رفتن به مطلب

کد css در ویژوال کامپوزر

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر. دوستان لطفا راهنمایی کنید که وقتی در تمام المان های ویژوال کامپوزر  یه جای خالی برای وارد کردن class بوسیله css هست  برای دادن اندازه طول و عرض چه کدی رو باید بزارم؟

راستش من فقط به کد طول و عرض در اکثر المانها نیاز دارم ممنون میشم راهنمایی کنید برای تمام المانهای کامپوزر و التیمات ادان  موقه کلاس دادن برای طول و عرض چه کدی در جای خالی class css بنویسم. باتشکر.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

شما می تونید یک کلس CSS در بخش "سفارشی سازی" سایت یا یکی از فایل استایل قالب اضافه کنید . به صورت مثال :

.bistscript {width:120px;}

سپس در بخش CLASS CSS ویژوال کامپوزر، کلس bistscript رو وارد کنید تا خاصیت های این کلس روی المان مورد نظرتون اعمال بشه.

• Like 3
لینک به دیدگاه

ممنون. این کار رو انجام دادم و سایز تغییر میکنه ولی تصویری که این کار رو براش انجام دادم تغییر مکان میده و تقریبا نصفش میره بیرون از کادر صفحه و قابل دیدن نیست. لطفا راهنمایی کنید چطور مکانش رو تغییر بدم. البته فقط کد سایز گذاشتم منتها خودش تغییر مکان میده. باتشکر.

لینک به دیدگاه

شما آدرس سایت بدید به همراه جزئیاتی از تغییراتی که مد نظر دارید تا کد مناسب رو بهتون بدم.

این کد استایل که بالا معرفی کردم صرفا جهت تست بود و باید مطابق نیازهای خودتون از خاصیت های استایل استفاده کنید.

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام. با یه تغییر در سایر اجزایی که با کامپوزر ساختم تونستم درستش کنم. ممنون از پیگیری و راهنماییتون.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...