رفتن به مطلب

مشکل در نمایش نتایج گوگل

moqun

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید...

سایت من وقتی مطالبش در گوگل ایندکس میشه جدا از نام سایت، اسم نویسنده مطلب هم میاره...

تو قسمت افزونه سئو هم برای نوشته اینطوری ثبت شده:

%%title%% %%page%% %%sep%% %%sitename%%

بعضی مطالب بدون نام نویسنده ثبت میشه ولی اکثر مطالب هام اینطوری با نام نویسنده ثبت میشه...چیکار باید بکنم؟

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

توی ساختار عنوان صفحه بعد از sep یا همون جداکننده ، از %%sitename%% استفاده شده. این قسمت صرفا عنوان سایتی که در "تنظیمات عمومی" سایت یا صفحه تنظیمات افزونه سئو تعریف شده نمایش داده میشه.

شما باید تنظیمات عنوان اصلی سایت رو بررسی کنید که نام نویسنده داخلش وجود نداشته باشه.

اگه جواب نداد، ساختار عنوان صفحات در افزونه سئو رو به صورت زیر قرار بدید:

%%title%% - دانلود پروژه

در کد بالا، از دستور نمایش عنوان مطلب استفاده شده و مابقی بخش بجای استفاده از دستور هوک، از یک متن ثابت استفاده شده. در اینصورت فکر نکنم دیگه نام نویسنده به صورت خودکار اضافه بشه. هرچند برای اینکار باید تنظیمات افزونه سئو رو هم یه بررسی کامل بکنید اما این راه حل، آخرین راه حل هست که اگه هیچ کدوم از راه های دیگه جواب نداد، اینو امتحان کنید.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

توی ساختار عنوان صفحه بعد از sep یا همون جداکننده ، از %%sitename%% استفاده شده. این قسمت صرفا عنوان سایتی که در "تنظیمات عمومی" سایت یا صفحه تنظیمات افزونه سئو تعریف شده نمایش داده میشه.

شما باید تنظیمات عنوان اصلی سایت رو بررسی کنید که نام نویسنده داخلش وجود نداشته باشه.

اگه جواب نداد، ساختار عنوان صفحات در افزونه سئو رو به صورت زیر قرار بدید:

%%title%% - دانلود پروژه

در کد بالا، از دستور نمایش عنوان مطلب استفاده شده و مابقی بخش بجای استفاده از دستور هوک، از یک متن ثابت استفاده شده. در اینصورت فکر نکنم دیگه نام نویسنده به صورت خودکار اضافه بشه. هرچند برای اینکار باید تنظیمات افزونه سئو رو هم یه بررسی کامل بکنید اما این راه حل، آخرین راه حل هست که اگه هیچ کدوم از راه های دیگه جواب نداد، اینو امتحان کنید.

تو تنظیمات سایت اسمی از نویسنده نیست... حتی سورس مطلب رو هم که میزنم تایتل مطلب به همراه نام سایت نشون میده و خبری از نام نویسنده نیست... ولی در نتایج گوگل نام نویسنده هم به اون شکلی که فرستادم نمایش داده میشه....

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، moqun گفته است :

تو تنظیمات سایت اسمی از نویسنده نیست... حتی سورس مطلب رو هم که میزنم تایتل مطلب به همراه نام سایت نشون میده و خبری از نام نویسنده نیست... ولی در نتایج گوگل نام نویسنده هم به اون شکلی که فرستادم نمایش داده میشه....

از افزونه سئوی دیگه ای استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Masih گفته است :

از افزونه سئوی دیگه ای استفاده کنید.

خب سایت هایی دیگه چرا این مشکل رو ندارند؟

کدنویسی قالب که مشکل نداره طبق حرف طراح... 

لینک به دیدگاه

درود مجدد.

طبق چیزی که گفتم، یا تنظیمات افزونه و وردپرس مشکل دارند که باید چک کنید. یا افزونه سئو با قالبتون سازگار نیست. درسته که کدنویسی قالب در حالت خام مشکلی نداره ولی امکان اینکه توابع بکاررفته در قالب با تنظیمات افزونه سئو تداخل داشته باشه هست.

نام تابع استفاده شده در functions.php ممکنه باعث بروز مشکلاتی بشه. در حال حاضر افزونه های AIO Seo و YOAST از برترین افزونه های سئو هستند. امتحان کنید با این افزونه ها اگه مشکلتون حل شد ، علت مشکلتون ناسازگاری قالب و افزونه هست.

اگه همچنان مشکل پابرجا بود، می تونید اطلاعات پیشخوان رو پیام خصوصی کنید تا بررسی کنم.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود مجدد.

طبق چیزی که گفتم، یا تنظیمات افزونه و وردپرس مشکل دارند که باید چک کنید. یا افزونه سئو با قالبتون سازگار نیست. درسته که کدنویسی قالب در حالت خام مشکلی نداره ولی امکان اینکه توابع بکاررفته در قالب با تنظیمات افزونه سئو تداخل داشته باشه هست.

نام تابع استفاده شده در functions.php ممکنه باعث بروز مشکلاتی بشه. در حال حاضر افزونه های AIO Seo و YOAST از برترین افزونه های سئو هستند. امتحان کنید با این افزونه ها اگه مشکلتون حل شد ، علت مشکلتون ناسازگاری قالب و افزونه هست.

اگه همچنان مشکل پابرجا بود، می تونید اطلاعات پیشخوان رو پیام خصوصی کنید تا بررسی کنم.

از افزونه YOAST استفاده می کنم

نام افزونه:

Comment Approved

Crayon Syntax Highlighter

MailPoet 3 (New)

SEO Friendly Images

Smush

افزونه پرداخت امن زرین پال برای ووکامرس

سئو Yoast

سئو: ووکامرس

ضد هرزنامه

فرم تماس

وردپرس فارسی

ووکامرس

همه افزونه اصل هستند و نال شده نیستند...

فانکشن هم چیز خاصی ندارد... طراح تائید کرده اند... 

لینک به دیدگاه

در در 19 خرداد 1397 در 21:38، moqun گفته است :

از افزونه YOAST استفاده می کنم

نام افزونه:

Comment Approved

Crayon Syntax Highlighter

MailPoet 3 (New)

SEO Friendly Images

Smush

افزونه پرداخت امن زرین پال برای ووکامرس

سئو Yoast

سئو: ووکامرس

ضد هرزنامه

فرم تماس

وردپرس فارسی

ووکامرس

همه افزونه اصل هستند و نال شده نیستند...

فانکشن هم چیز خاصی ندارد... طراح تائید کرده اند... 

ببخشید کسی نیست مشکل منو حل کنه؟

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، M.J Saberyan گفته است :

این کد قرار بدید

%%title%% %%page%% | %%sitename%%

اینطوری قرار بدم مشکلی نیست؟

%%title%% %%sep%% %%sitename%%

میشه کل کد مربوط به yoast رو برام قرار بدید همینجا؟ از برگه ها تا نوشته ها و دسته بندی و ...

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت

نه عزیز مشکلی نداره

عنوان قالب :

%%sitename%% %%page%% %%sep%% %%sitedesc%%

برگه ها :

دسته بندی :

%%term_title%% %%page%% | %%sitename%%

برچسب :

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، M.J Saberyan گفته است :

نه عزیز مشکلی نداره

عنوان قالب :

%%sitename%% %%page%% %%sep%% %%sitedesc%%

برگه ها :

دسته بندی :

برچسب :

من قسمت نویسنده ها رو هم زدم... نکنه بخاطر این است که در نتایج گوگل بعد از اسم سایت نام نویسنده رو نشون میده

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...