رفتن به مطلب

Load Time Site

iran

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

یه مشکلی دارم که عجیبه واقعا!!

سرعت سایت خیلی پایین اومد بعد برای بهبودش Requests ها رو کم کردم طوری که از 142 به 79 رسوندمش..

اما حالا توی سرعت Load Time سایت تغییری ایجاد نشده و ثانیه های بالایی میزنه..

از pingdom و gtmetrix استفاده کردم برای تست..

افزونه ها رو هم خیلی کاهش دادم..

دوستان بنظرتون مشکل چیه؟؟ آیا ممکنه کد یا افزونه ای این اختلال رو بوجود اورده باشه ؟؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شاید مشکل از نت شما باشه... مثلا سرعت نت پایین اومده باشه.... مثلا اگر کدی تو فانکیشن یا حایی وارد کردید اونو بردارید و امتحان کنید...

Sent from my LG-D724 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام .

این رو بررسی کردید ؟

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

در اکثر مواقع پس از نتیجه نگرفتن از موارد بالا ، سرعت هاست و سرور میزبانی شما هم دخیل خواهد بود .

لینک به دیدگاه

افزونه ی لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. رو هم نصب کنید و تنظیماتش رو انجام بدید .

لینک به دیدگاه

افزونه ی لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. رو هم نصب کنید و تنظیماتش رو انجام بدید .

جوابمو نمیدی ؟؟؟؟؟؟؟

این افزونه تنظیماتش رو چطور انجام بدم!!!!!!!

لینک به دیدگاه

سلام مجدد .

پنل تنظیمات داره . کمی به زبان انگلیسی مسلط باشید می تونید تنظیماتش رو انجام بدید .

لینک به دیدگاه

نمیشه شما یه آموزش مختصر بزارید برای تنظیم کردنش؟؟

به زبان انگلیسی مسلط نمی باشم..

به زودی یک تاپیک آموزشی همراه با تصویر از این افزونه منتشر می کنم . در حال نصب و تست افزونه هستم .

لینک به دیدگاه

متاسفانه افزونه با زبان فارسی مشکل داره و پنل تنظیماتش به هم ریخته شده در آپدیت های جدید .

در همان تاپیک آموزشی که قبلا معرفی کرده بودم خدمتتون از افزونه های موجود داخل تاپیک استفاده کنید .

این یکی قبلا عالی کار میکرد اما جدیدا مشکل دار شده .

لینک به دیدگاه

متاسفانه افزونه با زبان فارسی مشکل داره و پنل تنظیماتش به هم ریخته شده در آپدیت های جدید .

در همان تاپیک آموزشی که قبلا معرفی کرده بودم خدمتتون از افزونه های موجود داخل تاپیک استفاده کنید .

این یکی قبلا عالی کار میکرد اما جدیدا مشکل دار شده .

ممنونم

فقط من تونستم yslow scrre رو به b برسونم اما page speed score رو نتونستم جابجا کنم!!

و تا جایی که خوندم خیلی مهمه این پیج اسپید، میگم کدی ترفندی نیست که این رو افزایش بدم؟؟ حداقل به b یا c برسونمش؟؟ اگه شده با افزونه ای؟؟

حداقل یه توضیح بدید مشکل میتونه از کجا باشه که اونجا رو اصلاح کنم!!!!!!!!!

ممنونم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

در سایت gtmetrix پس از انالیز میزنه چه فایل هایی سرعتشون کمه و پر حجم هستند.

اکثرا هم به فایل های جاوا و استایل گیر میده که باید فشردشون کنید با ابزار compressor انلاین

لینک به دیدگاه

در سایت gtmetrix پس از انالیز میزنه چه فایل هایی سرعتشون کمه و پر حجم هستند.

اکثرا هم به فایل های جاوا و استایل گیر میده که باید فشردشون کنید با ابزار compressor انلاین

چطوری compressor کنم؟؟ مگه compressor کنم میشه استفاده کرد؟؟

متوجه نشدم دقیقا compressor کردن یعنی چی!!

اخه اگه compressor کنم مگه میشه توی قالب لودشون کرد؟؟؟

لینک به دیدگاه

درود مجدد .

با استفاده از سایت : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. می تونید جاوا اسکریپت و فایل استایل قالبتون رو کمپرس کنید .

+ بله میشه استفاده کرد . شما باید در سایت داده شده ، ابتدا نوع فایلی که می خواهید کمپرس و فشرده کنید رو انتخاب کنید . در بالای قسمت ورود کد در سایت بالا ، سه کلید هست ، که HTML و CSS و Java Script نام دارند .

اگه قصد فشرده کردن استایل رو دارید ، روی CSS کلیک کنید سپس محتوای یک فایل استایل از قالبتون رو داخل قسمت متنی قرار بدید و کدهای فشرده شده رو تحویل بگیرید .

این نوع عملکردها فرمت فایل رو تغییر نمی ده بلکه استایل ها و کدهای وارد شده رو بهینه سازی و کم حجم تر می کنه که برای لود سریع تر آماده میشن .

اگه سایت بالا جوابگو نبود از این سایت استفاده کنید : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

البته سایت دومی فقط برای استایل ها هست . برای فایل های دیگه داخل گوگل بگردید .

لینک به دیدگاه

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. جان

ممنونم از توضیحاتت که اینقدر زحمت میکشی!!

فقط سوالات نهایی :

1 فایل css من خیلی بزرگه مشکلی نداره همش رو بزارم توی یک خط؟؟

2 اگه دو خط یا سه خط یا نهایتا در چند خط باشه مشکلی نداره؟؟

3 کد لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. رو تبدیل میکنه به لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. آیا این مشکلی نداره؟؟؟؟ (اینا دوتا کد رنگ هستند)

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم برادر.

خیر مشکلی نداره. فقط باید با ابزار تست کنید . از نهایت فشرده سازی شروع کنید ببینید اگه مشکلی نبود که همونو استفاده کنید. اگه مشکلی بود توی سایت یک درجه حساسیت فشرده سازی رو کم کنید.

مهم نیست چند خط باشه. فقط باید هاست توانایی خوندن و پیدا کردن کلس رو داشته باشه که در اکثر مواقع میتونه.

خیر مشکلی نداره .اگه فراخوانی بشه مشکلی نداره لینک چی باشه.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...