رفتن به مطلب

فولدر بندی رسانه ها

AmiRoo

پست های پیشنهاد شده

درود,دوستان پلاگینی هست که بشه فولدر بندی و مرتب کرد رسانه هارو؟

من عکس آپلود می کنم بر اساس سیستم عامل جدا کنم که قاطی نشن باهم دیگه

توی وردپرس می خوام اوکی باشه که نویسنده اشتباه ارسال نکنه,هاست مهم نیست اوکی باشه یانه

نکته: به هاست دانلود متصل هست

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیریت کل سایت

سلام یک افزونه ای تو این زمینه هست که انشالله به زودی معرفیش می کنیم به آسانی می توانید فولدر بندی کنید دست رسی بعضی از پوشه ها ببندید

لینک به دیدگاه

درود.

این افزونه قدرتمندترین افزونه برای دسته بندی کردن و اعمال فیلترهای دلخواه روی بخش رسانه های وردپرس هست :

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

تست کنید.

لینک به دیدگاه

ممنون ,اما ظاهرا باید بعد از آپلود دونه دونه دسته بندی مشخص کنم ,درسته؟

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، AmiRoo گفته است :

ممنون ,اما ظاهرا باید بعد از آپلود دونه دونه دسته بندی مشخص کنم ,درسته؟

درود مجدد.

بله. درست مثل زمانی که می خواهید یک مطلب ارسال کنید. اول در "رسانه ها > دسته بندی ها" طبقه بندی های مورد نظرتون رو ایجاد می کنید. بعد زمانی که دارید فایل رو آپلود می کنید، باید دسته بندی اون فایل رو هم انتخاب کنید. متاسفانه افزونه ای با هوش مصنوعی ندیدم که بتونه محتویات فایل رو تشخیص بده و خودش دسته بندی کنه.

مثل زمانی که برای مطلب جدید دسته بندی رو انتخاب می کنید، در هنگام آپلود فایل هم باید دسته بندی رو انتخاب کنید.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود مجدد.

بله. درست مثل زمانی که می خواهید یک مطلب ارسال کنید. اول در "رسانه ها > دسته بندی ها" طبقه بندی های مورد نظرتون رو ایجاد می کنید. بعد زمانی که دارید فایل رو آپلود می کنید، باید دسته بندی اون فایل رو هم انتخاب کنید. متاسفانه افزونه ای با هوش مصنوعی ندیدم که بتونه محتویات فایل رو تشخیص بده و خودش دسته بندی کنه.

مثل زمانی که برای مطلب جدید دسته بندی رو انتخاب می کنید، در هنگام آپلود فایل هم باید دسته بندی رو انتخاب کنید.

تشکر ,نه منظور این نبود که خودش تشخیص بده D:

در زمان آپلود عکس,گزینه ای نیست که دسته بندی مشخص بشه ,بعدش باید مشخص کنم,حتی به صورت کلی(چند انتخاب) خواستم انجام بدم نشد....

در صورت امکان تلگرام یا پ.خ هم جواب بدید

لینک به دیدگاه

موقع افزودن مطلب جدید، کلید آپلود رسانه رو که بزنید، از داخل پنجره باز شده فایل رو که آپلود کنید همزمان امکان تعیین دسته بندی رو هم دارید.

در خصوص اعمال انبوه دسته بندی روی فایل ها اطلاعی ندارم چون با افزونه کار نکردم . اما توی خیلی از سایت های نقد و بررسی خارجی از این افزونه بعنوان بهترین برای این موضوع یاد کردن. بگردید و کمی باهاش کار کنید حتما چیزای جدیدی میشه پیدا کرد از داخلش

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...