رفتن به مطلب

اسکریپت وبلاگ دهی که دارای سیستم پاپ اپ باشه

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت مدیر و تمامی کاربران این انجمن میخواستم بدونم ایا میشه اسکریپتی پیدا کرد یا اصلا خرید که توش قسمت تبلیغات پاپ اپ برای هر وبلاگ جدا گانه استفاده بشه هست میشه کسی کمک کنه در این مورد سریعا جواب بدین

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از شما بازدید کنندگان و کاربران الاین مدیر ها و تمامی اعضای این سایت تقاضا میکنم به سوال من جواب بدن کاربرانی که راحت نگاه میکنی میگذری بیا اطلاعاتتو در اختیار همه قرار بده میخوای اطلاعاتتو ببری به گور

هر کی میتونه جواب بده خواهشا

لینک به دیدگاه

چنین اسکریپت هایی هست ولی رایگان نیس

اما میتونید با کمی کدنویسی و طراحی و...چنین بخشی به همین اسکریپت رایگان توس بلاگ اضافه کنید

لینک به دیدگاه

من زیاد بلد نیستم کد نویسی ببین کی میتونه کمک کنه

حاضرم 100 بدم تا مشکلم حل بشه چون اگه این قسمت نیاشه نمیتونم کار کنم یعنی کلا تبلیغاتم بر باد میره باید قسمت پاپ اپ باشه در ضمن اسکریپت من ملت بلاگ هست

هر کی حاضره به من پی ام بده برای همکاری

لینک به دیدگاه

میشه یه اسکریپت معرفی کنین که وقتی یه لینک دانلود مستقیم گذاشتیم بشه انلاین دیدش و فرقی نکنه حجمش چقدره خواهشا کمک کنید

میشه یه سیستم تیلیغاتی که وقتی بنر میزاریم مثلا روی بنر کلیک کنه و صفحه لود شه و بعد بیست ثانیه صفحه بسته بشه یا کمتر

یه اسکریپت که روی سایت ها کلیک کنه برای سایت هایی که کد پاپ اپ گذاشتن و صفحه باز شه برای کار بر و بعد لود بسته بشه میتونین در این مورد راهنمایی کنید

یه هاست معرفی کنید تا بشه ازش برای ارسال انبوه ایمیل استفاده کرد

در ضمن اسکریپت اختصاصی مینویسین و هزینشو هم بگین اسکریپت متوسط هست

لینک به دیدگاه

• 4 ماه پیش ...

من یه اسکریپ دارم که مشابه سیستم بلاگفا هستش و از قسمت مدریتش میتونی کد پاپ های وبلاگ های زیر مجموعت رو مدریت کنی.و تو صفحه اصلی هم دستی پاپ اپ بزاری.اگه خواستی پ.خ بده

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...