mahdi4026

کمک در مورد زمینه دلخواه وردپرس

19 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت دوستان عزیز ، من توی قالب وردپرسم یه بخشی دارم بنام زمینه دلخواه......توی این زمینه دلخواه بعضی قسمت ها ثابته ینی مثلا من تلگرام رو تعریف کردم.....نمیخام هی مجبور شم هر بار پستن گذاشتن ، لینک تلگراممو هم وارد کنم....میخام این تلگرام توی زمینه دلخواهم بصورت خودکار ثبت شه...این این امکان هست یا نه؟

لطفا راهنمایی کامل بفرمایید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در فایل single.php باید اون قسمتی که کد تلگرام رو فراخوانی میکنه رو پیدا کنی و جاش نوشته ثابت که لینک تلگرامت هستش رو بذاری یا یه دستور if بذاری تا اگر مقدار لینک تلگرام رو برای اون پست گذاشته بودی اونوقت فیلد رو نشون بده و اگر اون مقدار رو ست نکرده بودی دیگه اون بخش رو نشون نده

اگر خواستی میتونی فایل single.php رو برام پ.خ. کنید تا محتواش رو مطابق نیاز شما ویرایش کنم....

لینک به ارسال

درود .

شما می تونید از زمینه دلخواه شرطی استفاده کنید .

دو نوع برای استفاده از زمینه دلخواه شرطی هست .

1. استفاده از توابع متغیر برای نمایش محتوای زمینه ی شرطی

2. محتوای ثابت تنها با فعال کردن زمینه ی دلخواه شرطی

1. در نوع اول که شما تنها نیاز دارید کد زیر رو استفاده کنید :

لطفا برای مشاهده code وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.

در این زمینه ، شما باید برای زمینه ی دلخواه telegram یک مقداری هم در نظر بگیرید . و این مقدار هم به عنوان محتوای این زمینه در قالب نمایش داده خواهد شد . این نوع زمینه کاملا متغیر هست .

2. اما در نوع دوم شما نیاز دارید که زمینه ی دلخواه telegram رو به هر نحوی با مقدارهای دلخواه ، فعال کنید تا محتوای زمینه در قالب نمایان شود .

که در بالا به جای " My Telegram Code " باید متن مورد نظر یا تصویر و یا هر چیز دیگری که می خواهید را قرار دهید .

حال کافیست در هنگام ارسال پست ، در قسمت زمینه دلخواه ، عنوان رو telegram وارد کنید و سپس در قسمت مقدار این زمینه ، هر کلمه ای که دوست دارید قرار دهید ! برای مثال عدد 1 یا یک نقطه و ... . در کل محتوای زمینه در هنگام ارسال پست مهم نیست ، هدف فقط فعال کردن زمینه است .

حالا اگر انواع دیگه ای نیاز داشته باشید می تونید با ادغام دو کد با هم این کار رو انجام بدید .

موفق باشید

لینک به ارسال
درود .

شما می تونید از زمینه دلخواه شرطی استفاده کنید .

دو نوع برای استفاده از زمینه دلخواه شرطی هست .

1. استفاده از توابع متغیر برای نمایش محتوای زمینه ی شرطی

2. محتوای ثابت تنها با فعال کردن زمینه ی دلخواه شرطی

1. در نوع اول که شما تنها نیاز دارید کد زیر رو استفاده کنید :

در این زمینه ، شما باید برای زمینه ی دلخواه telegram یک مقداری هم در نظر بگیرید . و این مقدار هم به عنوان محتوای این زمینه در قالب نمایش داده خواهد شد . این نوع زمینه کاملا متغیر هست .

2. اما در نوع دوم شما نیاز دارید که زمینه ی دلخواه telegram رو به هر نحوی با مقدارهای دلخواه ، فعال کنید تا محتوای زمینه در قالب نمایان شود .

که در بالا به جای " My Telegram Code " باید متن مورد نظر یا تصویر و یا هر چیز دیگری که می خواهید را قرار دهید .

حال کافیست در هنگام ارسال پست ، در قسمت زمینه دلخواه ، عنوان رو telegram وارد کنید و سپس در قسمت مقدار این زمینه ، هر کلمه ای که دوست دارید قرار دهید ! برای مثال عدد 1 یا یک نقطه و ... . در کل محتوای زمینه در هنگام ارسال پست مهم نیست ، هدف فقط فعال کردن زمینه است .

حالا اگر انواع دیگه ای نیاز داشته باشید می تونید با ادغام دو کد با هم این کار رو انجام بدید .

موفق باشید

خیلی ممنون....زمینه دلخواه در قالبم هست.....فقط نمیخام هی وقت صرف کنم زیر هر پست که زمینه دلخواه هست برم لینک قرار بدم.....

من فقط میخام این زمینه دلخواهم که مربوط میشن به تلگرام و اینستاگرام و اینا همیشه نمایش داده بشن بدون انکه من لینکی وارد کنم یا ...

این کد نمایش اینستاگرام من در single.php هست این کد رو میشه ویرایش کرد و کاری کرد بدون انکه هی لینک براش بزارم خودش بصورت خودکار در تمامی پست های سایتم فعال بشن؟

لینک به ارسال

شما در متن پرسش فرمودید از طریق زمینه ی دلخواه ، بنده هم از طریق زمینه دلخواه راهنمایی کردم .

شما کد زیر رو به جای کد بالا که خودتون دادید قرار بدید :

+ به جای "آدرس اینستاگرام" هم آدرس پروفایل رو وارد کنید .

توابع شرطی و زمینه های دلخواه رو باید حذف کنید .

*** دقیقا کدی که دادم رو جایگزین همون کدی که دادید بکنید . **** کد رو داخل توابع شرطی قرار بدید برای فعالسازی و نمایش زمینه دلخواه نیاز خواهد بود .

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ببخشید یه سوال میشه تو زمینه دلخواه از دو اسم استفاده کرد چون من قالب رو تغییر دادم اسم زمینه دلخواه رو هم تغییر دادم ولی پست جدید که میزارم با اسم زمینه دلخواه قالب جدید میاد باید بشینی دستی عوض کنی میخواستم بدونم میشه هم اسم زمینه دلخواه قالب جدید و هم قالب قبلی رو تو کدها جاگذاری کرد و این که اگه میشه چطور باید این کار رو انجام داد.

لینک به ارسال
ببخشید یه سوال میشه تو زمینه دلخواه از دو اسم استفاده کرد چون من قالب رو تغییر دادم اسم زمینه دلخواه رو هم تغییر دادم ولی پست جدید که میزارم با اسم زمینه دلخواه قالب جدید میاد باید بشینی دستی عوض کنی میخواستم بدونم میشه هم اسم زمینه دلخواه قالب جدید و هم قالب قبلی رو تو کدها جاگذاری کرد و این که اگه میشه چطور باید این کار رو انجام داد.

درود .

بله میشه استفاده کرد در صورتی که از هر یک زمینه ی دلخواه تنها یکی استفاده کنید . یعنی باعث تداخل نشوند .

روش استفاده از زمینه دلخواه هم در پاسخ های بالایی توضیح داده شده . در صورتی که می خواهید زمینه ی قبلی رو هم اضافه کنید ، کد زمینه ی دلخواه قالب جدید را کپی کنید ، سپس نام زمینه را به زمینه های قدیمی تغییر دهید .

شخصی سازی هم بر عهده ی خودتون .

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

ببخشید یه سوال دیگه من از یکی از قالب های فامو استفاده میکنم میخوام کاری کنم که باکس دانلودش همیشه فعال باشه من هر کاری کردم نشد اینم کدش single ممنون میشم کد رو شما ویرایش کنید ممنون.

لینک به ارسال
ببخشید یه سوال دیگه من از یکی از قالب های فامو استفاده میکنم میخوام کاری کنم که باکس دانلودش همیشه فعال باشه من هر کاری کردم نشد اینم کدش single ممنون میشم کد رو شما ویرایش کنید ممنون.

درود .

کد زیر رو جایگزین کنید :

(البته از کد قبلی خودتون یک بک آپ داشته باشید در یک فایل نوت پد )

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

ببخشید آقا میشه این رو هم ادیت کنین من هر چی میکنم درست نمیشه ممنون از لطفتون.

لینک به ارسال

کسی نبود کمک کنه واجبه ممنون میشم کمک کنین.

لینک به ارسال

کسی نیست به ما کمک کنه؟تو رو خدا کارم گیره

لینک به ارسال

عزیز سوالتونو یبار دیگه واضح و کامل مطرح میکنین ؟

لینک به ارسال

آقا من از یه قالب استفاده میکنم که میخوام زمینه دلخواه همیشه نمایش داده بشه این کد که پایین گذاشتم طوری هست که باید یکی یکی بری داخل پستا و تیک اون جایی که تو عکس گذاشتم رو بزنی تا نمایش داده بشه لینکهای دانلود .ولی یه کدی هست که اون و از فایل سینگل حذف کنی دیگه نیاز به این کار نیست اون و میخوام اگه امکانش هست اون کد رو شما حذف کنین من بلد نیستم هر کاری میکنم نمیشه.

Capture.PNG

لینک به ارسال

خدمت شما :

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

کسی میتونه کد زیر رو ادیت کنه که زمینه دلخواه همیشه فعال باشه دو در آخر راهنمایی کنه که کدوم کد ها رو باید حذف کرد که درست بشه؟

لینک به ارسال
کسی میتونه کد زیر رو ادیت کنه که زمینه دلخواه همیشه فعال باشه دو در آخر راهنمایی کنه که کدوم کد ها رو باید حذف کرد که درست بشه؟

یعنی می خواین حتی وقتی لینک دانلود خالی بود دکمه نمایش داده بشه؟

لینک به ارسال
یعنی می خواین حتی وقتی لینک دانلود خالی بود دکمه نمایش داده بشه؟

بله

لینک به ارسال

باید عبارت شرطی if رو از دکمه ها حذف کنید.

اگه نتونستین دسترسی به هاست بدین براتون درستش کنم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.