رفتن به مطلب

درخواست افزایش زمان نشست وردپرس

seatra.ir

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

نمیدونم چی شده وردپرس سریع میندازم بیرون... مثلا 5 تا صفحه رو new tab میکنم و وردپرس میندازم بیرون... چجوری زمان نشست رو ببریم بالا؟ (البته سرعت نت کمه ولی صفحه هارو بازمیکنه کامل و مشکلی از این بابت نداره)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام . این مشکل ربطی به وردپرس نداره . بنده خودم به شخصه هر بار که وارد پیشخوان وردپرس می شم حدود 15 تا تب باز می کنم . مشکل رو از اینترنت و سرعتش و هاستتون پیگیری کنید .

لینک به دیدگاه

سلام . این مشکل ربطی به وردپرس نداره . بنده خودم به شخصه هر بار که وارد پیشخوان وردپرس می شم حدود 15 تا تب باز می کنم . مشکل رو از اینترنت و سرعتش و هاستتون پیگیری کنید .

سرعت اینترنت خیلی پایینه چون نامحدوده و بعد از حجمی سرعت رو میاره پایین و الان 20 تا 30 کیلوبایته....تب رو بازمیکنه ولی بعد از 10 ثانیه میبره اتوماتیک به فرم ورود ولی همینو اگر صفحه به صفحه باز کنید یعنی در قالب یک تب شاید نیم ساعت باز بمونه ارور نمیده... آیا الان مشکل از نت هستش یا برم به هاست بگم؟

لینک به دیدگاه

ممکنه مشکل از سرعت اینترنتتون هم باشه .

اما قبل از ارسال تیکن به هاستینگ به لینک زیر برید و مطلب رو دنبال و انجام بدید :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

ممکنه مشکل از سرعت اینترنتتون هم باشه .

اما قبل از ارسال تیکن به هاستینگ به لینک زیر برید و مطلب رو دنبال و انجام بدید :

این آموزش کمکی نکرد ولی باز هم ممنون... پس احتمالا مشکل از همون سرعت نت هستش

لینک به دیدگاه

کد زیر رو هم یه امتحانی بفرمایید :

function keep_me_logged_in_for_1_year( $expirein ) {   return 31556926; // 1 year in seconds}add_filter( 'auth_cookie_expiration', 'keep_me_logged_in_for_1_year' );

کد بالا رو باید در فایل functions.php قالبتون قرار بدید . کارش هم اینه که کوکی ها رو جوری تنظیم می کنه که تا وقتی که کوکی های سایت رو پاک نکرده باشید شما رو از سایت اخراج نمی کنه .

البته یک کد دیگه هم هست که کاراییش یه چیز دیگس اما می تونه به این ربطی داشته باشه و اونم تعیین زمان خروج خودکار کاربران بدون فعالیت در پیشخوان هست . یک تستی هم بکنید :

لینک به دیدگاه

کد زیر رو هم یه امتحانی بفرمایید :

function keep_me_logged_in_for_1_year( $expirein ) {   return 31556926; // 1 year in seconds}add_filter( 'auth_cookie_expiration', 'keep_me_logged_in_for_1_year' );

کد بالا رو باید در فایل functions.php قالبتون قرار بدید . کارش هم اینه که کوکی ها رو جوری تنظیم می کنه که تا وقتی که کوکی های سایت رو پاک نکرده باشید شما رو از سایت اخراج نمی کنه .

البته یک کد دیگه هم هست که کاراییش یه چیز دیگس اما می تونه به این ربطی داشته باشه و اونم تعیین زمان خروج خودکار کاربران بدون فعالیت در پیشخوان هست . یک تستی هم بکنید :

مرسی درست شد.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...