رفتن به مطلب

مشکل در نصب افزونه Sabai Discuss

HUSSAIN

پست های پیشنهاد شده

سلام , افزونه Sabai Discuss  رو از همین سایت و چندین سایت دیگه دانلود کردم ... اما هنگام نصب با ارور " این بسته نمی‌تواند نصب شود. هیچ افزونه‌ی معتبری یافت نشد." و سپس  "نصب افزونه با خطا مواجه شد." مواجه میشم .(باز تکرار میکنم از چندین سایت مختلف امتحان کردم)

راهنمایی کنید ممنون میشم

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

حتما روش نصب افزونه رو اشتباه طی می کنید. در لینک زیر با نحوه ی نصب افزونه در وردپرس به طور کامل آشنا می شید :

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
لینک به دیدگاه

طبق آموزش عمل کردم اما مشکل حل نشد.

حتی اسم افزونه رو در قسمت سرچ مینویسم افزونه ای به این اسم پیدا نمیکنه!

لینک به دیدگاه

درود مجدد.

لینکی که دادم ، در بخشی از اون نوشته شده که پوشه مربوط به افزونه به صورت جداگانه باید با فرمت ZIP فشرده بشه و مجددا استفاده بشه.

در ضمن افزونه های پرمیوم و نال شده در مخزن وردپرس وجود ندارند و نمی تونید توسط قسمت جستجوی افزونه ها، اونها رو نصب کنید. باید به صورت دستی نصب رو انجام بدید. این افزونه هم در مخزن وردپرس نیست.

فایلی که شما از 20 اسکریپت دانلود کردید، حاوی پوشه های اضافه ی دیگه شامل پوشه مستندات و دو افزونه متفاوت و مکمل بود. پس لازم هست تا ابتدا فایل دانلود شده رو Extract کنید و مجددا پوشه مربوط به افزونه ها رو با فرمت ZIP فشرده کنید و در پیشخوان > افزودن افزونه جدید ، اون ها رو آپلود کنید.

در ابتدا شما باید پوشه sabai رو فشرده کنید و نصب و فعالش کنید. دقت کنید که حتما بعد از آپلود کردن، افزونه رو فعال کنید. طبق تصویر زیر باید فشرده کنید و مثل مرحله ای که خودتون رفتید و خواستید افزونه رو نصب کنید، از همون مکان اقدام به نصب این فایل فشرده کنید:

بعد از فعالسازی افزونه قبلی، الان مجددا یک پوشه به نام sabai-discuss هست که اون رو هم باید به صورت جداگانه با فرمت zip فشرده کنید و مثل افزونه قبل، آپلود و نصب و فعالش کنید تا بتونید از سیستم پرسش و پاسخ استفاده کنید.

اگر برنامه WinRar ندارید یا نمی تونید فشرده کنید، من براتون فشرده سازی رو انجام دادم. شما فقط کافیه فایل های پیوست رو دانلود کنید و از قسمت افزودن افزونه جدید در پیشخوان سایتتون، اون فایل ها رو انتخاب و نصب کنید.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...