رفتن به مطلب

نظرتون راجع به گروه طراحی آی وحید چیه؟

majidghafoorzade

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان گرامی

چند وقت پیش دنبال یه گروه خوب طراحی میگشتم که یه قالب وردپرس برام طراحی کنه و چند نفر بهم گروه آی وحید رو معرفی کردن

لطفا کسانیکه تجربه همکاری و سفارش به آی وحید رو دارن اینجا بگن که پشتیبانی و ... شون چطوره؟

در ضمن قالب بیست اسکریپت رو هم آی وحید طراحی کرده(میدونین که!)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به نظر من کارشون حرف نداره سبک طراحیشون رو دوست دارم

ولی واقعا واقعا گرون حساب میکنن!

لینک به دیدگاه

گویا قالب های سایت اصلی بیست اسکرپت رو هم همین گروه طراحی میکنه

کمی در مدل ریسپانسیو نسبت به قالب های حرفه ای وردپرس ضعیف هستش. به نظر من با یه پوسته حرفه ای مثل آوادا میشه تقریبا هر مدل وبسایتی رو با ظاهر کاملا متفاوت پیاده سازی کرد.

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان گرامی

چند وقت پیش دنبال یه گروه خوب طراحی میگشتم که یه قالب وردپرس برام طراحی کنه و چند نفر بهم گروه آی وحید رو معرفی کردن

لطفا کسانیکه تجربه همکاری و سفارش به آی وحید رو دارن اینجا بگن که پشتیبانی و ... شون چطوره؟

در ضمن قالب بیست اسکریپت رو هم آی وحید طراحی کرده(میدونین که!)

طراحی شون متاسفانه الان دیگه زیاد توی چشم نیس.

برای مثال اگه شما سایتاشون رو نگا کنین می بینید که هدرها و فوتر و ... شبیه به هم هستن. یعنی ایده جدیدی ارائه نمی دن. یکی دیگه از مشکلات طراحی هاشون رسپانسیو نبودن کاراشونه ولی در کل خوبه.

ببینید یه نکته ای که هست مطلب و محتوای سایت هکه خیلی مهمه. الان سایتایی مثل فیس نما و امثال طرح و قیافه ی آنچنانی ندارند اما بسیار محبوب هستند. بهتره محتوای سایتتون توی اولویت باشه. طراحی رو بعدا می تونین به افراد آماتور هم بدین.

لینک به دیدگاه

قالبی که من احتیاج دارم یه قالب مولتی یوزره و کاربردی که ازش انتظار دارم با قالب های معمولی برطرف نمیشه و نیاز به کدویسی حرفه ای داره.

والا خودم در زمینه طراحی قالب فعالیت میکنم میتونین نمونه کارهام رو توی راستچین ببینید.

اون دوست عزیزی هم که گفتن گرون حساب میکنن اگه قبلا ازشون خدماتی دریافت کردید همراه با هزینه بگین لطفا ممنون

اگر هم کسی گروه طراحی بهتر و حرفه ای تری میشناسه لطفا معرفی کنه (البته با قیمت مناسب وگرنه شرکت هایی هستن که برای یه قالب وردپرس 3 میلیون پول میگیرن!)

لینک به دیدگاه

اگر علاقه مند هستید می تونم بیشتر راهنماییتون نمایم در بخش پرتال کاربران شرکت ثبت نام نمائید تا توضیحات مورد نیاز خدمتتون ارائه دهم .

لینک به دیدگاه

درود

@wallfa

این سبک پاسخ دهی تبلیغات حساب میشه اگه میتوانید همین جا پاسخ دهید

لینک حذف شد

باتشکر

لینک به دیدگاه

با سلام من به شما گروه لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. رو پیشنهاد میدم کارشون خوبه و ایده های جدید دارن همیشه

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

قالبی که من احتیاج دارم یه قالب مولتی یوزره و کاربردی که ازش انتظار دارم با قالب های معمولی برطرف نمیشه و نیاز به کدویسی حرفه ای داره.

والا خودم در زمینه طراحی قالب فعالیت میکنم میتونین نمونه کارهام رو توی راستچین ببینید.

اون دوست عزیزی هم که گفتن گرون حساب میکنن اگه قبلا ازشون خدماتی دریافت کردید همراه با هزینه بگین لطفا ممنون

اگر هم کسی گروه طراحی بهتر و حرفه ای تری میشناسه لطفا معرفی کنه (البته با قیمت مناسب وگرنه شرکت هایی هستن که برای یه قالب وردپرس 3 میلیون پول میگیرن!)

دوست گرامی شما به برنامه نویسی احتیاج دارید یا طراحی؟!!

وحید کارش طراحیه و بیشتر طرحاشو درنا وب برنامه نویسی می کنه.

من خودم طراحم ولی برنامه نویس نیستم برا همین پیشنهاد می کنم کل پروژتون رو اگه خواستین برای چند شرکت بفرستین و قیمتا رو بسنجین.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...