رفتن به مطلب

مشکل در صفحه checkout

simandcable

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

وقتی میخوام خرید کنم تا مرحله پرداخت میره یعنی تا تکمیل سفارش

وقت یرو تکمیل سفارش میزنم به لینک  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

میره و صفحه سفید میاد و به درگاه وصل نمیشه

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

اگر در تنظیمات زرین پال سایتتون امکان زرین گیت رو فعال کردید، باید وارد اکانت زرین پال بشید و درخواست فعال کردن زرین گیت برای درگاه پرداختتون رو بدید! در حالت پیش فرض زرین گیت روی درگاه های پرداخت جدید غیرفعال هست.

شما می تونید از درگاه پرداخت واسط و معمولی زرین پال استفاده کنید اما برای زرین گیت باید این امکان رو از طریق پنل زرین پال فعال کنید تا بدون مشکل باز بشه.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Masih گفته است :

درود.

اگر در تنظیمات زرین پال سایتتون امکان زرین گیت رو فعال کردید، باید وارد اکانت زرین پال بشید و درخواست فعال کردن زرین گیت برای درگاه پرداختتون رو بدید! در حالت پیش فرض زرین گیت روی درگاه های پرداخت جدید غیرفعال هست.

شما می تونید از درگاه پرداخت واسط و معمولی زرین پال استفاده کنید اما برای زرین گیت باید این امکان رو از طریق پنل زرین پال فعال کنید تا بدون مشکل باز بشه.

اونا هردوتاش فعال هستن مشکلی نداره

از طریق پیش پرداخت میشه پرداخت کرد 

ولی مستقیم که میخوای خرید کنی نمیشه

می تونید خودتون برید تست کنید

لینک به دیدگاه

بیشتر مشکل قالب یا خوده افزونه به نظر میرسه تا ارتباط با درگاه و مشکل زرین پال!

توی تصویر بالا ، بعد از کلیک روی "تسویه حساب" وارد بخش checkout میشه که همونطور که می بینید هیدر و فوتر نمایش داده میشه اما عملا کاری صورت نمیده. افزونه زرین پال رو چک کنید آخرین نسخه باشه. همینطور WHMCS آخرین نسخه استفاده کنید (البته داخل توضیحات افزونه زرین پال مطالعه کنید که نصب افزونه بر روی چه نسخه ای از WHMCS سفارش شده)

لینک به دیدگاه

بنده خودم دارم توی سایتم از درگاه زرین پال استفاده میکنم دوست عزیز ، به نظرم مشکل php دارید خودمم اینشکلی مشکل رو داشتم نسخه php مختلف رو تست کنید و سپس ببینید بازم مشکل داره یا نه.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...