رفتن به مطلب

مشکل افزونه dokan

payam2

پست های پیشنهاد شده

سلام

من افزونه لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  را از همین جا دانلود کردم و وقتی نصبش میکنم صفحه لایسنس میاد و روی پیشخوان هم که بزنم باز به همون صفحه ریدایرکت میشه

چه کار کنم ؟

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 ماه پیش ...

سلام

1-ماژول های مربوط به دکان رو (مثل ماژول Support ، Staff ، Verivication )  چطوری جداگونه نصب و یا ترجمه کنیم؟وقتی در دکان پرو فعالشون می کنیم فایل یا هر چیزی مربوط به آن ماژول ها رو از کجا پیدا کنیم؟

2- بخش برداشت در دکان رو برای بخش حواله بانکی را چگونه می توانیم سفارشی سازی کنیم که از شخص درخواست،شماره کارت و شماره شبا کُنَد و  همچنین سایر فایل های اضافی حذف گردد؟

خیلی ممنون که با دقت و حوصله و سرعت زیاد جوابگو هستین

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، aliom گفته است :

سلام

1-ماژول های مربوط به دکان رو (مثل ماژول Support ، Staff ، Verivication )  چطوری جداگونه نصب و یا ترجمه کنیم؟وقتی در دکان پرو فعالشون می کنیم فایل یا هر چیزی مربوط به آن ماژول ها رو از کجا پیدا کنیم؟

2- بخش برداشت در دکان رو برای بخش حواله بانکی را چگونه می توانیم سفارشی سازی کنیم که از شخص درخواست،شماره کارت و شماره شبا کُنَد و  همچنین سایر فایل های اضافی حذف گردد؟

خیلی ممنون که با دقت و حوصله و سرعت زیاد جوابگو هستین

درود.

برای ترجمه افزونه ها می تونید از افزونه Loco Translate کمک بگیرید و جملات و کلمات مورد نظرتون رو ترجمه کنید.

افزونه دکان هم امکان ویرایش فیلد و فرم رو داره. وارد پنل تنظیماتش بشید متوجه میشید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...