رفتن به مطلب

کار با وبسایت ifttt

hamedi

پست های پیشنهاد شده

باسلام و وقت بخیر. برای انتشار خودکار پستهای وردپرس در شبکه های اجتماعی  جتپک رو نصب کردم منتها علی رغم غیرفعال کردن تمام قابلیتهاش بجز انتشار خودکار   اونقدر سرعت سایت و وردپرس رو پایین میاره که مجبور شدم پاکش کنم. بعد از اون socil auto poster رو نصب کردم که برای اینستاگرام خیلی راحت کار میکنه ولی برای سایرین مخصوصا فیسبوک تنظیم کردنش خیلی مشکله  حتی documentation رو هم بررسی کردم  آموزش قدیمی هست و با تغییرات سایت فیسبوک جور در نمیاد مضافا اینکه فیسبوک امکان انتشار در پروفایل رو هم برداشته و فقط در پیج میشه انتشار خودکار داد.

نهایتا بعد از کلی بررسی به سایت ifttt رسیدم که واقعا اگه کار بکنه بی نظیره. منتها یه مشکلی هست اینکه وقتی ابزارهای وردپرس رو جستجو میکنم و مثلا این ابزار رو انتخاب میکنم :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

و وقتی روشنش میکنم دسترسی به وردپرس و فیسبوک رو میخواد. برای فیسبوک یا یا شبکه دیگه ای فکر کنم خودش از تنظیمات ذخیره شده در مرورگرمون استفاده میکنه منتها برای وردپرس نمیدونم باید چه یوزر پسوردی وارد کنم. آیا وردپرس روی دامنه خودمون رو منظورشه یا وبلاگ وردپرس در سایت wordpress.com ?

لطفا راهنمایی کنید که برای انتشار خودکار پستها از وردپرس به پنج شبکه اجتماعی که دارم یعنی : فیسبوک  و  گوگل پلاس و  لینکدین و  تویتر و اینستاگرام  میتونم از ifttt استفاده کنم! و برای تصویر زیر چه اطلاعاتی رو جهت اتصال ifttt به وردپرس باید وارد کنم و آیا میشه متوجه شد که اطلاعات بلاگ در wordpress.com رو میخواد یا اسکریپتمون که سایت روی اون نصبه؟  باتشکر.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

در خصوص آدرس وبلاگ، در متن خوده سایت هم نوشته شده "آدرس وبلاگ وردپرس یا آدرس وبلاگ wordpress.com"

یعنی یا آدرس سایت خودتون که وردپرس رو به صورت جداگانه نصب کردید، یا آدرس وبلاگی که از سایت wordpress.com ایجاد کردید رو می تونید وارد کنید. فقط ادرس اصلی سایت کافیه.

اکثر شبکه های اجتماعی بخش Developer و APP خودشون رو تغییر دادن. برای مثال فیس بوک و توییتر جدیدا به طور دستی و توسط کارشناسان واقعی خودش، اپ هایی که ساخته میشن رو باید تایید کنند!!

لینک به دیدگاه

وقت بخیر. برای یوزر و پسورد باید چیکار کنم! یعنی یوزر پسورد پنل ادمین وردپرس رو میخواد! 

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، hamedi گفته است :

وقت بخیر. برای یوزر و پسورد باید چیکار کنم! یعنی یوزر پسورد پنل ادمین وردپرس رو میخواد! 

اگر بخواد که می تونید تصمیم بگیرید وارد کنید یا خیر!

با این سایت آشنایی ندارم و نمی دونم امنیت اطلاعات شما در چه حد خواهد بود بعد از دادن اطلاعات

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...