رفتن به مطلب

راهنمایی برای انتخاب افزونه کش وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام. وقت بخیر. صفحه دانلود افزونه litespeed cache رو درسایت 20script مطالعه میکردم. سرور سایت من لایت اسپید هست.

لطفا راهنمایی کنید که برای کش فقط از این افزونه استفاده کنم چون سرورم لایت اسپیده؟ یا اینکه از افزونه های دیگری مثل super cache   w3 total cache  , WP-FFPC هم میتونم استفاده کنم؟

در گوگل که سرچ میکنم این سه افزونه بالا رو بعنوان بهترین معرفی میکنن. هاستم از میزبانفا هست که خود سایت میزبانفا  افزونه wp-ffpc رو حتی بهتر از super cache  , w3 cache معرفی میکنه.

لطفا این لینک رو مطالعه کنید و راهنمایی بفرمایید.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

Super Cache طبق تجربه با اکثر وب سرورها و نسخه های PHP سازگاری داره. بخش وسیعی از افزونه ها کاری به آپاچی بودن یا لایت اسپید بودن سرورتون ندارند، مگر اینکه واقعا نیاز به یه سری امکانات خاص باشه که فقط در لایت اسپید باشه یا در آپاچی!

ولی اکثر افزونه های کش روی لایت اسپید به خوبی جواب میدن ;)

• Like 3
لینک به دیدگاه

تشکر. کلی سرچ کردم انگار افزونه wp rocket خیلی قوی هست. شما جدیدترین نسخش رو در سایتتون قرار دادید که فایل فارسی ساز mo و po هم داره منتها روی لوکال نصب کردم ولی تنظیماتش کلا انگلیسیه. انگار فایل های فارسی ساز فعال نمیشن. لطفا راهنمایی کنید مشکل چیه.

یه سایتایی صحبت از تغییر ظاهر پنل تنظیمات این افزونه در جدیدترین نسخش بود. به مشکل فارسی نشدنش ربط داره!

ویرایش شده توسط hamedi
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...