رفتن به مطلب

فارسی کردن قسمتی از ajax search lite

پست های پیشنهاد شده

باسلام. افزونه ajax search lite رو نصب کردم. فونتی که در هنگام تایپ کردن داشت رو به فارسی تغییر دادم ولی فونت نوشته ای که در خود فیلد هست به نام "جستجو در اینجا"  و همینطور فونت عنوان مطالبی که بصورت آجاکس نمایش داده میشن  تغییر نمیکنه. کلاس های مختلف رو امتحان کردم و چندین بار کش مرورگر رو  هم خالی کردم. لطفا راهنمایی کنید میشه کاری کرد؟ ممنون.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ویرایش شده توسط hamedi
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مثل عکس عمل کنید:

div.asl_r .results .item .asl_content h3,div.asl_r .results .item .asl_content h3 a{margin:0;padding:0;line-height:inherit;font-weight:normal;font-family:Open Sans;color:#1468a9;font-size:14px;line-height:22px;text-shadow:0 0 0 rgba(255,255,255,0);}

آدرسش:

• Like 2
لینک به دیدگاه

عالی بود. متشکرم.

امکانش هست نوشته هایی رو که بصورت آجاکس نمایش داده میشن (عنوان و توضیح) راستچین بشن! عذرمیخوام قبلا دقت نکرده بودم.

ویرایش شده توسط hamedi
لینک به دیدگاه

سلام. این کلاسها رو یکجا راستچین کردم درست شد و در کدهای قسمت تنظیمات قالب قرار دادم.

div.asl_w, div.asl_w *, div.asl_r, div.asl_r *, div.asl_s, div.asl_s * {
  text-align: right !important;
}

ولی همونجا یک پیغام بصورت یک مثلث زرد رنگ نمایش داده میشه. وقتی ستاره ها رو از کد بالا حذف میکنم  متن برمیگرده به حالت چپ چین. به نظر شما اشکالی نداره اگه این ستاره ها در کد باشه؟ علاوه بر این  کلاس ها همه با div شروع شده که غیرعادیه و جالبه که در مورد اونها پیغام خطایی ظاهر نشده!

پیغام warning :

the universal selector * is known to be slow 

ویرایش شده توسط hamedi
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، hamedi گفته است :

سلام. این کلاسها رو یکجا راستچین کردم درست شد و در کدهای قسمت تنظیمات قالب قرار دادم.

div.asl_w, div.asl_w *, div.asl_r, div.asl_r *, div.asl_s, div.asl_s * {
  text-align: right !important;
}

ولی همونجا یک پیغام بصورت یک مثلث زرد رنگ نمایش داده میشه. وقتی ستاره ها رو از کد بالا حذف میکنم  متن برمیگرده به حالت چپ چین. به نظر شما اشکالی نداره اگه این ستاره ها در کد باشه؟ علاوه بر این  کلاس ها همه با div شروع شده که غیرعادیه و جالبه که در مورد اونها پیغام خطایی ظاهر نشده!

پیغام warning :

the universal selector * is known to be slow 

درود.

این ستاره ها نمادهای عمومی هستند. باید داخل کدها باشند. اون مثلث زرد رنگ هم به این دلیل هست که میگه استفاده از ستاره، سرعت پردازش استایل رو کاهش میده! البته در سایت های وردپرسی این مشکلی به وجود نمیاره.

• Like 3
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...