رفتن به مطلب

کوچک بودن تصویر محصول در ووکامرس

ndanda

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر من نمیدونم قبلا چه افزونه نصب داشتم یا چه مشکلی پیش امده که تمامی تصاویر محصولات من توی عکس معلومه کوچک شده بعضی ها میگن از توی ووکامرس پیکربندی قسمت نمایش میشه رفع کرد ولی اون قسمت واسه من وجود نداره که بشه اندازه داد که بزرگتر بشه دوستان کسی میدونه چکار کنم توضیحی بده ممنون میشم 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

به نظر میرسه مشکل از استایل باشه.

به هر حال کدهای زیر رو در یکی از فایل های CSS اصلی قالبتون قرار بدید:

.woocommerce #content div.product div.images, .woocommerce div.product div.images, .woocommerce-page #content div.product div.images, .woocommerce-page div.product div.images {
	width: 100% !important;
}

.product_detail .slider_img_productd .product-images .product-images-container .slick-slider.product-responsive .slick-list .slick-track .slick-slide {
	min-width: 394px !important;
	width: 394px !important;
}

کش مرورگر و کش سایت رو اگه از افزونه ی کش استفاده می کنید کاملا خالی کنید و صفحه محصولات رو چک کنید که آیا مشکل حل شده یا خیر.

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

به نظر میرسه مشکل از استایل باشه.

به هر حال کدهای زیر رو در یکی از فایل های CSS اصلی قالبتون قرار بدید:

.woocommerce #content div.product div.images, .woocommerce div.product div.images, .woocommerce-page #content div.product div.images, .woocommerce-page div.product div.images {
	width: 100% !important;
}

.product_detail .slider_img_productd .product-images .product-images-container .slick-slider.product-responsive .slick-list .slick-track .slick-slide {
	min-width: 394px !important;
	width: 394px !important;
}

کش مرورگر و کش سایت رو اگه از افزونه ی کش استفاده می کنید کاملا خالی کنید و صفحه محصولات رو چک کنید که آیا مشکل حل شده یا خیر.

ممنون از راهنماییتون درست شد ولی یه مشکلی دیگه هست عکس ها بد گرفته شده فضایی خالی میزاره ایا افزونه چیزی هست که این مشکل برطرف بشه یا کد خاصی

ادرس سایت yeskala.com

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...