رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

باسلام. لطفا راهنمایی کنید افزونه captcha plus تغییری رو در دیتابیس ایجاد میکنه؟ یا اینکه اسیبی به سایتمون وارد میکنه؟

چون گفته شده که To update Captcha Plus WordPress Plugin for your site manually, please first of all create backup of your site.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نسخه جدید این افزونه هم اومده ممکنه اسکن کنید و در سایتتون جایگزین قبلی کنید؟ باتشکر.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، hamedi گفته است :

باسلام. لطفا راهنمایی کنید افزونه captcha plus تغییری رو در دیتابیس ایجاد میکنه؟ یا اینکه اسیبی به سایتمون وارد میکنه؟

چون گفته شده که To update Captcha Plus WordPress Plugin for your site manually, please first of all create backup of your site.

افزونه مربوط به سرعت لود سایت درحال کش هست و تغییری در دیتابیس ایجاد نمیکنه

اما به دلیل فشرده سازی که در کدها ایجاد میکنه میگه ممکنه با قالب و ایر افزونه های شما اختلال به وجود بیاد

برای همین پیشنهاد کرده قبل از این که برای اولین بار افزونه رو فعال بکنی و تست بکنی یه بکاپ بگیر تا اگر مشکلی یا اختلالی پیش اومد بتونی بکاپ بدون افزونه رو بازگردانی بکنی و مشکلت رفع بشه

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، hamedi گفته است :

این افزونه برای قرار دادن کپچا عددیه که!

پوزش قبلش درگیر راکت بودم اشتباه خوندم

هدف اصلی همون هست که بالا گفتم. برای اینه که با بروزرسانی کپچا خود وردپرس ممکنه تداخلی پیش بیاد

برای همین میگه اول بکاپ رو تهیه کنید تا درصورت بروز مشکل بتونید ریستور کنید

لینک به دیدگاه

برای بروزرسانی احتیاط لازم رو خواهم داشت. منتها فکر کنم خود افزونه که نصبه  چیزی توو دیتابیس نمینویسه و میشه گفت مثل سایر افزونه های کپچا مثلا google captcha هست منتها عددیه. درسته؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، hamedi گفته است :

برای بروزرسانی احتیاط لازم رو خواهم داشت. منتها فکر کنم خود افزونه که نصبه  چیزی توو دیتابیس نمینویسه و میشه گفت مثل سایر افزونه های کپچا مثلا google captcha هست منتها عددیه. درسته؟

درود.

بعضی از افزونه ها برای ثبت تاریخچه ورود کپچاها، اطلاعات رو ذخیره می کنند. که البته این کار نیازی نیست و نمیدونم چرا طراحان بعضا از چنین امکانی استفاده کرده اند.

اما شما می تونید از افزونه گوگل ریکپچا استفاده کنید که هیچ مشکلی هم نخواهد داشت در هنگام آپدیت :

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
  • Like 4
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...