رفتن به مطلب

سیستم افزایش بازدید بدون کسب در امد(لطف کنید یه نظر بدین)

benyamin1375

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خوبم

میخوام بدونم چه راه هایی رو پیشنهاد میکنید برای جذب کاربر فعال

سیستم من فقط افزایش بازدید هست نه کسب در امد

میخوام نظرات خودتونو اعلام کنید

و در ضمن جوایز نقدی برای زیر مجموعه گیران عزیز قرار دادم مبلغی مابین 5 تا 50 هزار تومن با توجه به زیر مجموعه گیریشون داده میشه و به بهترین ها داده میشه حدود 3 تا از بهترین ها که فعلا هست و بیشتر هم میشه

در ضمن به این نتیجه رسیدم تو هر میلاد و هر مناسب تعرفه ی بازدید رو زیاد کنم

15 در صد زیر مجموعه گیری هست

در ضمن سیستم ما بسیار خوبه و هر کسی هم خواست بازدید خریداری کنه راه و روش مناسب بهش یاد میدم تا با هزینه ی کم بازدید بصورت 24 ساعته به مدت یک ماه بکنه که امار امتیازاش میتونه بره بالا و میتونه امتیازاتشو بفروشه به کسانی که نیاز دارن

برای کاربران برتر هر ماه جوایز خوبی در نظر گرفتم

مثل: هاست سی پنل 11 یا دامنه ای ار یا بازدید گوگل یا وی پی اس یا چت روم فول امکانات و اگه خواستن میتونیم براتون وبلاگتونو تبدیل به سایت کنیم بدون نیاز به هیچ اطلاعات جانبی با پنل ساده و با نفر برتر شدن در دومین بار میتونیم تمامی مطالب وبلاگو به سایت انتقال بدیم هر چند تا باشه مهم نیست برای کاربران برتر ما جونمونم فدا میکنیم

نظراتتونو اعلام کنید میخوام با مردمی بودن رو تجربه کنم

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام .

گذاشتن جایزه برای برترین های سایت می تونه راهی برای جذب کاربر باشه

اما اگه به کدنویسی مسلط باشید و روش های بازدید متنوعی اضافه کنید می تونید بیشتر کاربر جذب کنید .

در کناره جایزه باید خدمات خودتون رو ارتقا بدین .

لینک به دیدگاه

منم این اسکریپت میخوام نصب کنم نمیتونم

کسی میتونه کمکم کنه؟

البته چیزی که من مشکبلش ندارم کاربر

چون میدونم چطوری جذب شون کنم و اینکه من به کاربرام پول میدم

لطفا یکی بهم کمک کنه این اسکریپت نصب کنم هرچی نصب میکنم ارور میده

لینک به دیدگاه

دوست عزیز خواهشا چیزی بلد نیستین دخالت نکنید و اسپم ندید در صورت دوباره اسپم دادن به مدیریت گزارش خواهد شد

لینک به دیدگاه

سلام .

گذاشتن جایزه برای برترین های سایت می تونه راهی برای جذب کاربر باشه

اما اگه به کدنویسی مسلط باشید و روش های بازدید متنوعی اضافه کنید می تونید بیشتر کاربر جذب کنید .

در کناره جایزه باید خدمات خودتون رو ارتقا بدین .

من متوجه هستم حرف شما صحیح جایزه هایی که من گذاشتم تو سایت کم هستن اگه پیشنهادی برای جایزه های دگه دارین لطف کنید بگین و در ضمن چون سیستم من تازه کاره و چند هفته نیست شروع کردم اگه تعداد کاربر هام 4 رقمی بشه سیستم ارتقاع میدم مشکلی ندارم فقط میتونید یه چند تا راه برای جذب کاربر بگین ممنون میشم در صورت جذب 1000 کاربر سیستم هیت نیز به سایت اضافه خواهم کرد مثل پی سی رنک شایدم بهتر از پی سی رنک یه چند تا راه خودتون پیشنهاد بدین

لینک به دیدگاه

به نظر من علاوه بر جایزه ، یک قرعه کشی هم بگذارید .

قرعه کشی جنجالی تر از جایزه به نفرات برتر هست .

مثلا قرعه کشی بین افرادی 1 تا 50 انجام بشه . یا کل کاربرا! البته 50 نفر اول بهتره . رقابت در عضویت و فعالیت بیشتر میشه .

یا جایزه ی ماهانه . در این نوع جایزه می تونید بگید که یک جایزه ی بزرگ (که حالا خودتون تصمیم بگیرید چی باشه) به یکی از کاربران سایت داده میشه . البته زمان جایزه رو میتونید تغییر بدین . مثلا هر دوماه یا هر سه ماه . یا اگه خواستید بگید هر سه ماه یک جایزه ی بزرگ ، می تونید اسمشو بگذارید : "جایزه ی فصل" یا "جایزه ی فصلی" !

و حالا یک بخش ویژه ی دیگه می تونید راه اندازی کنید که خیلی توی ایران کم باشه و اون رو محدود کنید به کاربران خاص . یعنی کاربرانی که فقط رمز رو داشته باشند . یک بخش کاملا کاربردی که خودتون می تونید تصمیم بگیرید چی باشه و اون رو با یک سیستم دیگه رمزگذاری کنید . و اون رمز رو یا به صورت قرعه کشی به چند نفر بدین که در این صورت رقابت عضویت و فعالیت پیش میاد . یا رمز رو بفروشید که یک راه کسب درآمد هست . ولی در این روش باید یک بخشی ایجاد کنید که کاملا خاص باشه .

و راه دیگش هم استفاده از خدمات خاص و ارائه ی اونها به کل کاربران هست . که در این صورت کاربر می دونه که با عضویت می تونه یک امکانی رو داشته باشه ، حتما عضو میشه و ممکنه فعالیت کنه یا نه . اما تعداد عضوها زیاد میشه . امکاناتی هم که در این روش می تونید درنظر بگیرید رو خودتون می تونید تعیین کنید .

چند راه و رش دیگه هم هست که نیاز به سرمایه ی بالا داره . اما همینا رو انجام بدین اگه مایل بودید و چند راه هم در کنار اینها خودتون ابتکار داشته باشید از لحاظ کاربر و فعالیت کم نخواهید داشت .

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...