رفتن به مطلب

درخواست جدیدترین نسخه دو افزونه

پست های پیشنهاد شده

باسلام. لطفا جدیدترین نسخه دو افزونه mega footer 

و smart footer system که آخرین نسخش فکر کنم 2.5.4 هست رو قرار بدید. باتشکر.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

آخرین نسخه های نال شده و رایگان منتشر شده در دسترس برای این افزونه ها رو براتون قرار میدم استفاده کنید.

در آینده ممکنه نسخه های جدیدتر هم توسط افرادی که خریدن به صورت رایگان لو بره و بتونید استفاده کنید. یا اینکه از طراح اصلی خریداری کنید!

افزونه smart footer system :

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

و Mega Footer برای افزونه ی ویژوال کامپوزر :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• Like 3
لینک به دیدگاه

باسلام. قبلا اسمارت فوتر رو از سایتتون دانلود کردم. این نسخه 2.3 هست که با نسخه جدید که 2.5.4 هست به اندازه 6 یا 7 نسخه قدیمیه. 

معمولا افزونه نال شده نصب نمیکنم منتها برای فوتر نیاز به یه افزونه دارم که یه شکل جالبتری بگیره و شاید آپدیتهای بعدی رو هم نیاز نداشته باشم. از بابت جدید بودن افزونه هدفم اینه که حداقل با وردپرس و قالب فعلی سازگار باشه. 

mega footer خیلی شبیه smart footer هست و کارکردش کاملا برابره. این یکی آپدیت شده هست. از همین استفاده میکنم چون فکر نمیکنم نسخه جدید اسمارت فوتر پیدا بشه. چند مرتبه مفصلا جستجو کردم و نتونستم پیدا کنم. باتشکر.

ویرایش شده توسط hamedi
لینک به دیدگاه

درود مجدد.

همونطور که در پاسخ قبلی گفتم، آخرین نسخه های نال شده و رایگان منتشر شده در سطح اینترنت همینا هستند.

اما از نظر سازگاری، که اکثر اوقات سازگار هستند. آپدیت های جدید افزونه ها هم عموما بخاطر رفع باگ یا بهبود امکانات هست و گاها هیچ ربطی به سازگاری با وردپرس های نسخه جدید نداره.

موفق باشید.

• Like 3
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...