رفتن به مطلب

از کار افتادن ناگهانی اسلایدر قالب

BahramElf

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام

2 روزه اسلایدر قالب از کار افتاده و تصاویر رو لود نمیکنه، با inspect elemnt نگا کردم خطا تو فایل های اسکریپت میده اما بیشتر سر نمیارم. ممنون میشم کمک کنین مشکل رو برطرف کنم.

آدرس لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام. بررسی کردم مشکلی نداره.

کش مرورگرتونو پاک کنید

با تشکر از شما، مشکل اینجاست که سایت خودم نیست نعداد زیادی افزونه نصبه و تغییرات و تنظیمات تو قالب اعمال شده ، میترسم با تغییر قالب اوضا از این هم بدتر بشه و کلا همه چیز به هم بریزه. مشکل برطرف شد اما موقتی، من برای افزونه خبر نامه از mail poet و برای popup از wordpress popup استفاده کردم. mail poet فرم ثبت نام در خبر نامه رو به 2 صورت شورت کد و html در اختیار قرار میده و با قرار دادن کد در پاپ آپ هم میشه صفحه ثبت نام در خبر نامه رو به صورت پاپ آپ ایجاد کرد.مشکل اینجاست که زمانی که ما کد HTML فرم ثبت نام رو در صفحه پاپ آپ قرار میدیم(که دقیقا یک صفحه مثل صفحه ایجاد پست های معمولی وردپرس هست و هرچی اونجا بزاریم پاپ آپ میشه) بعد از انتشار خود وردپرس به صورت اتومات تعدادی تگ p و br به کد اضافه میکنه که باعث بهم ریختگی در فرم ثبت نام می شد. البته استفاده از شورت کد افزونه مشکلی نداشت اما من میخواستم تو فرم ثبت نام خبرنامه تغییراتی رو اعمال کنم، بنابراین کدهای html رو برداشتم و با استفاده از function.php یک شورت کد ایجاد کردم و با قرار دادن کدها در این شورت کد و بعد استفاده از شورت کد در پاپ آپ مشکل حل شد.اما متوجه شدم که اسلایدر از کار افتاده و دلیلشم استفاده از شورت کدی که دستی ایجاد کردم در پاپ آپ هست.یعنی با استفاده از شورت کد دستی در پاپ آپ اسلایدر از کار میوفته در صورتی که این دوتا هیچ ربطی به هم ندارن تا جایی که من میدونم. و با قرار دادن شورت کد اصلی فرم ثبت نام در خبرنامه یا استفاده از کد html فرم به صورت معمولی مشکل نیست و هر 3 افزونه هم به درستی کارشون رو انجام میدن.ببخشید طولانی شد گفتم مبهم نباشه.با تشکر مجدد

لینک به دیدگاه

بعضی از افزونه ها فایل ها و استایل هایی به سورس اضافه میکنند که ممکنه باعث تداخل بشه.

یا باید اون تداخل رو رفع کنید یا افزونه های جایگزین و مشابه استفاده کنید.

پیشنهاد من استفاده از کد به جای افزونه هست. چون در کد میتونید تنظیمات شخصی سازی بیشتری اعمال کنید

مشکل تداخل عموما پیش میاد و راهش هم ویرایش افزونس که کاره راحتی هم نیست

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...