رفتن به مطلب

[آموزش] نمایش لیست لینک پست های سنجاق شده در وردپرس - sticky

پست های پیشنهاد شده

سلام مجدد ! :73:

باز هم درخدمتتون هستم با یه آموزش دیگه که من کمتر توی سایت های فارسی دیدم . این آموزش هم از طرف MasiH به شما ارائه میشه و امیدوارم مورد پسند و استفاده قرار بگیره .

پست های سنجاق شده ، در سایت وردپرسی کارایی زیادی داره . یکی از این کارایی ها ، نمایش یک پست ثابت تبلیغاتی هستش که این نوع پست ها ، در بالای تمامی مطالب قرار می گیره . حالا ممکنه تعداد این پست ها زیاد باشه یا قالب شما به گونه ای این ها رو نشون نده و یا قالب شما با نوع استایل خاص خودش ، نمایشش به دل شما نشینه ! خلاصه یه مشکلی باشه و شما بخواهید لیست پست های سنجاق شده رو در ابزارک یا سایدبار سایتتون یا جاهای دیگه به صورت لیستی نمایش بدین .

lateststickpostsdemo.jpg

پس با من همراه باشید .

آغاز :

1. ابتدا کد زیر رو در فایل functions.php قالبتون قرار بدید :

function wpb_latest_sticky() { /* Get all sticky posts */$sticky = get_option( 'sticky_posts' );/* Sort the stickies with the newest ones at the top */rsort( $sticky );/* Get the 5 newest stickies (change 5 for a different number) */$sticky = array_slice( $sticky, 0, 5 );/* Query sticky posts */$the_query = new WP_Query( array( 'post__in' => $sticky, 'ignore_sticky_posts' => 1 ) );// The Loopif ( $the_query->have_posts() ) {$return .= '<ul>';while ( $the_query->have_posts() ) {	$the_query->the_post();	$return .= '<li><a href="https://go.20script.ir/index.php?url=' .get_permalink(). '" title="'  . get_the_title() . '">' . get_the_title() . '</a><br />' . get_the_excerpt(). '</li>';}$return .= '</ul>';} else {// no posts found}/* Restore original Post Data */wp_reset_postdata();return $return; } add_shortcode('latest_stickies', 'wpb_latest_sticky');

+ عدد 5 در کد بالا ، تعیین کننده ی تعداد پست های قابل نمایش هست .

+ کد بالا فقط عنوان و لینک پست های سنجاق شده رو نشون میده.

2. استفاده از شورت کد

بعد از اینکه کد بالایی رو قرار دادین ، با استفاده از شورت کد

[latest_stickies]

می تونید در هرجایی که خواستید ، لیستی از پست های سنجاق شده ی سایتتون رو نمایش بدین . مثلا در پست ، برگه ، یا حتی ابزارک متن .

خوب تموم شد ! به همین راحتی ! حالا می تونید با استفاده از خاصیت های استایل و CSS ، این لینک ها رو طبق میل خودتون شخصی سازی کنید . :whistle:

حالا من نمی دونم به چه دردی ممکنه بخوره اما گفتم بزارم دیگه ! :83:

موفق باشید . تشکر هم فراموش نشه .

• Like 3
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...