رفتن به مطلب

عضویت عضوهای فیک در سایت وردپرسی

vahidmanafi

پست های پیشنهاد شده

سلام چند روزی میشه ثبت نام های اشخاص خارجی و شاید فیک توی سایتم زیاد شده میخاستم بدونم این ثبت نام ها چه تاثیری دارن و چطور میتونم جلوشون را بگیرم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

به احتمال زیاد ربات هستند

برای جلوگیری باید یک افزونه captcha نصب کنید

در خود 20اسکریپت موارد زیادی هست

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

درود.

این عضویت ها توسط ربات ها انجام میشن. از افزونه reCaptcha استفاده کنید. توی نسخه جدید recaptcha گوگل حالت ضد اسپم مخفی رو اضافه کرده که خیلی مفید هست .

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

این عضویت ها توسط ربات ها انجام میشن. از افزونه reCaptcha استفاده کنید. توی نسخه جدید recaptcha گوگل حالت ضد اسپم مخفی رو اضافه کرده که خیلی مفید هست .

این ثبت نام ها چه تاثیری در سرعت و روند سایت دارند؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، vahidmanafi گفته است :

این ثبت نام ها چه تاثیری در سرعت و روند سایت دارند؟

بعضی از ربات ها که موفق به عضویت میشن، می تونن بدون نیاز به رد کردن مرحله ضد اسپم، کامنت ارسال کنند توی سایت. چون اکثرا افزونه های ضد اسپم فقط برای مهمان ها نمایش داده میشن (البته مواردی هم هستند که میشه تنظیم کرد کد ضداسپم برای اعضای لاگین شده هم نمایش داده بشه) .

یکی از بدی هاش هم اینه که حجم دیتابیس رو به مرور زمان پر می کنند. تا تعداد کاربران اسپمر و ربات داخل سایتتون زیاد نشده، از reCaptcha استفاده کنید و محدود کنید ربات هارو. چون در آینده مدیریت کردن اینکه کدوم یک از اکانت ها برای کاربران واقعی هست و کدوم یکی ربات، خیلی سخت خواهد شد براتون.

زمانی هم که تعداد بازدید اسپمرها و ربات ها زیاد بشه توی سایتتون، پهنای باند بیشتری مصرف میشه. همون از عضویت ربات ها جلوگیری کنید کافیه.

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، Masih گفته است :

بعضی از ربات ها که موفق به عضویت میشن، می تونن بدون نیاز به رد کردن مرحله ضد اسپم، کامنت ارسال کنند توی سایت. چون اکثرا افزونه های ضد اسپم فقط برای مهمان ها نمایش داده میشن (البته مواردی هم هستند که میشه تنظیم کرد کد ضداسپم برای اعضای لاگین شده هم نمایش داده بشه) .

یکی از بدی هاش هم اینه که حجم دیتابیس رو به مرور زمان پر می کنند. تا تعداد کاربران اسپمر و ربات داخل سایتتون زیاد نشده، از reCaptcha استفاده کنید و محدود کنید ربات هارو. چون در آینده مدیریت کردن اینکه کدوم یک از اکانت ها برای کاربران واقعی هست و کدوم یکی ربات، خیلی سخت خواهد شد براتون.

زمانی هم که تعداد بازدید اسپمرها و ربات ها زیاد بشه توی سایتتون، پهنای باند بیشتری مصرف میشه. همون از عضویت ربات ها جلوگیری کنید کافیه.

افزونه گوگل را نصب کردم الان توی ورود خودم وقتی اطلاعات را وارد میکنم و راستی آزمایی را انجام میدم وارد نمیشه چیکار بکنم.....گیر افتادم دیگه نمیتونم وارد تنظیمات سایت خودم بشم؟؟؟ در ضمن مدیر را توی لاستثناها گذاشتم که براش اینکار را انجام نده ولی فکر کنم چون نام مدیر را عوض کردم نشون میده برام

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، zangol گفته است :

این ربات ها با کپچا مشکلی ندارند

من خودم دیگه به عنوان مدیر نمیتونم وارد بشم

لینک به دیدگاه

درود.

احتمالا کلیدهای مربوط به reCaptcha که از گوگل دریافت کردید برای سایتتون رو به درستی داخل تنظیمات افزونه وارد نکردید. وارد فایل منیجر هاستتون بشید و از پوشه plugin پوشه این افزونه رو حذف کنید . بعد از ورود به پیشخوان می تونید مجددا افزونه رو نصب و تنظیم کنید.

ممکنه کدهای Public و Secret دریافت شده از گوگل رو به اشتباه وارد کرده باشید و افزونه نتونسته با دیتابیس reCaptcha ارتباط برقرار کنه و همین باعث بروز مشکل شده.

در ضمن نیازی نیست مدیر رو استثنا کنید! همون فقط برای مهمان ها نمایش داده بشه کافیه. زمانی که هنوز وارد اکانت نشدید ، افزونه نمی دونه که شما مدیر هستید! استثنا کردن مدیر برای زمانی هست که تمایل دارید reCaptcha برای اعضای لاگین شده هم نمایش داده بشه. در اینصورت استثنا کردن مدیر یعنی اینکه تمامی گروه های کاربری به غیر از شما (اکانت مدیریت) باید مرحله ضد اسپم رو رد کنند تا بتونند عملیات مورد نظر رو انجام بدن.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

احتمالا کلیدهای مربوط به reCaptcha که از گوگل دریافت کردید برای سایتتون رو به درستی داخل تنظیمات افزونه وارد نکردید. وارد فایل منیجر هاستتون بشید و از پوشه plugin پوشه این افزونه رو حذف کنید . بعد از ورود به پیشخوان می تونید مجددا افزونه رو نصب و تنظیم کنید.

ممکنه کدهای Public و Secret دریافت شده از گوگل رو به اشتباه وارد کرده باشید و افزونه نتونسته با دیتابیس reCaptcha ارتباط برقرار کنه و همین باعث بروز مشکل شده.

در ضمن نیازی نیست مدیر رو استثنا کنید! همون فقط برای مهمان ها نمایش داده بشه کافیه. زمانی که هنوز وارد اکانت نشدید ، افزونه نمی دونه که شما مدیر هستید! استثنا کردن مدیر برای زمانی هست که تمایل دارید reCaptcha برای اعضای لاگین شده هم نمایش داده بشه. در اینصورت استثنا کردن مدیر یعنی اینکه تمامی گروه های کاربری به غیر از شما (اکانت مدیریت) باید مرحله ضد اسپم رو رد کنند تا بتونند عملیات مورد نظر رو انجام بدن.

اره افزونه را پاک کردم راه دیگه ای نیست بدون نصب افزونه که جلوی این ربات ها رو بگیره؟

لینک به دیدگاه

افزونه ها بطور فوق العاده ای کار شما رو سریع تر می کنند! ساختن یک بخش ضداسپم بدون افزونه نیاز به دانش کدنویسی بالایی داره.

ولی در خصوص  reCaptcha گوگل، میشه بصورت دستی کدهای جاوا اسکریپت و PHP مورد نظر رو روی قالب سوار کرد اما همین کاری که بطور دستی باید انجام بدید رو افزونه ها براتون به راحتی انجام میدن!

شاید افزونه درستی برای استفاده از reCaptcha استفاده نکردید. پیشنهاد من افزونه زیر هست :

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

راه دیگه ای که میشه برای جلوگیری از عضویت ربات ها بکار برد، افزودن فیلدهای جدید و شخصی به فرم عضویت پیش فرض وردپرس هست. فیلدهایی که تکمیل اونها ضروری باشه. یا مثلا تیک زدن پذیرفتن شرایط و قوانین می تونه یکی از اونها باشه. ربات هایی که عضو سایت میشن، معمولا فقط نیاز دارند دو تا فیلد رو تکمیل کنند! ایمیل و رمزعبور! این بطور پیش فرض روی وردپرس هست و ربات ها با تکمیل خودکار این دو فیلد می تونند عضو سایت بشن، اما اگه فیلدهای دیگه ای مثل تاریخ تولد یا شماره تلفن یا نام و نام خانوادگی و ... رو به فرم عضویت اضافه کنید، ربات هایی که توانایی تکمیل این فیلدها رو ندارند، نمی تونند عضویت انجام بدن داخل سایتتون.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. می تونه بهتون کمک کنه چطور بدون نیاز به افزونه، فیلدهای جدیدی توی فرم عضویت وردپرس اضافه کنید.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...