رفتن به مطلب

درخواست فروشگاه ساز / ثبت آگهی

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید به کاربران عزیز...

من از شما دوتا درخواست داشتم اگه میتونید راهنماییم کنید خیلی متشکر میشم...

1/ آیا منم میتونم مثل سایت های دیوار و شیپور همچین سایتی بزنم که دیگران بیان آگهی بدن،اسکریپت خاصی داره یا نه؟؟؟

اگه داره میشه یکم راهنماییم کنید!!!

2/ من میخوام یه فروشگاه بزنم که در قبال فایل دانلودی، هزینه دانلود رو پرداخت کنه...میشه راهنماییم کنید از چه اسکریپتی استفاده کنم؟؟؟؟

(( ینی من میخوام یه همچین فروشگاهی بزنم ... لینک زیر یه نگاهی بندازید ))

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لطفا از هر کدوم اطلاع دارین راهنمایی کنید

باتشکر از شما که میخواین راهنماییم کنید....

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای مشابه دیوار میتوانید از او اس کلاس استفاده کنید و نمونه اش رو روی

zangan.tk

زدم

برای سوال دوم هم میتوانید از وردپرس به همراه افزونه

woocommerce

و یا افزونه

easy digital downloads

استفاده کنید. البته برای ووکامرس یه آموزش خیلی حرفه ای دارم که با اون به راحتی میتوانید یک وبسایت فروشگاهی حرفه ای راه اندازی کنید.

لینک به دیدگاه

طراحی و راه اندازی اینجور وب سایت ها نیاز به دانش وب نویسی داره دوست من. برای سایت فروشگاهی 150 تومان و برای سایت آگهی 200 هزار تومان هزینه داره در صورت تمایل. به شماره تلفن 09374783440 تماس بگیرید.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته پیش...

1 ) شما میتونی با افزونه های وردپرس همچین کاری انجام بدی و هم این که از اسکریپت های اختصاصی این کار استفاده بکنی

فقط یک نکته بگم شما باید دنبال ایده نو باشی چون کپی برداری از این سایت ها دیگه بدرد نمیخوره و کاربر جذب نمیکنی مثل این میمونه با وجود فیسبوک بیای شبکه اجتماعی راه بندازی اونم به اسم و زبان محلی یه شهر ( مخصوصا ما ایرانی ها که محدود فکر میکنیم و فقط بفکر خودمون هستیم یارو سایت میزنه ده تا زبون داره ما فقط فارسی میزاریم اونم همش کپی برداری)

2 ) باید بگم که اسکینگ از فروشگاه ساز رزبلاگ استفاده میکنه ولی شما برای تولید همچین سایت هایی میتونی از سایت های فروشگاه ساز استفاده بکنی با قابلیت اتصال به دامنه اختصاصی مثل فایل سل

و یا میتونی از اسکریپت بسیار حرفه و عالی تومیتوشاپ (کار کردن باهاش هفت خان رستمه برای آشنایی) استفاده بکنی و یا از افزونه های دانلود در ازای پرداخت وردپرس و یا اسکریپت های خاص فروش فایل استفاده بکنی

اگه هم میخوای سایتی درست بکنی که بقیه محصول بزارن و بفروشن و بشه باهاش کاربران بازاریابی و کسب درآمد بکنن و خودت هم درصدی از فروش هر محصول برداری میتونی از وردپرس استفاده بکنی

اگه میخواستی برات راه بندازیم هم انجام میشه اونم هر سایتی که لازم داشتی

با کمترین قیمت و بهترین پشتیبانی

از سفارش تا تحویل هم زیر نظر کامله و میزبانی هم کاملا با خودمون انجام میشه درصورت تمایل روی سرورهای کلود با پنل اختصاصی

ایمیل و سایتم زیر داخل امضا هست (البته ببخشید سایت بسته هست بخواطر حملات دی داس که رومون داره انجام میشه :66: ) ایمیل بزنی بهتره

لینک به دیدگاه

معرفی 5 ابر فروشگاه ساز آنلاین :24:

اگه میخوای بدونی چی استفاده بکنی پیشنهاد میکنم به این مطلب یه سر بزن حداقل مفید برات واقع میشه

هر سوالی هم داشتی همونجا کامنت بزار راهنمایی بگیر

لینک کوتاه :

لینک اصلی:

ببینم چیکار میکنی :thumbsupsmileyanim:ر

استی برات پس میزارم تشکر بکن دیگه جیگرم حال بیاد خوب:130:

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...