رفتن به مطلب

فروش بیشتر با ایمیل مارکتینگ – جلسه پنجم : فرکانس ها در ایمیل و اهمیت بررسی آمار

itzeroone

پست های پیشنهاد شده

Email-Marketing4.jpg

در جلسات قبلی آموزش لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ، در مورد نرخ بازگشایی، نرخ کلیک و راهکارهای افزایش آن‌ها صحبت کردم. از جمله عواملی که بر افزایش نرخ بازگشایی و نرخ کلیک تأثیر دارد، فرکانس ارسال ایمیل‌هاست که در ادامه به صورت کامل توضیح خواهم داد. در ادامه همراه لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. باشید.

در جلسه پنجم لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ، در مورد ضرورت استفاده از آنالیتیکس و ابزار آن صحبت می‌کنم و یک نمونه  موفق از کمپین‌های ایمیلی را توضیح خواهم داد. قبل از شروع جلسه پنجم  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  ، توصیه می کنم تا جلسات قبلی آموزش را به طور کامل دنبال کرده باشید تا مفاهیم این جلسه قابل درک باشد. برای دنبال کردن آموزش های قبلی می توانید از تگ های زیر دنبال کنید.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

منبع : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. - لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. - لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. - لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. - لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. - لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. - لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. - لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.   - لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. - لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. - لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. - لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. - لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...