رفتن به مطلب

اسکریپت ارسال ایمیل انبوه

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان...

می خواستم بدونم بهترین اسکریپت ارسال ایمیل انبوه چیه؟!!؟!

ممنون می شم لینکش رو در اختیارم بزارید!!!:61:

موفق باشید و پیروز

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بهترین نداره!

اسکریپت های مجانی درصد ارسالشون و قرار گیری در اینباکس زیر 40درصده و این باصرفه نیست..

لینک به دیدگاه

میشه معرفی کنید چن مورد از رایگان ها رو...؟!؟

فروشی ها رو از کجا می تونم بخرم؟

راستی، چرا به صرفه نیست؟:70:

لینک به دیدگاه

عزیزم برای استفاده از اسکریپت ایمیل آسون نیست باید اسکریپت مخصوص سایت های ایمیل رو بگیری چون مسدود میکنن

فروشی هم نیست پنل های ارسال ایمیل هست روزانه میتونی نسبت به سطح کاربریت ایمیل بفرستی که صد درصد تضمین میکنن اینباکس باشه

باصرفه نیست از لحاظ وقتی که بزاری و کل ایمیلا اسپم بشه..

لینک به دیدگاه

• 4 هفته پیش...

در آخرین نوشته وبسایتم یک اسکریپت کم حجم که خودم نوشتم رو برای ارسال ایمیل گروهی معرفی کردم.

آدرس وبسایتم: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

البته اسکریپت کاملی نیست اما در نسخه بعدیش امکان کار کردن با دیتابیس خارجی و کار با فایل رو منتشر خواهم کرد.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز من اسکریپت ارسال ایمیل انبوه رو دارم و بیش از 90 درصد ایمیل های ارسالی رو تو اینباکست میتونی ببینی

من خودم اسکریپت رو خریدم 55 هزار تومان . فارسی سازی شده هست . اگه تو گوگل سرچ بزنی میبینی قیمتشو

من میدم 20 هزار تومن خواستی آیدیتو برام پیام خصوصی کن تا در ارتباط باشیم ممنون

نمونه اسکریپت نصب شده هم اینه tabligchi.in

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز من اسکریپت ارسال ایمیل انبوه رو دارم و بیش از 90 درصد ایمیل های ارسالی رو تو اینباکست میتونی ببینی

من خودم اسکریپت رو خریدم 55 هزار تومان . فارسی سازی شده هست . اگه تو گوگل سرچ بزنی میبینی قیمتشو

من میدم 20 هزار تومن خواستی آیدیتو برام پیام خصوصی کن تا در ارتباط باشیم ممنون

نمونه اسکریپت نصب شده هم اینه tabligchi.in

تنها برای اطلاع عمومی میگم که به اینباکس رفتن یا نرفتن فقط به دو عامل بستگی داره:

1- تعداد دریافتی ایمیل در دقیقه: گوگل تمامی ایمیل هایی رو که دریافت میکنه به صورت الگو ذخیره میکنه و اگر یک الگو در دقیقه برای بیش از یک آدرس ارسال شود به عنوان اسپم شناخته میشود. پترن شناسایی اسپم در یاهو هم همین مقررات رو داره.

2- ip در بلک لیست: بر اساس تعداد کاربران یک آی پی هر آی پی یه تعداد مجاز ارسال ایمیل دارد.یعنی مثلا همین سایت بیست اسکریپت با آی پی اش اگر بیش از 10 ایمیل در ساعت ارسال کند از پشتیبانی هاست اخطار دریافت میکنه و اگر یازدهمی ارسال شود اکانتشون بسته میشه تا از ارسال بیشر و به خطر افتادن آی پی جلوگیری کنند.

این ها دلایل اسپم شدن ایمیل هستند که من در آموزشم برای جلوگیری از مورد اول ارسال یک ایمیل در هر پنج دقیقه رو توصیه کردم و در مورد نکته دوم باید بگم که سقف مجاز هر اکانت رو مشخص کردم و گفتم در لیست ارسال نهایتا باید چند تا آدرس قرار بگیره تا اکانت به مرز بسته شدن برسه اما تا آخرین ارسال به هیچ مشکلی نخوره.

اسکریپت ارسال ایمیل پولی بی معنی هستش... چون اسکریپت های انگلیسی خیلی قوی ای در همین بیست اسکریپت معرفی شده که اگر دوستان تمایل داشته باشند به زودی یکی از بهترینهاش رو فارسی میکنم

لینک به دیدگاه

سلام دوستان و دوست گرامی که در مورد ارسال ایمیل سوال پرسیدید ، بنده حدود 1 سال است که در زمینه ارسال انبوه ایمیل فعال هستم .

در مورد نحوه ارسال و ارسال به اینباکس هم خدمت شما توضیح میدهم .

ارسال انبوه در سرویس ایمیل ها مختلف است به صورتی که یاهو از هر 10 ایمیل 9 تای آن را در اینباکس قرار می دهد ولی جی میل به این صورت نیست .

استفاده از کارکتر های خاص و همچنین تصاویر موجب اسپم شناخته شدن ایمیل ها در سرویس های مختلف است همچنین حساسیت سرویس جی میل به این کارکتر ها و عکس ها بیشتر است . پیشنهاد میشه از طریق سرویس های معتبر smtp.com برای ارسال ایمیل استفاده کنید . ولی اگر قصد ارسال ایمیل انبوه به صورت روزانه و هزینه پایین تر اقدام کنید می توانیم راه کار های زیادی در پیش روی شما قرار دهیم .

ما شخصا از 3 سیستم مدیریت محتوا جهت ارسال ایمیل استفاده می کنیم. و هرکدام به خودی خود بازده متفاوت دارند ، بسته به نوع ارسال

سرور های که ما رائه می دهیم روزانه می توانند 2400 عدد ایمیل ارسال کنند البته فقط از یک IP اگر چند آی پی همزمان بخواهید هزینه بالا می رود .

ارسال بیش از اندازه از سرور می تواند موجب مسدود شدن آی پی شما گردد و در صورتی که آی پی شما به لیست سیاه رود هیچ یک از ایمیل های شما به مقصد نخواهد رسید.

به طور مثال شما می توانید هر آی پی را که مد نظر دارید از آدرس زیر بررسی نمایید /.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. yourip

در صورتی که هر یک از دوستان قصد ارسال ایمیل انبوه به صورت روزانه را داشتند می توانند پیغام خصوصی ارسال کنند تا هزینه هر پنل را اعلام کنیم.

در صورتی که سیستم ارسال ایمیل انبوه را نیز خواستید 2 سیستم جهت ارسال انبوه معرفی و نصب همچنین به فروش می رسد.

هر دو سیستم قابلیت نمایش گزارش ارسال و کلیک همچنین قابلیت زمانبندی ارسال هستند

قابلیت ایمپورت آسان لیست ارسال

قابلیت تشخیص ایمیل های اشتباه و خراب

قابلیت ارسال چند خبرنامه باهم .

:116:

لینک به دیدگاه

سلام

اسکریپت ارسال ایمیل انبوه خوبی دارم.

اگه کسی حاضر به خرید vps بود بام در ارتباط باشه....:45:

لینک به دیدگاه

• 3 ماه پیش ...

آقا خودتونو درگیر نکنید من یه اسکریپت تست شده دارم کارشم خوبه نمیگم همش میره اینباکس ولی اکثرا اینباکس میرن

خواستین بگین بهتون بدم این همه اذیت شدن نداره که

ایمیل بزنین واستون بفرستم!!! کاملا هم فارسیه

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

سلام و درود .

نگاه کنید زیاد به صرفه نیست از اسکریپت ساتفاده کنید میتونید از سایت هایی که در این زمینه فعالند سرویس بگیرید که حرفه ای ترینشونم :

هستش و بقیمتاشم واقعا برای شما به صرفه هستند .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 3 سال پیش...
در در 25 فروردین 1394 در 18:27، amir9569 گفته است :

آقا خودتونو درگیر نکنید من یه اسکریپت تست شده دارم کارشم خوبه نمیگم همش میره اینباکس ولی اکثرا اینباکس میرن

خواستین بگین بهتون بدم این همه اذیت شدن نداره که

ایمیل بزنین واستون بفرستم!!! کاملا هم فارسیه

خب دوست عزیز چرا همینجا در اختیار کاربران نمیزاری و بقیه رو هدایت میکنی به سمت ایمیلت؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، apo33 گفته است :

خب دوست عزیز چرا همینجا در اختیار کاربران نمیزاری و بقیه رو هدایت میکنی به سمت ایمیلت؟

درود،

احتمالا قصد ندارند بصورت رایگان ارائه کنند و می خوان به نوعی شما رو متقاعد به پرداخت وجه بکنند وگرنه کاربرانی که قصد انتشار رایگان یک فایل رو داشته باشند، در انجمن منتشر خواهند کرد.

لینک به دیدگاه

سلام بنده در زمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت دارم و تقزیبا بیش از 9 سال در این زمینه تجربه دارم ، روش ها و سرورها و اسکریپت های مختلفی را تست کردم

در حال حاضر اگر میخواهید ایمیل انبوه داشته باشید ابتدا باید سرورهای مناسب اینکار با ip های کاملا تمیز و پاک داشته باشید و بعد از آن باید سرور به درستی کانفیگ شود و پیش نیازهای مهم روی سرور نصب و فعالسازی شود

توجه: ب هیچ وجه سعی نکنید با یک سرور و ip تبلیغات ارسال کنید چون باعث درصد بالای اسپم خواهد شد

بعد از  آن نوبت انتخاب اسکریپت ایمیل مارکتینگ است ، شما باید اسکریپتی را انتخاب کنید که قابلیت ارسال به صورت مولتی سرور و قابلیت چینج سرور به صورت اتوماتیک را داشته باشد

درحال حاضر بهترین اسکریپت mailwizz هست ، البته mailwizz یک نقطه ضعف نیز دارد ، نقطه ضعف آن این هست که اگر به درستی خود اسکریپت تنظیم و کانفیگ نشود درصد اسپم را بالا می برد ، حتی اگر ip سالم باشد ، بنابراین استفاده از بهترین اسکریپت یعنی mailwizz نیز نیازمند کانفیگ مجزا برای استفاده بهینه و مناسب را می باشد

بنده توضیحات مختصری را خدمتتان عرض کردم که از روند کار تقزیبا مطلع شوید

به هرحال سرور ، پنل ایمیل و یا اسکریپت و یا کانفیگ مناسب را تقاضا داشتید درخدمتتان هستم

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، sms118 گفته است :

سلام بنده در زمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت دارم و تقزیبا بیش از 9 سال در این زمینه تجربه دارم ، روش ها و سرورها و اسکریپت های مختلفی را تست کردم

در حال حاضر اگر میخواهید ایمیل انبوه داشته باشید ابتدا باید سرورهای مناسب اینکار با ip های کاملا تمیز و پاک داشته باشید و بعد از آن باید سرور به درستی کانفیگ شود و پیش نیازهای مهم روی سرور نصب و فعالسازی شود

توجه: ب هیچ وجه سعی نکنید با یک سرور و ip تبلیغات ارسال کنید چون باعث درصد بالای اسپم خواهد شد

بعد از  آن نوبت انتخاب اسکریپت ایمیل مارکتینگ است ، شما باید اسکریپتی را انتخاب کنید که قابلیت ارسال به صورت مولتی سرور و قابلیت چینج سرور به صورت اتوماتیک را داشته باشد

درحال حاضر بهترین اسکریپت mailwizz هست ، البته mailwizz یک نقطه ضعف نیز دارد ، نقطه ضعف آن این هست که اگر به درستی خود اسکریپت تنظیم و کانفیگ نشود درصد اسپم را بالا می برد ، حتی اگر ip سالم باشد ، بنابراین استفاده از بهترین اسکریپت یعنی mailwizz نیز نیازمند کانفیگ مجزا برای استفاده بهینه و مناسب را می باشد

بنده توضیحات مختصری را خدمتتان عرض کردم که از روند کار تقزیبا مطلع شوید

به هرحال سرور ، پنل ایمیل و یا اسکریپت و یا کانفیگ مناسب را تقاضا داشتید درخدمتتان هستم

لطفا در صورت امکان اموزش برای اینکه اسپم نشن بفرستین یا اپگر لینک اموزش مورد نظر در وب موجود هست لینک بدین.با تشکر

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...