رفتن به مطلب

اسکریپت فارسی adlinkfly 5.2.0

پست های پیشنهاد شده

سلام

اسکریپت کوتاه کننده لینک Adlinkfly به تازگی آپدیت شد

در بروزرسانی جدید شرکت سازنده تغییرات چشم گیری صورت گرفته است

همینک میتوانید نسخه آخر این اسکریپت یعنی adlinkfly 5.2.0 را به صورت فارسی دانلود نمایید

این اسکریپت کاملا اورجینال می باشد

ویرایش شده توسط Masih
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

با توجه به اینکه برای دریافت این فایل در سایتتون نیاز به اشتراک طلایی هست و این نوع اشتراک هم 50.000 تومان هست (در واقع منظورم غیر رایگان) ، می بایست این تاپیک در بخش "بازارچه عمومی" ارسال شود.

اگر قصد انتشار رایگان داشته باشید مجاز خواهید بود در بخش هایی غیر از بازارچه تاپیکتون رو ارسال کنید.

• Like 3
لینک به دیدگاه

• 1 month پیش ...
در در 15 تیر 1397 در 13:16، uptv11 گفته است :

سلام

من قالب رایگان برای دانلود گذاشتم حذف کردین

درود.

قالبی که شما در حال انتشارش بودید، قالب "دانش فایل" هست. این قالب توسط طراح ایرانی با نام تجاری "سولو دیزاین" در مارکت هایی مانند ژاکت و راستچین با قیمت 49000 تومان در حال فروش هست. زمانی که مالک قالب نباشید، انتشار محصول ایرانی (به جهت حمایت از طراحان ایرانی) ، بر خلاف قوانین این انجمن هست و اجازه ی چنین کاری رو نخواهید داشت داخل بیست اسکریپت.

شما قالب را داخل سایتتون به صورت رایگان قرار دادید اما به دلیل ذکر شده باز هم امکان انتشار اطلاعیه اون داخل بیست اسکریپت وجود نداره متاسفانه.

موفق و پیروز باشید.

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام 

من می خواستم اسکیرپیت همین اجمن ساز که تو سایت موجود هست به طور ازمایشی نصب کنم اما ارور500 می ده لطفا راهنمایی کنید

آدرس نصب:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، uptv11 گفته است :

سلام 

من می خواستم اسکیرپیت همین اجمن ساز که تو سایت موجود هست به طور ازمایشی نصب کنم اما ارور500 می ده لطفا راهنمایی کنید

آدرس نصب:

آدرسی که دادید رو بررسی کردم، مشکلی نبود. مرحله نصب به خوبی باز میشه.

خطای 500 هم احتمالا به دلیل ضعیف بودن هاست و کم بودن منابع مانند رم و CPU رخ داده که الان مشکلی دیده نمیشه./

• Like 3
لینک به دیدگاه

می زنم نصب شه  و می گه همچی درست وبا کلیک اخر ارور میده

لینک:

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، uptv11 گفته است :

می زنم نصب شه  و می گه همچی درست وبا کلیک اخر ارور میده

لینک:

داخل مرحله نصب هم نوشته که :

نقل قول

You are running PHP version 5.6.36. While this version is compatible, we recommend version 7.0.0 or above.

توصیه شده از نسخه PHP 7.0 به بالا استفاده کنید. وارد پنل هاست بشید و در قسمت PHP Version Selector نسخه PHP رو تغییر بدید.

اگر همچنان مشکل رفع نشده بود، منابع اختصاص داده شده به هاستتون رو بررسی کنید که پایین نباشه.

• Like 3
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...