رفتن به مطلب

مشکل وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ی سایت وردپرس را اندازی کردم اما وقتی میخام نصب کنم فایل config رو خودش درست نمیکنه

وقتی ب صورت دستی فایلو ایجاد میکنم سایت نصب میشه اما موقعی ک میخام افزونه نصب کنم این پیامو میده

لطف کمکم کنید خیلی عجله دارم

gk_picture1.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خوش تیپ یکم صبر کنی بچه های اهل ودپرس جوابت رو میدن

فردا میرم مسافرت اینم باس حتما تا امشب درست بشه واسه این یکم عجله دارم استاد :a050:

لینک به دیدگاه

سلام اگه مشکلی تونصب داری به این صفحه مراجعه کن

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

سلام اگه مشکلی تونصب داری به این صفحه مراجعه کن

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

فک کنم مشمل برگرده ب هاست

البته احتمال میدم

لینک به دیدگاه

از چه سایتی هاست گرفتی و چه نوع هاستی گرفتی؟

tophost.pro

هاست معمولی یک گیگ

اولین باری نیست ک دارم از این سایت هاست میگیرم و بار اول نیست ک دارم سایت با وردپرس درست میکنم!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

سلام .

انقدر دوست پرسش کننده رو نپیچونید دوستان .

دوست عزیز استارتر ، لطفا به فایل منیجر هاستتون مراجعه کنید و فایل wp-config-sample.php رو به wp-config.php تغییر نام بدین و اطلاعات دیتابیس رو در این فایل وارد کنید . سپس به سایت برید .

بعد از ورود به سایت مستقیم وارد قسمت انتخاب نام و ایمیل سایت و اکانت ادمین سایت میشید که بعد از انجام و ذخیرش هم وارد پیشخوان می شید و وردپرس درست میشه .

این مشکل هم به دلیل مشکل هاست و پیش نیازهای اونه . با این روش به حل مشکل می رسید . موفق باشید

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام اصلا این عکس چه ربطی داره به نصب وردپرس تا حالا هزار بار وردپرس نصب کردم ولی اینجوریشو ندیدم

لطفا به فایل منیجر هاستتون مراجعه کنید و فایل wp-config-sample.php رو به wp-config.php تغییر نام بدین و اطلاعات دیتابیس رو در این فایل وارد کنید

این کار روی وردپرس قدیمی کار می کرد حالا به 2تا فایل احتیاج داره خواستی دسترسی بده برات اوکیش می کنم

لینک به دیدگاه

سلام

عزیز من دسترسی پ.خ کن و همچنین ایدی یاهو واست اساسی ردیف کنم

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام اصلا این عکس چه ربطی داره به نصب وردپرس تا حالا هزار بار وردپرس نصب کردم ولی اینجوریشو ندیدم

لطفا به فایل منیجر هاستتون مراجعه کنید و فایل wp-config-sample.php رو به wp-config.php تغییر نام بدین و اطلاعات دیتابیس رو در این فایل وارد کنید

این کار روی وردپرس قدیمی کار می کرد حالا به 2تا فایل احتیاج داره خواستی دسترسی بده برات اوکیش می کنم

این مشکل گاهی اوقات پیش میاد . زمانی که هاست نتونه از طریق دستورات PHP فایل wp-config.php رو تنظیم کنه .

پیش از این هم در همین تاپیک روش حلش رو گفتیم . اما دوست استارتر ظاهرا پیگیری نمی کنند تاپیک حودشون رو

• Like 3
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...