رفتن به مطلب

ورژن بدون مشکل پوسته پارس مدیا (تست شده)

m1410

پست های پیشنهاد شده

با سلام به همه دوستان من پوسته پارس مدیا رو دانلود کردم و الانم رو سایتمه و هیچ مشکلی نداره سایتمم لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

من از این سایت گرفتم و هیچ مشکلی نداره

لینک : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

اگه سوالی بود در خدمتم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اقایون کمک من یه خراب کاری بزرگ کردم از سایت خودم بن شودم کسی نمیتونه یه کاری کنه من از افزونه فایر وال استفاده کردم 3 بار اشتباه زدم الانم نمیدونم چی کار کنم:114:

لینک به دیدگاه

اقایون کمک من یه خراب کاری بزرگ کردم از سایت خودم بن شودم کسی نمیتونه یه کاری کنه من از افزونه فایر وال استفاده کردم 3 بار اشتباه زدم الانم نمیدونم چی کار کنم:114:

فهمیدم چنج ای پی میکنمخخ

دوست عزیز این پلاگین همراش تو نسخه قبلی نبود که کتیگوریاش نمی اومد بالا به خاطر این پلاگین نبود؟ عایا ..مثلا من این پلاگینو نصب کنم درست شه؟

لینک به دیدگاه

[/url]من از این سایت گرفتم و هیچ مشکلی نداره

اگه سوالی بود در خدمتم

دمت گرم داداش هیچ مشکلی نداره دیگه:61:

لینک به دیدگاه

ای بابا اینم که مشکل ازش در اومد نظر که میدی به هر آهنگ تو ادامه مطلب کلا نظرای مردم به هم ریخته میاد تو قالب؟؟؟

لینک به دیدگاه

ای بابا اینم که مشکل ازش در اومد نظر که میدی به هر آهنگ تو ادامه مطلب کلا نظرای مردم به هم ریخته میاد تو قالب؟؟؟

استایل های مربوط به قسمت نظرات رو بررسی کن برادر .

با فایرفاکس برو و روی یکی از نظرات کلیک راست کن و Inspect Element رو بزن و استایل هاش رو دستکاری کن تا درست بشه بعد کد استایل جدید از توی inspect element رو وارد فایل استایل قالب کن .

موفق باشی

لینک به دیدگاه

هر کسی مشکل کامنت رو داره این کارو بکنه ! کار درستی نیست ولی میتونین خیلی راحت دیگه بهش استایل بدین .... برین در دیدگاه ها و این کد رو بزارید بجای قبلی ...قبلی رو پاک کنید

<?php // Do not delete these lines   if (!empty($_SERVER['SCRIPT_FILENAME']) && 'comments.php' == basename($_SERVER['SCRIPT_FILENAME']))       die ('Please do not load this page directly. Thanks!');   if (!empty($post->post_password)) { // if there's a password       if ($_COOKIE['wp-postpass_' . COOKIEHASH] != $post->post_password) {  // and it doesn't match the cookie           ?>            <p class="nocomments"><?php _e('This post is password  protected. Enter the password to view comments.','kubrick');  ?></p>           <?php           return;       }   }   /* Support-wo.ir Create file Comment -> persianscript.ir */   /* This variable is for alternating comment background */   $oddcomment = ' ';?><br><?php  if ( !empty($post->post_password) && $_COOKIE['wp-postpass_'  . COOKIEHASH] != $post->post_password) : ?><p>   <?php _e('Enter your password to view comments.'); ?></p><?php return; endif; ?><?php if ($comments) : ?><div  style="font-family:BYekan;direction:rtl;"class="widget-header">دیدگاه کاربران</div>   <?php foreach ($comments as $comment) : ?><div class="discussion" id="comments">        <div class="comment" id="comment-32">           <div class="comment-inner depth-1" id="comment-inner-32">               <div class="comment-uber-inner">                   <div class="info zero-mar">                       <div class="pic">                           <div class="pic-inner">                               <?php echo get_avatar( $comment, $size = '40' );  ?> </div>                           <div class="clear"></div>                       </div><div class="name-date">                            <div class="name"><cite  class="fn">نويسنده ديدگاه : <?php comment_author()  ?></cite></div>                                                   </div>                   </div>                   <div class="frame">                       <div class="frame-inner">                           <div class="text">                                                               <p><?php comment_text() ?></p>                           </div>                           </div>                       </div>                    </div>    </div>    </div>     </div>  <?php endforeach; ?><?php endif; ?>                  <?php if ( comments_open() ) : ?><?php if ( get_option('comment_registration') && !$user_ID ) : ?><?php else : ?>           <div class="block-full bg-color-main" style="direction:rtl;">               <div class="block-inner"><div style="font-family:BYekan;" class="widget-header">دیدگاه کاربران</div><form action="<?php echo get_option('siteurl'); ?>/wp-comments-post.php" method="post" id="comments">   <?php if ( $user_ID ) : ?>    <p><?php printf(__('وارد شده با نام %s.'), '<a  href="https://go.20script.ir/index.php?url='.get_option('siteurl').'/wp-admin/profile.php">'.$user_identity.'</a>');  ?> <a href="https://go.20script.ir/index.php?url=<?php echo get_option('siteurl');  ?>/wp-login.php?action=logout" title="<?php _e('خارج شدن از این  نام کاربری') ?>">       <?php _e('خروج »'); ?>       </a></p>   <?php else : ?>   <p><input style="font-family:BYekan;" dir="rtl" type="text" name="url" id="url" value="وب سایت" size="25" tabindex="3" /><input style="font-family:BYekan;"  dir="rtl" type="text" name="email" id="email" value="ایمیل" size="25" tabindex="2" /><input style="font-family:BYekan;"  dir="rtl" type="text" name="author" id="author" value="نام" size="25" tabindex="1" />   <?php endif; ?>    <!--<p><small><strong>XHTML:</strong>  <?php printf(__('شما از این تگ ها میتوانید استفاده کنید %s'),  allowed_tags()); ?></small></p>--><br  />        <textarea dir="rtl"  style="font-family:BKoodakBold;"  name="comment" id="comment" cols="80" rows="10"  tabindex="4"></textarea><br />        <input  style="font-family:BYekan;" name="submit" type="submit" id="submit"  tabindex="5" value="فرستادن دیدگاه" />       <input type="hidden" name="comment_post_ID" value="<?php echo $id; ?>" />   </p>   <?php do_action('comment_form', $post->ID); ?></form><?php endif; // If registration required and not logged in ?><?php else : // Comments are closed ?><p>   <?php _e('متاسفانه دیدگاه این پست بسته شده است'); ?>   </p><?php endif; ?></div></div>

لینک به دیدگاه

هر کسی مشکل کامنت رو داره این کارو بکنه ! کار درستی نیست ولی میتونین خیلی راحت دیگه بهش استایل بدین .... برین در دیدگاه ها و این کد رو بزارید بجای قبلی ...قبلی رو پاک کنید

<?php // Do not delete these lines   if (!empty($_SERVER['SCRIPT_FILENAME']) && 'comments.php' == basename($_SERVER['SCRIPT_FILENAME']))       die ('Please do not load this page directly. Thanks!');   if (!empty($post->post_password)) { // if there's a password       if ($_COOKIE['wp-postpass_' . COOKIEHASH] != $post->post_password) {  // and it doesn't match the cookie           ?>            <p class="nocomments"><?php _e('This post is password  protected. Enter the password to view comments.','kubrick');  ?></p>           <?php           return;       }   }   /* Support-wo.ir Create file Comment -> persianscript.ir */   /* This variable is for alternating comment background */   $oddcomment = ' ';?><br><?php  if ( !empty($post->post_password) && $_COOKIE['wp-postpass_'  . COOKIEHASH] != $post->post_password) : ?><p>   <?php _e('Enter your password to view comments.'); ?></p><?php return; endif; ?><?php if ($comments) : ?><div  style="font-family:BYekan;direction:rtl;"class="widget-header">دیدگاه کاربران</div>   <?php foreach ($comments as $comment) : ?><div class="discussion" id="comments">        <div class="comment" id="comment-32">           <div class="comment-inner depth-1" id="comment-inner-32">               <div class="comment-uber-inner">                   <div class="info zero-mar">                       <div class="pic">                           <div class="pic-inner">                               <?php echo get_avatar( $comment, $size = '40' );  ?> </div>                           <div class="clear"></div>                       </div><div class="name-date">                            <div class="name"><cite  class="fn">نويسنده ديدگاه : <?php comment_author()  ?></cite></div>                                                   </div>                   </div>                   <div class="frame">                       <div class="frame-inner">                           <div class="text">                                                               <p><?php comment_text() ?></p>                           </div>                           </div>                       </div>                    </div>    </div>    </div>     </div>  <?php endforeach; ?><?php endif; ?>                  <?php if ( comments_open() ) : ?><?php if ( get_option('comment_registration') && !$user_ID ) : ?><?php else : ?>           <div class="block-full bg-color-main" style="direction:rtl;">               <div class="block-inner"><div style="font-family:BYekan;" class="widget-header">دیدگاه کاربران</div><form action="<?php echo get_option('siteurl'); ?>/wp-comments-post.php" method="post" id="comments">   <?php if ( $user_ID ) : ?>    <p><?php printf(__('وارد شده با نام %s.'), '<a  href="https://go.20script.ir/index.php?url='.get_option('siteurl').'/wp-admin/profile.php">'.$user_identity.'</a>');  ?> <a rel="nofollow" href="https://go.20script.ir/index.php?url=<?php echo get_option('siteurl');  ?>/wp-login.php?action=logout" title="<?php _e('خارج شدن از این  نام کاربری') ?>">       <?php _e('خروج »'); ?>       </a></p>   <?php else : ?>   <p><input style="font-family:BYekan;" dir="rtl" type="text" name="url" id="url" value="وب سایت" size="25" tabindex="3" /><input style="font-family:BYekan;"  dir="rtl" type="text" name="email" id="email" value="ایمیل" size="25" tabindex="2" /><input style="font-family:BYekan;"  dir="rtl" type="text" name="author" id="author" value="نام" size="25" tabindex="1" />   <?php endif; ?>    <!--<p><small><strong>XHTML:</strong>  <?php printf(__('شما از این تگ ها میتوانید استفاده کنید %s'),  allowed_tags()); ?></small></p>--><br  />        <textarea dir="rtl"  style="font-family:BKoodakBold;"  name="comment" id="comment" cols="80" rows="10"  tabindex="4"></textarea><br />        <input  style="font-family:BYekan;" name="submit" type="submit" id="submit"  tabindex="5" value="فرستادن دیدگاه" />       <input type="hidden" name="comment_post_ID" value="<?php echo $id; ?>" />   </p>   <?php do_action('comment_form', $post->ID); ?></form><?php endif; // If registration required and not logged in ?><?php else : // Comments are closed ?><p>   <?php _e('متاسفانه دیدگاه این پست بسته شده است'); ?>   </p><?php endif; ?></div></div>

دمت گرم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته پیش...

[/url]من از این سایت گرفتم و هیچ مشکلی نداره

اگه سوالی بود در خدمتم

این لینک میره داخل فروشگاه اونجا هم من چیزی پیدا نکردم دوست عزیز

لطفا بیشتر راهنمایی کنین ممنون میشم

لینک به دیدگاه

این قالب سه بار آبدیت شد اما باز شماها مشکل دارید انگار

من نسخه دومی رو دارم سالمه فقط تنها مشکلش اینه که صفحه سیاه رنگ و شبکه های اجتماعی ( فیس بوک اینستاگرام و .... ) رو نصفه نشون میده

تنها مشکلش همینه وگرنه من سایتم الان با کمک بچه های همین سایت تکمیله اینم سایت من لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

خواستین بگین لینکش کنم براتون دانلود کنین

لینک به دیدگاه

سلام داداش من قبلا این قالب رو استفاده کردم اینقدر سنگین هست که مطالب ایندکس نمیشه اصلا از طرفی فشار زیاد به سرور هم آورد هاستم ساسپند شد بهتره استفاده نکنید

لینک به دیدگاه

سلام داداش من قبلا این قالب رو استفاده کردم اینقدر سنگین هست که مطالب ایندکس نمیشه اصلا از طرفی فشار زیاد به سرور هم آورد هاستم ساسپند شد بهتره استفاده نکنید

من حدود یک ماه دارم استفاده میکنم کیفیتش عالیه یک بار هم هاستم خراب نشد

لینک به دیدگاه

این قالب سه بار آبدیت شد اما باز شماها مشکل دارید انگار

من نسخه دومی رو دارم سالمه فقط تنها مشکلش اینه که صفحه سیاه رنگ و شبکه های اجتماعی ( فیس بوک اینستاگرام و .... ) رو نصفه نشون میده

تنها مشکلش همینه وگرنه من سایتم الان با کمک بچه های همین سایت تکمیله اینم سایت من لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

خواستین بگین لینکش کنم براتون دانلود کنین

بجای اینکه اینهمه لینک سایتتون رو بزارین لینک دانلود قالب رو بزارین

هر تاپیکی رفتم لینک سایتتو گذاشتی

لینک به دیدگاه

بجای اینکه اینهمه لینک سایتتون رو بزارین لینک دانلود قالب رو بزارین

هر تاپیکی رفتم لینک سایتتو گذاشتی

شما انگار مشکل داری با من

بهتره لینک از دیگران بگیری من لینک نمیدم دیگه بهتون دانلود کنید خوبی بهتون نیومده

لینک به دیدگاه

شما انگار مشکل داری با من

بهتره لینک از دیگران بگیری من لینک نمیدم دیگه بهتون دانلود کنید خوبی بهتون نیومده

دوست عزیز پدر کشتگی نداریم که باهم

خوب شما برین داخل این لینکی که دادن دوستمون : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ببینین اصلا همچی قالبی اونج هست؟

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز .

این قالب توسط طراح اون در حال پیگیری و حذف از سایت های به اشتراک گذارنده هست .

تقریبا سایتی رو پیدا نمی کنید که لینک دانلودش رو داشته باشه . مگه اینکه از دوستانی که قبلا دانلود کرده اند بگیرید .

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز پدر کشتگی نداریم که باهم

خوب شما برین داخل این لینکی که دادن دوستمون : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ببینین اصلا همچی قالبی اونج هست؟

انگار اون دوستتون که لینک رو بهتون داده منظورش خرید قالب بوده سایت خودشو تبلیغ کرده برای خرید قالب

لینک رو بزنی مشخصه نوشته ( صفحه پیدا نشد )

یعنی قالب پارس مدیا نداره برای دانلود

از همین جا پیگیر دانلود قالب باش منم میگردم قالبمو پیدا میکنم برای دانلود میزارم تو همین انجمن

موفق باشی

لینک به دیدگاه

تاپیک به درخواست طراح این قالب بسته خواهد شد .

هر گونه انتشار این قالب در انجمن توسط پست و ایجاد تاپیک برخورد جدی خواهد شد .

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...