدین .

پروژه سیستم openphp بسیار عالی پیش روی میکرد که متاسفانه در نسخه 1.7.2 به دلیل خاصی متوقف شد . میتونید این پروژه رو ادامه و گسترش بدین . سیستم موفقی خواهد بود .

همچنین اسکریپت osclass که دارای 2 پشتیبانی فارسی هستش و سیستم open classifieds هم جالب هستند .

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...