رفتن به مطلب

دانلود رایگان قالب وردپرسی فوق حرفه ای و فروشگاه ساز Nielsen

پست های پیشنهاد شده

سلام و صبح بخیر خدمت همه کاربران عزیز :thumbsupsmileyanim: . امروز براتون قالب فروشگاهی و معرفون Nielsen ورژن 1.1.0 رو به صورت کاملا رایگان آماده کردم . این قالب که با قیمت $59 در سابت تم فارست با 1,405 موجود هست بی شک جزو برترین قالب های فروشگاه ساز وردپرس به شمار می رود . برخی از امکانات قالب :

• کاملا رسپانسیو و واکنشگرا ( نمایش در تمامی دستگاههای نمایش با هر رزولیشن و هر سایزی)
  • دارای ۱۲ دمو و صفحه اصلی که هر کدام به نوبه خود یک فروشگاه حرفه ای هستند و میتوانید هر کدام از دمو ها رو به عنوان صفحه اصلی سایتتون قرار دهید.
  • رابط کاربری بسیار آسان – شما براحتی هر چه تمامتر چه حرفه ای باشید و چه مبتدی میتوانید یک سایت فوق العاده رو طراحی کنید.
  • تنظیمات حرفه ای هدر – هدر سایتتان را طبق سلیقه خود بسازید
  • طرح بندی بی نهایت هدر سایت : حرکت لوگو ، منوی چسبان ، روشن یا خاموش کردن ابزارک های هدر ، انتخاب پس زمینه ، و …
  • دارای صفحه ساز کاملا گرافیکی : شما قادر خواهید بود در محیط کاملا گرافیکی و بدون نیاز به دانش کد نویسی برگه ها و صفحات خود را بسازید.
  • یکپارچه سازی شده با افزونه وردپرس ویژوال کامپوزر که قادر خواهید بود تنها با ویژگی کشیدن و رها کردن بی نهایت چیدمان با هر سایز و اندازه دلخواه بسازید.
  • دارای اسلایدر فوق حرفه ای رولیژن اسلایدر که قادر خواهید بود محصولات سایت را در دید عموم به صورت دو بعدی و سه بعدی ایجاد کنید.
  • بیش از ۳۰۰ شورت کد حرفه ای
  • دارای قابلیت مشاهده سریع محصولات
  • قابلیت اضافه کردن محصولات به سبد خرید
  • قابلیت اضافه کردن محصولات به لیست علاقه مندی ها
  • بیش از ۱۳۰۰ آیکون زیبا و جذاب برای قسمت های مختلف سایت
  • همراه با افزونه حرفه ای پیش بینی جستجو در سایت
  • افزونه بررسی جستجو به صورت آژاکس
  • دارای قابلیت فیلتر کردن محصولات مثلا بر اساس قیمت
  • منوی بسیار حرفه ای به سبک آمازون
  • دارای قابلیت بررسی و مقایسه کالا
  • دارای سئوی بسیار قوی
  • و امکانات بسیار دیگر…

01.jpg

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. rel="external nofollow">

لینک دانلود قالب بصورت کاملا رایگان

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 هفته پیش...
;)

عزیز من اینقدر منبع میشناسم که دیگه خودم قاطی کردم کدوم برم بهتره :) بابت نسخه انگلیسیش ارزش کسی مبلغی پرداخت نمیکنه فارسی بشن ارزش دار میشن بصورت خام زیاد چیز شاخی که نیست بشه فروخت پس موفق باشی ! ;)

لینک به دیدگاه

اقا یکی نسخه فارسی این قالب رو بزاره لطفا .

درود .

اگه قالب دارای فایل زبان هست ، اون فایل رو ترجمه کنید و نام فایل رو fa_IR قرار بدید . یا در صورتی که فایل زبان ها دارای یک نام ثابت هستند آن نام را هم وارد کنید و پسوند فارسی رو بهش بدید . مثلا theme_fa-IR

برخی از عناصر قالب ها در وردپرس فارسی راست چین می شوند اما اگر قالب برای هر بخش یک مکان در نظر گرفته باشد باید داخل استایل آنها را راست چین یا چپ چین کنید .

در صورت ناتوانی در انجام این کار به من پیام خصوصی ارسال کنید . با دریافت هزینه می تونم براتون انجام بدم . یا اگر نمی خواهید هزینه کنید و روش وقت بزارید ، داخل نت مقاله های زیادی هستند .

• Like 3
لینک به دیدگاه

صبح بخیر کاربران عزیز . مسیحا یه اموزش درباره راستچین کردن قالب های وردپرس و ساخت فایل RTL میدی ممنون

لینک به دیدگاه

صبح بخیر کاربران عزیز . مسیحا یه اموزش درباره راستچین کردن قالب های وردپرس و ساخت فایل RTL میدی ممنون

سلام . آموزش های راست چین کردن زیاد هستند داخل نت . اما سعی می کنم امروز یک تاپیک جامع آموزشی راست چین سازی بزارم .

• Like 4
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...