رفتن به مطلب

ایجاد یک خط در سایدبار

پست های پیشنهاد شده

باسلام. در قسمت سایدبار تعداد زیادی ابزارک ایجاد کردم که بعدا هم تعدادی بهشون اضافه میشه. بهتره که با یک خط از هم جداشون کنم که محتویات هرکدوم  اختصاصا با عنوانش مربوط باشه. مشکل اینه که با inspect element   سایدبار رو بررسی کردم و به قسمتی رسیدم که دقیقا جای قرار گرفتن خط بود  از همینجا یک استایل border-top برای کلاس sidebar .widget. ایجاد کردم و خط بخوبی ایجاد شد. ولی برای نهایی کردن این کار  وقتی همین کد رو داخل کدهای custom css قالب قرار میدم  عمل نمیکنه. کد این هست که فقط آخرین خط رو خودم اضافه کردم.

.sidebar .widget{

margin-bottom: 45px;

position: relative;

border-top: 2px solid !important;

}

از قسمت inspect  سایدبار سایت مطابق تصویر زیر شد و خط دقیقا همونجایی که خواستم قرار گرفت. کلاسهای مختلف رو بررسی کردم ولی متاسفانه از custom css  همین تغییرات ایجاد نمیشه. لطفا راهنمایی کنید امکانش هست این کار انجام بشه! ممنون میشم از سایت بررسی کنید. باتشکر. 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ویرایش شده توسط hamedi
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

شما می تونید تغییرات رو در مسیر و فایل زیر اعمال کنید.

wp-content/themes/IranAvada/assets/css/style.min.css

در انتهای فایل بالا، کد زیر رو قرار بدید:

.sidebar .widget {border-top: 2px solid #7a7a7a !important;}

نتیجه ی کار:

Screenshot_1.png.fc77cee9c52ae018b54d6e1114c87f0e.png

یا بجای خط کشی و استفاده از کد بالا، محدوده ی هر ابزارک رو پس زمینه بدید. به صورت زیر:

که برای داشتن چنین حالتی، بجای کد قبل، کد زیر رو باید در فایل استایل قرار بدید:

.sidebar .widget {border-bottom: 2px solid #e8e8e8;background: #fafafa;}

بعد از قرار دادن کد، اگر در سایتتون از افزونه کش استفاده می کنید، حتما کش رو خالی کنید. و حتما کش مرورگر رو خالی کنید (تنها در صورتی که تغییرات اعمال نمی شوند.)

موفق باشید.

• Like 3
لینک به دیدگاه

درست شد خوشبختانه. مشکل از کش مرورگر بود. بیشتر وقتا بدون خالی کردن کش  کدها اعمال میشن بخاطر همین گاهی مرورگر غلط انداز میشه. باتشکر.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...