رفتن به مطلب

ساخت دسته با استفاده از تگ ها

vahidmanafi

پست های پیشنهاد شده

سلام 

سوالم شاید خیلی ساده به نظر برسه ولی من نتونستم راهش را بفهمم توی نت هم سرچ کردم نتونستم راهشا پیدا کنم

من سایت فیلم و سریال دارم میخام یه دسته درست بکنم که لینکش یه تگ باشه مثلا "جکی جان" و عنوان اون را بزارم " مجموعه فیلم های جکی جان" چطور باید اینکارو بکنم دسته بندی توی ورد پرس این گزینه را نداره/// چطور باید تگ جکی جان رو به یه دسته لینک بکنم؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

این تگ رو کجا می خواهید نمایش بدید ؟

ببینید، اگه شما برچسبی تحت عنوان " جکی چان " ایجاد کنید، عنوان صفحه به همون نام نمایش داده میشه. در بخش "پیشخوان > نوشته ها > برچسب ها" می تونید برای برچسب ها یک لینک متفاوت اختصاص بدید. مثلا برچسب "جکی چان" رو به صورت site.ltd/tag/jack تبدیل کنید.

ولی اینکه می خواهید از جمله " مجموعه فیلم های جکی جان " استفاده کنید رو درست متوجه نشدم. این جمله رو می خواهید به چه صورت و در کجا نمایش بدید؟

در ضمن شاید این قسمت از پاسخم هم بتونه کمکی بهتون بکنه. در بخش "پیشخوان > نوشته ها > برچسب ها" می تونید برای هر برچسب یک توضیحات اختصاص بدید. مثلا برچسب دارید با نام "جکی چان" و در توضیحش می تونید بنویسید "مجموعه فیلم های جکی جان". بعد کد زیر رو در مکانی از فایل tag.php قالبتون استفاده کنید تا این توضیحات در صفحه همون برچسب نمایش داده بشه :

<?php tag_description( $tag_id ); ?> 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...