رفتن به مطلب

مشورت در مورد استفاده از نام مناسب برای سایت اسکریپت

hostdownload

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بنده می خواهم یک سایت در مورد اسکریپت راه اندازی کنم لطفا دوستان کمک کنند بین 2 دامنه زیر کدام مورد زیباتر می باشد

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

مشتاقانه منتظر نظرات شما هستم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

متشکرم بابت نظر شما دوست عزیز

اینشالله با jahanscript.ir شروع به فعالیت می کنم

.com به نظرم بنده در زمینه اسکریپت مناسب نیست از نظر سئو سایت با ir بیاد بالا زودتر به نتیجه می رسه

مثلا دامنه script98.com که الان روش کار می کنم بیشتر نکات سئو رعایت شده ولی رتبه خوبی نداره

سایت های اسکریپت رو چک کنی 99 درصد ir هستن

لینک به دیدگاه

متشکرم بابت نظر شما دوست عزیز

اینشالله با jahanscript.ir شروع به فعالیت می کنم

.com به نظرم بنده در زمینه اسکریپت مناسب نیست از نظر سئو سایت با ir بیاد بالا زودتر به نتیجه می رسه

مثلا دامنه script98.com که الان روش کار می کنم بیشتر نکات سئو رعایت شده ولی رتبه خوبی نداره

سایت های اسکریپت رو چک کنی 99 درصد ir هستن

اما جهت اطلاع شما میگم که LTD یا همون پسوند دامنه هیچ نقشی در محبوبیت و رتبه ی سایت نداره . و ربطی به IR یا COM بودن دامنه نداره که سایتتون رشد نداشته . این مشکل رو باید از جای دیگه ای پیگیری کنید ! این فقط یه نکته و اطلاع سئویی بود!

بقیه ی سایت هایی که شما میگی 99% هستند ، خیلی دلیل های دیگه ای می تونه داشته باشه . مثلا قیمت بالای ثبت و تمدید دامین COM یا تمایل به ثبت دامین ملی و ...

در کل حرفم اینه که پسوند دامین در رتبه اهمیتی نداره .

هرچند قبلا در انجمن های سئو از چند نفر شنیدم که .com محبوبیت بیشتری داره! حالا این هم نظر دوستان هست و بنده قبول ندارم این حرف رو .

موفق باشید :98:

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...