رفتن به مطلب

لطفا نظر خودتون رو اعلام کنید

hajjsadegh

پست های پیشنهاد شده

سلام به همگی دوستان و اساتید محترم

من وقت آزاد زیادی دارم و همش تو فکر ایجاد سایت هستم

سایت آنتیک موزیک رو دارم و یه نویسنده و همکار دارم خودمم هستم وقت زیادی نمیگیره

الان تو فکر اینم که با دانش و توانایی که دارم سیستم افزایش رتبه الکسا و ورودی گوگل و پیج رنک ایجاد کنم

این کار چ طوره؟ خز شده؟ جاده خاکیه؟ خوبه؟

مثلا می خوام سایت طرف رو در اختیار بگیرم از سئو تا وضعیت ثبت تو جستوجو گرها و تبادل لینک ها و بهبود رتبه الکسا ایجاد بک لینک و این قبیل کارها

که طرف فقط به فکر مطالب و منابع و ... سایتش باشه...یجور پشتیبانی به حساب میاد درسته؟

لطفا راهنماییم کنید و اگه ممکنه ایده های جدید بهم معرفی کنیدمرسی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این مدل سایت ها خیلی خیلی ... زیاد شدن دنبالش نرو ( نظر من )

ایده های من معمولا میلیونی هزینه دارن پس شرمنده یو شدم

لینک به دیدگاه

سلام .

این سایت ها طبق گفته ی دوستمون زیاد شدن . چه اسکریپت هایی که خودکار انجام میدن و چه سئوکاران به صورت سفارشی کار می کنن . خیلی ها در اوایل کار سایت رو جمع کردن ولی خیلی ها هم با تبلیغات گران تونستن سایت رو در حد معمولی و قابل رضایت تامین کنند .

شما اگه دنبال ایجاد یک سایت هستید ، بهتره به فکر یک سایتی باشید که ایده و اسکریپتش کاملا تک باشه ، یا حداقل از اون سایت تعداد خیلی اندکی موجود باشه . چون اگه از یه نوع سایت فقط یکی هم باشه کاربرا دوست دارند سایت های مشابه رو تست کنند و امکاناتش رو بررسی کنند و مقایسه و ...

سایت های خدماتی با مضمون های تک می تونید ایجاد کنید . مثلا کوچک ترین و ساده ترین اسکریپت (ابزار کنترل پیج رنک یا تخمین قیمت ارزش سایت و ...)می تونه کارا باشه . یک اسکریپت هم برای تخمین ارزش سایت در بیست اسکریپت هست که امکان فروشگاه سایت و دامنه هم داره که از نظر من این سایت کمتر دیده شده .

کلا دنبال یه ایده ی تک باشید و هر ایده رو آخرشو ببینید نه اولش که چقدر هزینه داره و راحت هست یا سخت .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام .

این سایت ها طبق گفته ی دوستمون زیاد شدن . چه اسکریپت هایی که خودکار انجام میدن و چه سئوکاران به صورت سفارشی کار می کنن . خیلی ها در اوایل کار سایت رو جمع کردن ولی خیلی ها هم با تبلیغات گران تونستن سایت رو در حد معمولی و قابل رضایت تامین کنند .

شما اگه دنبال ایجاد یک سایت هستید ، بهتره به فکر یک سایتی باشید که ایده و اسکریپتش کاملا تک باشه ، یا حداقل از اون سایت تعداد خیلی اندکی موجود باشه . چون اگه از یه نوع سایت فقط یکی هم باشه کاربرا دوست دارند سایت های مشابه رو تست کنند و امکاناتش رو بررسی کنند و مقایسه و ...

سایت های خدماتی با مضمون های تک می تونید ایجاد کنید . مثلا کوچک ترین و ساده ترین اسکریپت (ابزار کنترل پیج رنک یا تخمین قیمت ارزش سایت و ...)می تونه کارا باشه . یک اسکریپت هم برای تخمین ارزش سایت در بیست اسکریپت هست که امکان فروشگاه سایت و دامنه هم داره که از نظر من این سایت کمتر دیده شده .

کلا دنبال یه ایده ی تک باشید و هر ایده رو آخرشو ببینید نه اولش که چقدر هزینه داره و راحت هست یا سخت .

موفق باشید

خیلی ممنون از راهنمایتون

تصمیم گرفتم اول سایت موزیکم رو به سرانجام برسونم و بعد برم سراغ یه سایت دگ اینجوری میتونم از سایت موزیکمم بهره بگیرم ....دوستانی بودن جاهای دگ راهنمایی خوبی مثل شما کردن و کلا از تجربه هاشون گفتن مسیرواسم روشن و مشخص شد.خدا خیرشون بده....انشاالله که بتونم از بهترین های سایت موزیک باشم

دمت گرم داداش

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از راهنمایتون

تصمیم گرفتم اول سایت موزیکم رو به سرانجام برسونم و بعد برم سراغ یه سایت دگ اینجوری میتونم از سایت موزیکمم بهره بگیرم ....دوستانی بودن جاهای دگ راهنمایی خوبی مثل شما کردن و کلا از تجربه هاشون گفتن مسیرواسم روشن و مشخص شد.خدا خیرشون بده....انشاالله که بتونم از بهترین های سایت موزیک باشم

دمت گرم داداش

قربان شما . البته ایده زیاد هست ، یا پول فراوان می خوان برای راه اندازی ، یا تیم چند نفره.

این موردی که گفتم یک ایده بود . بیشتر بگردید دنبال چیزهای تک

موفق باشید

لینک به دیدگاه

قربان شما . البته ایده زیاد هست ، یا پول فراوان می خوان برای راه اندازی ، یا تیم چند نفره.

این موردی که گفتم یک ایده بود . بیشتر بگردید دنبال چیزهای تک

موفق باشید

اره ایده خوبی بود....اسکریپت رو گرفتم دارم فارسی میکنم...یکم روش کار میکنم شخصی سازی میکنم نگهش میدارم تا نتایج کنکورمم بیاد و تکلیف مشخص شه.

لینک به دیدگاه

اره ایده خوبی بود....اسکریپت رو گرفتم دارم فارسی میکنم...یکم روش کار میکنم شخصی سازی میکنم نگهش میدارم تا نتایج کنکورمم بیاد و تکلیف مشخص شه.

عالیه. موفق باشید.

اگه یک ماه پیش میگفتید من اسکریپته رو توسعه داده بودم و اکثر باگ هاشو رفع کرده بودم.

و چند تا امکان اضافه کرده بودم.

اگه با کار با این اسکریپت مشکل داشتید بهم پی ام بدین توی تلگرام

شماره 09011625151

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...