رفتن به مطلب

اسکریپت فارسی Freelancer Office - اسکریپ ارتباط با مشتری

ragbook

پست های پیشنهاد شده

سلام ، بالاخره نسخه فارسی اسکریپ ارتباط با مشتری Freelancer Office توسط تی تاک گذاشته شد …

این اسکریپت نسخه انگلیسی آن در سایت های ایرانی است ولی تی تاک این اسکریپ را فارسی کرده است

99 درصد فارسی سازی شده و اون 1 درصد امکان فارسی سازی نبود

Freelancer Office نام یک اسکریپت تجاری می باشد که به وسیله آن قادر هستید یک سیستم با چند کاربرد مختلف مدیریت پروژه ، ارتباط با مشتری و سیستم ارسال تیکت راه اندازی کنید.Freelancer-Office-v.1.6.2-300x153.jpg

[h=4]این اسکریپت دارای قابلیت های کلیدی نظیر سیستم ارسال تیکت و درخواست پشتیبانی ، قابلیت تنظیم و سپردن مسئولیت پروژه ها به مسئولین خاص ، قابلیت اطلاع رسانی به وسیله ایمیل ، سیستم پیغام خصوصی ، سیستم مدیریت صورت حساب و فاکتور ، قابلیت اشتراک گذاری فایل بین کاربران ، قابلیت ایجاد یادداشت برای پروژه ها ، قابلیت ایجاد و مدیریت وظایف پروژه ، سیستم ارسال گزارشات باگ (مشکل) توسط مشتریان می باشد.[/h]

[h=2]قابلیت های FreeLancer Office[/h]

• [h=4]قابلیت اشتراک گذاری فایل[/h]
  • [h=4]قابلیت ارسال تیکت[/h]
  • [h=4]قابلیت ایجاد فاکتور برای هر کاربر[/h]
  • [h=4]قابلیت زمان بندی برای فاکتور های کاربر به وسیله cron job[/h]
  • [h=4]قابلیت ایجاد دپارتمان های پشتیبانی تیکت[/h]
  • [h=4]قابلیت اطلاع رسانی تیکت ها و وضعیت آن ها به وسیله ایمیل[/h]
  • [h=4]قابلیت اطلاع رسانی فاکتور ها به وسیله ایمیل[/h]
  • [h=4]قابلیت تعیین مسئول برای پروژه ها[/h]
  • [h=4]قابلیت تعیین زمان برای هر پروژه[/h]
  • [h=4]سیستم اشتراک گذاری فایل[/h]
  • [h=4]سیستم پیغام خصوصی بین کاربران[/h]
  • [h=4]قابلیت ایجاد یادداشت برای پروژه ها[/h]
  • [h=4]قابلیت ارسال پیغام خصوصی به چندین مشتری به صورت همزمان[/h]
  • [h=4]سیستم تقویم پروژه ها[/h]
  • [h=4]و امکانات فراوان دیگر…[/h]این اسکریپ توسط تی تاک فارسی سازی شده است
    [h=4]این اسکریپ واکنش گرا میباشد[/h][h=5]اگر میخواهید بدانید این اسکریپت اصل میباشد به صفحه زیر مراجعه کنید:[/h]
    لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
    [h=4]
    [/h]
    [h=4]روش نصب : پوشه Documentation را باز کنید و بروی فایل index.html کلیک کنید بعد به قسمت[/h] [h=4]Installation مراجعه کنید[/h]پیشنمایش انگلیسی
    [h=4] لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. [/h]
  • [h=4]برای ورود به هر بخش که میخواهید از نام کاربری های زیر استفاده کنید :[/h] [h=4]دمو مدریت :[/h] [h=4]نام کاربری (username) :[/h] [h=4]admin[/h] [h=4]رمز عبور (Password):[/h] [h=4]admin[/h] [h=4]دمو برای ورود به عنوان اعضا :[/h] [h=4]نام کاربری (username) :[/h] [h=4]gitbench[/h] [h=4]رمز عبور (Password):[/h] [h=4]gitbench[/h] [h=4]دمو برای ورود به عنوان مشتری :[/h] [h=4]نام کاربری (username) :[/h] [h=4]Client[/h] [h=4]رمز عبور (Password):[/h] [h=4]Client[/h]پیشنمایش فارسی :
  • در وبسایت فارسی ساز

برای دانلود این اسکریپ به مرکز فارسی ساز این اسکریپ در وبسایت تی تاک مراجعه کنید:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• Like 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 11 ماه پیش ...

• سلام
  • تا اونجا که میدونم اسکریپت چند زبانه هسش
  • لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• قبلا تیم آفای امینی فارسی سازی رو منتشر کرده بود که متاسفانه دیگه نیس در دسرس و از کل نت پاک شده

• Like 3
لینک به دیدگاه

• سلام

• تا اونجا که میدونم اسکریپت چند زبانه هسش

• قبلا تیم آفای امینی فارسی سازی رو منتشر کرده بود که متاسفانه دیگه نیس در دسرس و از کل نت پاک شده

اقای امینی اینو فارسی سازی کرده بودن ؟؟؟ تا جایی من میدونم هیچکس اینو فارسی نکرده بود و من اولین نفر بودم که توی نت زبان فارسی و بهینه این اسکریپ رو انتشار دادم فقط یک قابلیت درگاه پرداخت ایران نداشت که توی نسخه جدید انتشار پیدا میکنه

• Like 1
لینک به دیدگاه

عرض ادب

کسی از دوستان نسخه فارسی شده رو داره این لینک اشکال داره!!!!!

سلام

متاسفانه سایت تی تاک مدتی به مشکل خورد ولی نسخه جدید در راه هست با کمک یکی از دوستان درگاه پرداخت ایرانی رو بهش متصل میکنیم ، پس صبر کنید تا نسخه اصلی بیاد

ممنون

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام

متاسفانه سایت تی تاک مدتی به مشکل خورد ولی نسخه جدید در راه هست با کمک یکی از دوستان درگاه پرداخت ایرانی رو بهش متصل میکنیم ، پس صبر کنید تا نسخه اصلی بیاد

ممنون

ممنون دوست عزیز

کی منتشر میشه!؟

فقط زبان فارسی رو نیاز دارم شدید ، خودم میتونم فارسی سازی کنم تا 10 درصد پیش رفتم اما متاسفانه انقد سرم شلوغه وقت ندارم تا کامل کنم... اگر ممکن هست براتون فقط فایل زبان فارسی رو برای بنده ارسال کنید.متشکر میشم

با تشکر

• Like 1
لینک به دیدگاه

اقای امینی اینو فارسی سازی کرده بودن ؟؟؟ تا جایی من میدونم هیچکس اینو فارسی نکرده بود و من اولین نفر بودم که توی نت زبان فارسی و بهینه این اسکریپ رو انتشار دادم فقط یک قابلیت درگاه پرداخت ایران نداشت که توی نسخه جدید انتشار پیدا میکنه

• بله توسط ایشون هم فارسی سازی شده بود / در ارشیو داشم ولی متاسفانه نتونسم پیدا کنم

• ممنون میشیم اگر تونسین بازم در اختیار دوستان بزارید !

• Like 2
لینک به دیدگاه

• 2 سال پیش...
در 5 ساعت قبل، zolfaghari گفته است :

کسی  این موردو داره؟

• Like 2
لینک به دیدگاه

• 4 هفته پیش...
در در 27 آبان 1397 در 05:12، Masih گفته است :

از كار افتاده دموش

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، zolfaghari گفته است :

از كار افتاده دموش

بله دمو از کار افتاده ولی اسکریپتش همچنان کار میکنه و می تونید خودتون نصب و تست کنید.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...