رفتن به مطلب

درخواست افزونه ajax search pro

پست های پیشنهاد شده

باسلام. افزونه ajax search pro که در سایت بیست اسکریپت قرار دارد قدیمی شده. ممکنه جدیدترین نسخه رو قرار بدید؟ لطفا اگر مقدور شد ترجمه فارسی هم داشته باشه.

آیا این افزونه  custom post type رو پشتیبانی میکنه! و اینکه گزینه خوبی برای سرچ بصورت آجاکس رو انتخاب کردم!  باتشکر.

ویرایش شده توسط hamedi
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

افزونه ای که فرمودید، در بیست اسکریپت در واقع آخرین نسخه ی نال شده و در دسترس قرار داره.

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

و اگه افزونه های دیگه ای رو هم می خواهید تست کنید، که داخل مخزن وردپرس هم وجود داشته باشه و آپدیتش هم در اختیارتون باشه : اولین و آخرین از افزونه های زیر رو پیشنهاد می کنم. البته همشون از پست تایپ ها پشتیبانی می کنند ولی از نظر ظاهری اولی و آخری بهتر از بقیه هستند.

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام. ممنون. پلاگین ajax search lite نسخه رایگان از ajax search pro هست.

از بین بقیه هم همونطور که اشاره کردید searchiq خوب هست. بین این دو گزینه موندم کدوم رو انتخاب کنم. البته search iq نسخه نال نداره وباید کلید api برای نسخه پرمیوم خریداری کرد. منتها یک تصویر از مقایسه نسخه های رایگان و پرمیوم فرستادم. لطفا پیشنهادتون رو در مورد این دو بفرمایید (ajax search pro و searchiq). راستش متوجه نشدم در این تصویر منظور از 2000 documents در نسخه رایگانش چیه! باتشکر.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

ویرایش شده توسط hamedi
لینک به دیدگاه

درود مجدد.

والا حقیقتا و متاسفانه خودمم متوجه نشدم دقیقا منظورشون چی هست.

ولی احتمالات :

• محدودیت جستجو میان تعداد موارد (پست ها / پست تایپ ها / زمینه های دلخواه و ...)
  • محدودیت کل پست های سایت (فقط تعداد پست های سایت شمارش میشه)
  • اصلا بر چه اساس محاسبه میشه؟ فقط لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. بر اساس تعداد مستندات هر اکانت! که این اکانت هم نمیدونم یعنی چی xD

جایی هم دقیق توضیح نداده بود که این محدودیت به چه صورت هست و در صورتی که این محدودیت برسه، چه چیزی رخ خواهد داد!

ولی به نظرم همون افزونه ی اول رو استفاده کنید. حتی نسخه ی رایگانش هم امکانات بی نظیری داره که تاحالا در هیچ افزونه ای ندیدم. زیاد هم تفاوت با نسخه ی Pro نداره. منظورم افزونه ajax search lite هست.

• Like 4
لینک به دیدگاه

وقت بخیر. جالبه که برای سرچ هم api لازم میشه. چندتا thumbnail دیگه نیازی به cdn نداره. خیلی بهتر میتونستن مثل ajax search طراحی کنن ( که حداقل من بتونم یه افزونه نال خوب هم گیر بیارم :)) احتمالا جنبه اقتصادی در کارشون چربیده. 

از ajax search lite استفاده میکنم. باتشکر.

ویرایش شده توسط hamedi
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...