رفتن به مطلب

سایت رسمی نصب انواع اسکریپت و ویرایش

hajjsadegh

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز

از آنجایی که بازار اسکریپت به علت بالا بودن هزینه های طراحی سایت بسیار داغ است و هر روز شاهد اسکریپت های جدید تری هستیم به این فکر افتادیم که چرا یک سیستم رسمی برای

نصب اسکریپت ها

رفع مشکل اسکریپت ها

شخصی سازی اسکریپت ها

فارسی سازی و ....ایجاد کنیم

نصب و ویرایش انواع اسکریپت های موجود در فضای مجازی

توسط تیم نصب کننده اسکریپت اینستالر انجام می شود.

ویژه: خدماتی همچون

هاست قدرتمند جهت تست هفتگی اسکریپت های کاربران

دامنه رایگان با قابلیت تغییرdns ها و ساب دومین دهی

راه اندازی وبسایت با وردپرس برای مبتدیان همراه با دامنه و هاست مناسب...رایگان....

نصب تمامی اسکریپت ها رایگان می باشد بجز موارد با حجم بالا و مواردی که نیاز به ویرایش و باز سازی دارند

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

30.gif

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود .

متاسفانه این ایده جدید نیست ، خیلی ها این راه رو رفتن . یا آسفالتش کردن یا توی همون خاکی موندن . اما امیدوارم کارتون بگیره .:85:

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

درود .

متاسفانه این ایده جدید نیست ، خیلی ها این راه رو رفتن . یا آسفالتش کردن یا توی همون خاکی موندن . اما امیدوارم کارتون بگیره .:85:

موفق باشید .

سلام

ممنون از راهنماییتون

اگه کمک شما عزیزان و اساتید و دوستان محترم باشه هیچ راهی بی پایان نیست. این تنهاییه که ادمو از پا درمیاره

لینک به دیدگاه

این راه خاکی هم نیست صد رحمت به خاکی

این شد ایده آخه !

ممنون

خب شما یه ایده بده که دوتا پیرن بیشتر پاره کردی

بکارم بیلمیرم نشگرم

لینک به دیدگاه

خوب ایده های خوب همشون میلیونی پول میخوان

اگه پول داشتی بیا بهت بگم چی بزنی که هم معروف شی تو ایران و هم بازم معروف شی

( آدمی که پول داره معمولا بیشتر دنبال شهرت نه پول هر چند معروف شی پولم باهاش میاد )

لینک به دیدگاه

خسته نباشی برای تغییر اسکریپت پشتیبان

ولی دوست عزیز کار شما به هیجا نمیرسه

این کار به تنهایی مثل دندون مصنوعی فروختن به بچه ها هست که به هیچ دردی نمیخوره

همونجورم که دوستمون آقا علی گفتن پول داشته باشی کار خوب هم داری

کار خوب هم معروفیت میارهمعر

وفیت هم پول بیشتر میاره

پس همشون به هم ربط دارن

اگر پول داری یه ایده نو بده

اگرم نداری پیشنهاد میکنم شریک بشی داخل یه ایده اینجوری سود بهتری داره

وقت خودتوهم پای این الکی نگیر

بیخیالش

لینک به دیدگاه

دوستان گل ، هر کس یه نوع اینده نگری داره که خودشو اخره اون راه تجسم میکنه.

به جای دلسرد کردن بهتره یکم راهنمایی کنید و با سختی ها و مشکلات احتمالی راهنماییشون کنید.

به نظر هر فردی احترام بذارید

هر چی هم شما فکر میکنید یه چیز بده ، بزارید طرف امتحان کنه.هم تجربه میشه هم ممکنه کارش بگیره و ایده های جدیدتری بیاد

البته این راه ضرر بزرگی نداره وگرنه خودمم مانع میشدم.اما فرد رو از کارش دلسرد نکنید.

شاید کاری رو هم که خودتون انجام میدین از نظر دیگر دوستان بی ارزش باشه. توی این جامعه مجازی پهناور ، هر کسی به اندازه توانش فعالیت میکنه ، تا یه تجربه ای نگیره از یه کار ، نمی تونه نقطه ضعفاشو پیدا کنه و در فعالیت بعدیش با قدرت بیشتر ادامه بده

قصد نصیحت نداشتم اما شد!

حالا هم ممکنه خیلیا با نظر من مخالف باشید ولی مهم نیست.چون خودمم از اول دوست داشتم چیزا رو تجربه کنم و این شد که الان توی هر رشته ای که مربوط به نت باشه یه نظری میتونم بدم.چون خودم تجربه کردم و با توجه له اونا میتونم کار جدید رو انالیز کنم.

موفق باشید و سربلند

لینک به دیدگاه

داداش حرف شماهم متین هست

ولی خوب درسته ما دلسردی دادیم ولی خوب اینم یکجور اعلام تجربه هست

برای مثال من خودم هر نوع سایتی که فکر بکنید داشتم از اونایی که فیلتر میشن تا اونایی که جایزه مذهبی میگیرن و اونایی که سود دارن و اونایی که فقط باید خرجشون بکنی

خوب من شاید شیوه گفتنم خوب نباشه ولی خوب این دوستمون باید خودشون شناسایی بکنن

ببینن ما چی داشتیم

به درد نخورده و ایشون دنبال نکنن تا بتوننن به یک ایده جدید و البته مناسب برسن

لینک به دیدگاه

داداش حرف شماهم متین هست

ولی خوب درسته ما دلسردی دادیم ولی خوب اینم یکجور اعلام تجربه هست

برای مثال من خودم هر نوع سایتی که فکر بکنید داشتم از اونایی که فیلتر میشن تا اونایی که جایزه مذهبی میگیرن و اونایی که سود دارن و اونایی که فقط باید خرجشون بکنی

خوب من شاید شیوه گفتنم خوب نباشه ولی خوب این دوستمون باید خودشون شناسایی بکنن

ببینن ما چی داشتیم

به درد نخورده و ایشون دنبال نکنن تا بتوننن به یک ایده جدید و البته مناسب برسن

درسته اما اینکه تجربه به فرد انتقال بدی براش زیاد مفید نیست.هر چند اگه جلوی ضرر گرفته بشه .اما نمیتونه توی این مسیر نقطه ضعفاشو بشناسه و اصلاح کنه

به هر روی ، هر چی دوستمون صلاح میدونه همونکارو بکنه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

من تا php رو یاد گرفتم سر خیلی چیزای الکی زمان و زندگیم رو هدر دادم البته اگه هدرم نمیدادم یاد نمی گرفتم

ولی خوب من به این خاطر این حرفارو بهش زدم تا مثل مثلا من نیاد واسه خیلی چیزایی که نیاز نیست و آینده ای نداره رو روش وقت نذاره

من الان به گذشتم فکر میکنم مثلا میگم من که php رو خوب یاد گرفتم دیگه چرا اون موقع که اندروید اومد تو ایران اصلا دنبالش نرفتم؟

الان تازه یه ساله دنبالشم که یه جورایی واسم سخته چون هم وقتش رو ندارم دیگه هم حوصلشو ندارم مثل قدیم بیام بشینم در اتاقم رو ببندم یه هفته از خونه نرم بیرون که چی اخرش مثلا برنامه نویسی اندروید رو یاد بگیرم

اگه دقت کرده باشین اون روز یه سورس نوشته بودم مال اندروید مسنجر هستش

خواستم بذارم تو بازار ولی کلا حوصلم نکشید حتا حوصله ندارم به روزش کنم چون کلی دنگو فنگ داره

خلاصه اگه بر میگشتم به قدیم همون روز اول که اندروید اومد میزدم تو کار اندروید جون پول الان تو اندروید

----

نتیجه گیری : تجربه شخصی من اینه اگه سرمایه نداشته باشی تو دنیای مجازی به هیچ جا نمیرسی بقیش همش عقده خالی کردن و از روی رویا بافی همین . من دنبالش رفتم به جایی نرسیدم چرا؟ چون سرمایه نداشتم

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...