رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام و درود

لطفا یک انجمن با نام صندلی داغ بسازید تا هم با کاربر ها بیشتر اشنا شویم هم انجمن از جذاب به فوق جذاب ارتقا پیدا کنه

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

صندلی داغ در یک انجمن تخصصی کمی کم ارزش است . اما اگر صرف آشنایی با کاربران باشد اشکالی ندارد.

همچنین یک اشکال دیگر هست که صندلی داغ را بین کاربران فعال برگزار میکنند که در این انجمن تعداد فعالان در تاپیک ها اندک است.

یک کسب اجازه ای از اقای محمدجواد بکنید که در بحث ازاد تاپیک ها ایجاد شود.

موفق باشید

• Like 3
لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت

سلام وقت بخیر به همه شما عزیزان اگر حدف فقط آشانی باشه قبلا در تالار گفتگو همچین صفحه ای ایجاد شده و شما می توانید مجددا بیاریدش بالا. در مورد تعداد کاربران بنده برنامه هایی دارم که از این پس مطالب کاملا اختصاصی فقط و فقط در تالار قرار خواهند گرفت تا دوستان بیشتری به تالار بپیوندن همچنین انشالله برنامه های برای مسابقات نیز خواهیم داشت :98:

لینک صفحه :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  

لینک به دیدگاه

سلام وقت بخیر به همه شما عزیزان اگر حدف فقط آشانی باشه قبلا در تالار گفتگو همچین صفحه ای ایجاد شده و شما می توانید مجددا بیاریدش بالا. در مورد تعداد کاربران بنده برنامه هایی دارم که از این پس مطالب کاملا اختصاصی فقط و فقط در تالار قرار خواهند گرفت تا دوستان بیشتری به تالار بپیوندن همچنین انشالله برنامه های برای مسابقات نیز خواهیم داشت :98:

لینک صفحه :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  

محمد من از افتتاح سایت باهات بودم طرف مگر خودش بخواد بمونه وگرنه قرار دادن مطالب تو انجمن و وادار کردن ملت به عضویت هیچ فایده ای نداره

چون خیلی ها فقط میان دانلود میکنن و میرن حالا مگر روزی روزگاری مشکل نصبی چیزی داشت

واسه پیدا کردن کاربر فعال یا متخصص تو یک ضمینه خاص بهتره تو فکر راه کار های جدید باشی

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت
محمد من از افتتاح سایت باهات بودم طرف مگر خودش بخواد بمونه وگرنه قرار دادن مطالب تو انجمن و وادار کردن ملت به عضویت هیچ فایده ای نداره

چون خیلی ها فقط میان دانلود میکنن و میرن حالا مگر روزی روزگاری مشکل نصبی چیزی داشت

واسه پیدا کردن کاربر فعال یا متخصص تو یک ضمینه خاص بهتره تو فکر راه کار های جدید باشی

سلام علی جان اگر پیشنهادی داری برام خصوصی ارسال کن.

لینک به دیدگاه

منم با علی آقا موافقم!

لینک به دیدگاه

• 2 هفته پیش...
  • مدیریت کل سایت
مدیر عزیز دلم تو چقدر زود زود پوسته عوض میکنی میشه این غلط املایی رو هم درست کنی ببخشید که اینو توی جمع گفتم امیدوارم بهتون برنخوره منظوری هم ندارم دوستان مدیر سرش شلوغه بخاطر همین مجبوره بجای "عضو "بنویسه "عوض"

مشخصات شما نشان می دهد که در تالار گفتگو بیست اسکریپت "عوض "نیستید ! هم اکنون به جمع ما به پیوندید و با ثبت نام در این مجموعه از قالب ها و اسکریپت هایی که اختصاصی در این بخش قرار می گیرند بهره ببرید , همچنین مشکلات خود را می توانید مطرح کنید و در سریع ترین زمان مشکلات خود را برطرف کنید. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

سلام ممنون از اطلاع رسانی شما در مورد پوسته هم باید عرض کنم که بعد از تغییر سیستم تالار گفتگو طبیعی است که به دنبال یک پوسته سبک و در اینه حال کاربردی باشیم

• Like 2
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...