رفتن به مطلب

مشکل در آپلود و نمایش

AmiRoo

پست های پیشنهاد شده

درود ,دوستان قالب kalium نصب کردم اما متاسفانه 2تا مشکل دارم.

1-وقتی عکس آپلود می کنم حدود 10 تا با خودش 11 تا عکس میشن ! در سایز های مختلف چه طوری این قابلیت حذف کنم؟ خوبه اصلا یا نه؟!

2- وقتی یه عکس روش کلیک می کنم ,صفحه ای باز میشه که بعد از چند ثانیه میره عکس بعدی (چه ادامه مطلب چه صفحه اصلی)

می خوام غیرفعال کنمش

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

نقل قول

وقتی عکس آپلود می کنم حدود 10 تا با خودش 11 تا عکس میشن ! در سایز های مختلف چه طوری این قابلیت حذف کنم؟ خوبه اصلا یا نه؟!

اندازه های مختلف تصویر با قابلیت تصویر شاخص ایجاد میشه. بطور پیش فرض در قالب ساده هم وقتی تصویر رو آپلود می کنید در اندازه های پیش فرض تصویر شاخص یعنی 150 و small و medium و larg هم ساخته میشه تصویرتون.

در قالب ها هم اندازه های دلخواهی توسط functions.php تعریف میشه. از این اندازه های مختلف در بخش های مختلف قالب استفاده میشه. مثلا در سایدبار قالب از اندازه 100 پیکسل استفاده میشه، در صفحه اصلی از اندازه 500 پیکسل ، در صفحه دسته بندی از 400 و در ادامه مطلب از اندازه اصلی و ... (این اندازه ها مثال بود)

این کار به افزایش سرعت لود سایتتون کمک زیادی میکنه. از نظر GTMetrix هم تفاوت زیادی داره. برای مثال در صفحه اصلی که حدود 30 تصویر بخواهید نمایش بدید، اگه این تصاویر در اندازه اصلیشون باشند، علاوه بر حجم خود سایت، سرعت لود سایت رو به شدت کم میکنه. ولی استفاده از اندازه های مختلف و مناسب با طراحی سایت، از نظر سئو بسیار مناسب هست.

نقل قول

قتی یه عکس روش کلیک می کنم ,صفحه ای باز میشه که بعد از چند ثانیه میره عکس بعدی (چه ادامه مطلب چه صفحه اصلی)

ادامه مطلب ها بیشتر شبیه به یک گالری لایت باکس هست. بطور حتم باید در تنظیمات قالب یا بخش "شخصی سازی" گزینه ای برای تغییر این زمان وجود داشته باشه.

معمولا سرعت بین اسلایدها رو با کلمه Delay تعریف می کنند. به هرحال بگردید باید گزینه ای باشه برای تغییر این مدت زمان.

لینک به دیدگاه

در در 5 اردیبهشت 1397 در 16:14، Masih گفته است :

درود.

اندازه های مختلف تصویر با قابلیت تصویر شاخص ایجاد میشه. بطور پیش فرض در قالب ساده هم وقتی تصویر رو آپلود می کنید در اندازه های پیش فرض تصویر شاخص یعنی 150 و small و medium و larg هم ساخته میشه تصویرتون.

در قالب ها هم اندازه های دلخواهی توسط functions.php تعریف میشه. از این اندازه های مختلف در بخش های مختلف قالب استفاده میشه. مثلا در سایدبار قالب از اندازه 100 پیکسل استفاده میشه، در صفحه اصلی از اندازه 500 پیکسل ، در صفحه دسته بندی از 400 و در ادامه مطلب از اندازه اصلی و ... (این اندازه ها مثال بود)

این کار به افزایش سرعت لود سایتتون کمک زیادی میکنه. از نظر GTMetrix هم تفاوت زیادی داره. برای مثال در صفحه اصلی که حدود 30 تصویر بخواهید نمایش بدید، اگه این تصاویر در اندازه اصلیشون باشند، علاوه بر حجم خود سایت، سرعت لود سایت رو به شدت کم میکنه. ولی استفاده از اندازه های مختلف و مناسب با طراحی سایت، از نظر سئو بسیار مناسب هست.

ادامه مطلب ها بیشتر شبیه به یک گالری لایت باکس هست. بطور حتم باید در تنظیمات قالب یا بخش "شخصی سازی" گزینه ای برای تغییر این زمان وجود داشته باشه.

معمولا سرعت بین اسلایدها رو با کلمه Delay تعریف می کنند. به هرحال بگردید باید گزینه ای باشه برای تغییر این مدت زمان.

مثل همیشه جامع بود ممنون ♥

پس دست نمیزنم

حل شد ممنون

یک نکته ای که تازه متوجه شدم,تصاویر باز نمیشن(سایت را باز کنید) ظاهرا سایزش مشکل داره چون با تغییر سایز قسمتی از عکس نشون داده میشه...

تصاویر وقتی روش کلیک می کنم نشان نمیده

لینک به دیدگاه

مشکل تصاویر و عدم نمایش اونها رو هم بررسی کردم. مشکل از استایل قالب هست. در وردپرس فارسی دستور راستچین سازی عناصر عمومی قالب توسط direction: rtl اعمال میشه و همین باعث شده گالری دچار مشکل بشه.

کد زیر رو در یکی از فایل های استایل قالبتون قرار بدید مشکل حل میشه :

.lg-outer * {direction: ltr !important;}

این هم از نتیجه کار با اعمال تغییر بالا:

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Masih گفته است :

مشکل تصاویر و عدم نمایش اونها رو هم بررسی کردم. مشکل از استایل قالب هست. در وردپرس فارسی دستور راستچین سازی عناصر عمومی قالب توسط direction: rtl اعمال میشه و همین باعث شده گالری دچار مشکل بشه.

کد زیر رو در یکی از فایل های استایل قالبتون قرار بدید مشکل حل میشه :

.lg-outer * {direction: ltr !important;}

این هم از نتیجه کار با اعمال تغییر بالا:

بسیار ممنون مثل همیشه عالی

<a id="lg-download" target="_blank" download="" class="lg-download lg-icon" href="http://dl.wallery.ir/img/2018/04/Blue-car-03-iPad-Pro-Wallpaper.jpg"></a>

من اگر بخوام کاری کنم وقتی روی گزینه دانلود کلیک کرد,دانلود کنه چه کار کنم؟

الان تب جدید باز میشه و باید ذخیره کنه,می خوام دنلود کنه....

لینک به دیدگاه

امکان دانلود تصویر با کلیک کردن روی آیکن دانلود، به خوبی روی گوگل کروم کار میکنه. ولی این امکان (بطور کلی) روی اکثر نسخه های فایرفاکس غیرفعال هست. یعنی شما نمی تونید در تگ لینک ( a ) از download="" استفاده کنید. در واقع این امکان روی فایرفاکس کار نمیکنه.

ولی میشه با استفاده از جاوا اسکریپت، این مشکل رو حل کرد. در این روش باید کدهای قالب رو دستکاری کنید. این کد با تمامی مرورگرها به غیر از مرورگر IE سازگار هستش :

function onStartedDownload(id) {
  console.log(`Started downloading: ${id}`);
}

function onFailed(error) {
  console.log(`Download failed: ${error}`);
}

var downloadUrl = "https://example.org/image.png";

var downloading = browser.downloads.download({
  url : downloadUrl,
  filename : 'my-image-again.png',
  conflictAction : 'uniquify'
});

downloading.then(onStartedDownload, onFailed);

استفاده از جاوا اسکریپت هم کمی زمان بر هست تا بشه روی قالب سوارش کرد.

ولی اگه مایل به استفاده از جاوا اسکریپت نیستید، باید به همین صورت فعلی ادامه بدید. کلید دانلود تصاویر فعلی سایتتون روی برخی از مرورگرها کار میکنه هنوز.

لینک به دیدگاه

درود مجددد ,شرمنده

من 2تا مشکل دارم سوال دارم

1- وقتی عکس انتخاب می کنم که ارسال کنم متاسفانه نمیشه ,باید یک بار انشتار بزنم ,پست ارسال بشه و سپس مجدد عکسو انتخاب کنم و بروز رسانی

حتی توی تصویر شاخص هم ابتدا نشان نمیده و میگه انتخاب کنید ,اما بعد از بروز رسانی و انتخاب مجدد عکس نشان میده ومشکلی نداره

2- Portfolio Item Type داره ,که چندتا انتخاب میده بهت , من Lightbox انتخاب می کنم هربار باید این انتخاب را انجام بدم ,قسمتی هست که بشه بقیه گزینه هارو حذف کرد فقط همین  Lightbox باقی بماند؟

1498015254340359031_image.png

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...