رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی در خصوص Title سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان وقت بخیر ، بنده یک وب سایت دارم که تازگی متوجه شدم نام سایت در بخش Title نیست جالب اینجاست هم تنظیمات هم اوکی هست ولی باز نفهمیدم چرا نشون نمیده

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

دو حالت داره :

1 . فایل header.php قالبتون رو چک کنید. اگه کد زیر وجود نداشت، قبل از </head> قرارش بدید. این کد عناصر مورد نیاز و خودکار وردپرس رو خروجی میده که یکیش همین عنوان سایت و صفحات جانبی هست :

<?php wp_head(); ?>

و بعد کد زیر رو چک کنید که داخل فایل functions.php قالبتون قرار داشته باشه. این کد زیر تگ title رو به قالب معرفی می کنه و توسط کد بالا در سورس سایت فراخوانی می کنه.

2 . اگه این کد وجود داشت و هنوز مشکل نمایش عنوان دارید، در همون فایل header.php قالب، یک خط بعد از <head> کد زیر رو قرار بدید :

<title><?php wp_title(''); ?></title>

با انجام یکی از این دو راه مشکلتون حل خواهد شد.

• Like 4
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

دو حالت داره :

1 . فایل header.php قالبتون رو چک کنید. اگه کد زیر وجود نداشت، قبل از </head> قرارش بدید. این کد عناصر مورد نیاز و خودکار وردپرس رو خروجی میده که یکیش همین عنوان سایت و صفحات جانبی هست :

<?php wp_head(); ?>

و بعد کد زیر رو چک کنید که داخل فایل functions.php قالبتون قرار داشته باشه. این کد زیر تگ title رو به قالب معرفی می کنه و توسط کد بالا در سورس سایت فراخوانی می کنه.

2 . اگه این کد وجود داشت و هنوز مشکل نمایش عنوان دارید، در همون فایل header.php قالب، یک خط بعد از <head> کد زیر رو قرار بدید :

با انجام یکی از این دو راه مشکلتون حل خواهد شد.

در فایل header.php 

هم فایل  : 

<?php wp_head();?>

وجود داره هم فایل :

ولی در فایل functions.php وجود نداره و حتی گذاشتمش هم تاثیری نداشت

لینک به دیدگاه

درود مجدد.

سورس سایتتون رو بررسی کردم و چنین چیزی دیدم :

Screenshot_1.png.9afe7ac5520f601ff9f0acfbf3d7efc9.png

بین تگ title خالی هست! این یعنی یا عنوانی تعریف نشده در کل، یا اینکه افزونه ای نصب کردید که داخل پنل تنظیماتش، امکان تعیین عنوان دلخواه برای سایت رو داره. مانند افزونه های سئو که بهتون اجازه می ده عنوان دلخواهی برای سایت تعیین کنید. زمانی هم که کدنویسی نادرستی داخل این افزونه باشه، می تونه در صورت خالی بودن فیلد عنوان دلخواه، کل عنوان سایت رو خالی بگذاره .

افزونه های سئو یا هر افزونه ای که برای اختصاص دادن متاتگ ها یا عنوان دلخواه نصب کردید رو بررسی کنید. اگر چیزی نداشتید، یکبار برای تست تمامی افزونه هاتون رو غیرفعال کنید. اگر مشکل عنوان حل شد، مشکل از افزونه هاست که باید افزونه مشکل ساز رو پیدا کنید، اگر با غیرفعال شدن افزونه ها مشکل عنوان حل نشده بود، مشکل از قالب هست و باید کدهاش بررسی بشه.

فعلا این مورد آخر رو تست کنید نتیجه رو اعلام کنید تا بعدا بگم چکار کنید، یا در صورت لزوم میگم دسترسی بدید قالب رو بررسی کنم.

• Like 4
لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود مجدد.

سورس سایتتون رو بررسی کردم و چنین چیزی دیدم :

بین تگ title خالی هست! این یعنی یا عنوانی تعریف نشده در کل، یا اینکه افزونه ای نصب کردید که داخل پنل تنظیماتش، امکان تعیین عنوان دلخواه برای سایت رو داره. مانند افزونه های سئو که بهتون اجازه می ده عنوان دلخواهی برای سایت تعیین کنید. زمانی هم که کدنویسی نادرستی داخل این افزونه باشه، می تونه در صورت خالی بودن فیلد عنوان دلخواه، کل عنوان سایت رو خالی بگذاره .

افزونه های سئو یا هر افزونه ای که برای اختصاص دادن متاتگ ها یا عنوان دلخواه نصب کردید رو بررسی کنید. اگر چیزی نداشتید، یکبار برای تست تمامی افزونه هاتون رو غیرفعال کنید. اگر مشکل عنوان حل شد، مشکل از افزونه هاست که باید افزونه مشکل ساز رو پیدا کنید، اگر با غیرفعال شدن افزونه ها مشکل عنوان حل نشده بود، مشکل از قالب هست و باید کدهاش بررسی بشه.

فعلا این مورد آخر رو تست کنید نتیجه رو اعلام کنید تا بعدا بگم چکار کنید، یا در صورت لزوم میگم دسترسی بدید قالب رو بررسی کنم.

چکش کردم کل افزونه ها رو هم غیر فعال کردم ولی بازم نشد.

جالب اینجاست تو هر صفحه ایش میری تایل با تایل خبر مشکلی نداره فقط صفحه اصلیه این مشکلو پیدا کرده

الان تو هدر هم تایتل داره و خالی نیست

جالب اینجانست این کد php فراخوانی رو برداری بجاش کلمه ای بنویسی مشکلی نداره :D اما خو دیگ هر صفحه ای باز میکنی بر اساس اون کلمه ثابت می مونه

ویرایش شده توسط irmacfa
لینک به دیدگاه

اگر نتونستید مشکل رو حل کنید، دسترسی هاست و وردپرس رو پیام خصوص کنید تا هم نگاهی به کدهای قالب بندازم هم تنظیمات داخلی وردپرسی.

• Like 4
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...